1167 rezultate pentru eticheta

cupa romaniei

U Cluj - Pandurii 1-0. "Şepcile roşii", în semifinalele Cupei României după 20 de ani

u cluj pandurii

VIDEO Meciul cu Steaua, apoi buldozerul pe stadionul Ion Oblemenco! "Aș vrea să iau o poartă acasă!"

brandan

Brandan a câștigat Cupa cu roș-albaștrii, dar acum vrea să-i elimine: ”Steaua e trecutul și atât”

brandan

CS Mioveni îi cere lui Răzvan Burleanu rejucarea meciului cu CFR Cluj: ”Ce frumos e când rămâi demn”

mioveni

CS Mioveni - CFR Cluj 3-4. În 30 de minute, oaspeţii au revenit spectaculos de la 0-3

cfr

Sperietoarea granzilor. CS Mioveni forțează altă surpriză în Cupă, iar jucătorii lui Niculescu au o primă specială

cs mioveni

RCM Timişoara a câştigat Cupa României, după 19-14 în fața Științei Baia Mare

timisoara rugby aa

VIDEO CFR vrea Cupa și campionatul, dar îl poate pierde pe Tade: "Clubul trebuie să supraviețuiască"

captura miriuta

Rapid CFR Suceava - Petrolul 2-3. Prahovenii s-au calificat cu emoții în sferturile Cupei

cfr suc-petrol

Oțelul - Pandurii 2-3. Gorjenii obțin dramatic calificarea în "sferturile" Cupei României!

elton pandurii

CSU Craiova - Viitorul 2-1. Mateiu a adus golul decisiv în min. 112! Oaspeții au terminat meciul în nouă jucători

curelea craiova viitorul

ASA Tg. Mureș - Ceahlăul 4-0. Ardelenii s-au desprins după pauză. Gorobsov, decisiv

captura asatgmures ceahlau

46 de fani ai Petrolului, interziși la meciul de Cupă de la Botoșani. Partida e joi, ÎN DIRECT la Digi Sport 1

petrolul-3

Stoican îl laudă pe Niculescu, după ce acesta l-a scos din Cupă: “Va deveni mare!”

stoican cupa

VIDEO Cl. Niculescu le-a eliminat pe Astra și Dinamo din Cupă: ”S-a născut un nou antrenor în România”

florentin petre claudiu niculescu

Rezultatele din "optimile" Cupei României şi cele 8 echipe calificate în "sferturi"

cupa romaniei-1

După ce a eliminat Astra din Cupă, CS Mioveni a cerut intrarea în insolvență

cs mioveni astra

Dinamoviștii pregătesc derby-ul cu Steaua

dinamo

Claudiu Niculescu va întâlni echipa lui de suflet în Cupă! Flavius Stoican: "Mi-a spus că vrea să joace cu Dinamo"

claudiu niculescu u cluj

Optimile Cupei României: Dinamo - CS Mioveni, CFR Cluj - Rapid, Steaua - CSMS Iaşi. Programul complet

tragere cupa bun

VIDEO U BT Cluj - BC Timişoara 73-71, în prima manșă a duelului ”optimilor” din Cupa României

baschet cluj Stire

VIDEO CSMU Oradea-CSU Atlassib Sibiu 81-83, în optimile Cupei României

captura baschet oradea

Situaţie tensionată la Astra, după eliminarea din Cupă. Doar o victorie cu Steaua îl mai poate salva pe Isăilă

isaila-1

Meci de infarct în Cupa României. SC Bacău conducea cu 1-0 în minutul 93, dar a pierdut cu 1-5!

ceahlaul

Valerii Moraru, după calificarea în optimile Cupei: "La Rapid există viitor"

valerii

Rapid s-a calificat dramatic în optimile de finală din Cupa României! A trecut de FC Botoșani la penalty-uri

rapid cupa romaniei

Se știu echipele calificate în ”optimile” Cupei. Rezultatele și marcatorii din 16-imi

cupa

Cupa României se vede la Digi Sport 1. Unirea Jucu - Petrolul, miercuri, de la 18:30. Programul meciurilor

bucurie petrolul

Steaua joacă la Berceni în Cupa României. Programul ”16”-imilor de finală

steaua bucurie chipciu

CS Universitatea Craiova visează la un parcurs cât mai lung în Cupa României: "Avem un lot numeros"

emil sandoi cs u craiova

ACS Berceni, pregătită pentru Steaua! Preşedintele echipei a câştigat Cupa în 1973!

acs berceni dinamo

"16"-imile Cupei României: Steaua - ACS Berceni, Dinamo - Fortuna Poiana Câmpina, Botoşani - Rapid

cupa romaniei 1

VIDEO Poloiștii tricolori au câștigat turneul internațional de la București

captura polo

VIDEO Cupa României la futsal, pentru a șaptea oară, la Tg. Mureș

captura futsal

VIDEO Astra a scăpat de un tur preliminar în UEL! Dinu Gheorghe: "Contează enorm"

dinu gheorghe cupa studio

VIDEO Reghe: "Am exersat penalty-urile, o finală se poate câştiga şi aşa. În afara lui Gardoş, toţi sunt apţi"

captura reghecampf

Isăilă: "Fanii Stelei vor pune presiune şi va fi o atmosferă ostilă, dar suntem pregătiţi"

isaila captura-1

VIDEO Dani Coman vrea a doua Cupă din carieră: ”Sper să batem Steaua în finală”

captura suproter beat

Pentru cine vin scouterii din Italia și Franța la derby-ul Dinamo - Steaua: 5 ținte

chipciu grigore dinamo cupa

VIDEO EXCLUSIV Negoiţă promite: "Cu Steaua, veţi vedea o coregrafie cu mult peste ce a fost până acum"

ionut negoita

Stoican: "Dacă am învinge Steaua cu 3-0, ar fi o adevărată minune şi ne-am ridica la nivelul suporterilor"

flavius stoican conferinta

VIDEO Astra urmărește o victorie cu 1-0 în fața Petrolului: “Cel mai important meci din istorie!”

astra petrolul cupa

FOTO şi VIDEO Surpriză pentru fanii lui Dinamo la casele de bilete, înaintea derby-ului cu Steaua

Dudu Georgescu Bratu

VIDEO Lucescu jr: "Nu mă deranjează porecla "Mister X", asta înseamnă că sunt imbatabil"

captura razvan

VIDEO "Câinii" - două victorii la rând. Steliştii vin după două meciuri fără gol marcat

stoican reghe

VIDEO BCM Pitești - CSU Ploiești 56-95. Campioana s-a impus în finala mică a Cupei