1191 rezultate pentru eticheta

cupa romaniei

Marin Dună, revoltat după calificarea lui FC Voluntari în ”sferturile” Cupei: ”Numai cu un joc de fotbal nu a semănat!”

FOTBAL: FCSB - FC VOLUNTARI, SUPERLIGA SUPERBET (22.10.2023)

Fanii de la CSA Steaua nu l-au uitat pe Adi Popa. Banner-ul afișat la meciul cu Rapid, din Cupa României

adipopa5

Video Ovidiu Burcă îl așteaptă pe Mircea Lucescu la Dinamo: ”Ar fi o bucurie!”

ov burca

Video FC Bihor - Dinamo 1-1. ”Câinii”, egal cu o echipă din Liga 3 în Cupa României

Ionela Alina Peșu 5

Ionela Alina Peșu 4

”Mai slabi de atât nu am fost niciodată!”. Vasile Mogoș nu s-a ferit de cuvinte după U Cluj - CFR Cluj 1-1

Vasile Mogoș / Captură Digi Sport

”Sunt puțin supărat, trist”. Ioan Ovidiu Sabău, vizibil dezamăgit după U Cluj - CFR Cluj 1-1

Daniel Popa ”a prins aripi” după egalul cu CFR Cluj: ”Ne dorim să câștigăm Cupa”

FOTBAL:FC UNIVERSITATEA CLUJ-DINAMO 1948, SUPERLIGA SUPERBET (05.08.2023)

Prepeliță, mulțumit de victoria cu Farul: ”Noi avem probleme cu echipele din Liga 2”. Ce a spus despre ratarea sezonului

FOTBAL:GLORIA BUZAU-FARUL CONSTANTA, CUPA ROMANIEI BETANO (2.11.2023)

”Nu am primit mingea!”. Rivaldinho a criticat jocul echipei sale după eliminarea din Cupa României

"Trebuie să ne trezim". Mesajul lui Gică Hagi, după eliminarea Farului din Cupa României

Video FC Buzău - Farul 1-0. Gică Hagi&Co, OUT din competiție după primele două etape

Video Gică Hagi, nervos pe toată lumea în prima repriză a meciului FC Buzău - Farul! Arbitrul a intervenit

hagi1

Gică Hagi a răbufnit la adresa FRF: "Noi suntem campionii și nu avem șanse!"

Gigi Becali vrea un duel FCSB - CSA Steaua în Cupa României: "Să le dăm noi o basculantă"

"Un meci pe care trebuie să-l uităm repede". Daniel Niculae a tras semnalul de alarmă după egalul cu CSA Steaua

sucu-nico

Cristiano Bergodi, nemulțumit de remiza cu CSA Steaua: "Ar fi trebuit să câștigăm" + Urmează meciul cu FCSB

Video Cupa României | CSA Steaua - Rapid 0-0. Remiză spectaculoasă în Ghencea

Exclusiv Ce a spus Marius Lăcătuș despre CSA Steaua, după prima repriză cu Rapid

marius lacatus

Video Exclusiv Marius Lăcătuș știe de ce nu au fost mai mulți suporteri la partida CSA Steaua - Rapid

ghenceaaa

Dragoș Bon a răsuflat ușurat după victoria cu UTA. Ce a spus despre derby-ul cu FCU Craiova

bon

Video Cupa României | UTA - Universitatea Craiova 0-1. Oltenii, la prima victorie după o lună de "secetă"

Video Cupa României | Tunari - FC Voluntari 1-1. Gazdele au egalat în finalul meciului

Elias Charalambous, avertisment pentru fotbaliștii de la FCSB: ”Trebuie să ne îmbunătățim ca echipă”

”Au dat gol la singura ocazie!” Dur-Bozoancă, după egalul cu FCSB

FOTBAL:OTELUL GALATI-FCSB, SUPERLIGA SUPERBET (29.07.2023)

”A trecut 'trenul' rapid pe lângă poarta lor!”. Dorinel Munteanu, reacție savuroasă după Oțelul - FCSB 1-1

FOTBAL:OTELUL GALATI-FARUL CONSTANTA, SUPERLIGA SUPERBET (8.10.2023)

Video Daniel Oprița, revoltat înainte de CSA Steaua - Rapid: ”Ne 'omoară'! Am căutat înțelegere, dar nimic!”

daniel oprita

Video Oțelul - FCSB 1-1. Final spectaculos la Galați! Roș-albaștrii, egalați în prelungiri

Liviu Ciobotariu l-a schimbat pe Cosmin Matei în minutul 14, fără să fie accidentat, și apoi a oferit motivul

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-PETROLUL PLOIESTI, SUPERLIGA SUPERBET (11.11.2022)

Jucătorii ”desființați” de Gigi Becali, titulari în Oțelul Galați - FCSB

George Becali to Sell FCSB Soccer Team, Bucharest, Romania - 24 Apr 2023

Liviu Ciobotariu, după ce Sepsi a ajuns la un pas de eliminarea din Cupa României: ”Te aștepti la orice!”

Captură de ecran 2023-10-31 192326

Dan Nistor, show și mesaj cu subînțeles, după meciul cu Botoșani: ”Sunt dinozaur. Nu cred că am loc acolo”

FOTBAL: FC BOTOȘANI - FC UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (30.10.2023)

"Nu mai există scuze!". CSA Steaua a anunțat câte bilete s-au vândut deja pentru meciul cu Rapid

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-CSA STEAUA BUCURESTI, LIGA 2 CASA PARIURILOR (9.09.2022)

Foto Oradea "respiră" fotbal. Fanii celor de la FC Bihor vor să umple stadionul și la meciul cu Dinamo

bihorrr

Video FC Botoșani - Rapid 1-3. Giuleștenii au făcut spectacol în Cupa României

Video Cupa României, etapa 1 | FC Botoșani - Rapid 1-3 și Alexandria - CFR Cluj 1-3. Rezultatele zilei

cupa

Alin Pânzaru, sincer după ce echipa sa a pierdut cu CFR Cluj: ”Ne-a clătinat puțin”

alin panzaru alexandria

Video Alexandria - CFR Cluj 1-3. Ardelenii au făcut spectacol în Cupa României. Karlo Muhar, gol de excepție

mario camora și muhar

Video ”Ei sunt sclavii Armatei, dacă eu sunt al lui Becali!”. Alex Chipciu s-a dezlănțuit după ce a jucat din nou în Ghencea

alex chipciu

Video CSA Steaua - U Cluj 1-3. ”Roș-albaștrii” pierd primul meci din Cupa României

FOTBAL: CSA STEAUA - UNIVERSITATEA CLUJ CUPA ROMANIEI BETANO (28.09.2023)

Antrenor schimbat înaintea confruntării cu CFR. Cine îi ia locul

Romania SuperLiga Stage 9: CFR Cluj vs Petrolul Ploiesti Players of CFR Cluj celebrating after scoring during Romania Su

Foto Un fotbalist de la FCSB a fost în centrul atenției, după meciul cu FC Bihor. A dat autografe direct pe teren

FOTBAL:FC BIHOR ORADEA-FCSB, CUPA ROMANIEI BETANO (27.09.2023)

Atât au așteptat! Reacția sud-africanilor, după primul gol marcat de Ngezana pentru FCSB

Exclusiv Ce l-a surprins pe Marius Lăcătuș, după FC Bihor - FCSB 0-2

laca

"Nebunie" la partida FC Bihor - FCSB 0-2. Imagini spectaculoase de la primul meci din istorie cu nocturnă la Oradea

Ce l-a surprins pe Elias Charalambous la FC Bihor - FCSB: ”Nu mă așteptam!”

chara

Video FC Bihor - FCSB 0-2. Victorie sigură pentru trupa lui Charalambous

Video Cupa României, etapa 1 | Tunari - Universitatea Craiova 1-1, Hermannstadt - Sepsi 1-1, FC Bihor - FCSB 0-2

trofeu_cupa-romaniei_DSC5049-696x396

Exclusiv Ilie Dumitrescu a tras concluzia după prima repriză dintre FC Bihor și FCSB: ”Aștept mai multe lucruri!”

Video Hermannstadt - Sepsi 1-1. Echipele din Liga 1 își împart punctele în Cupă

FOTBAL: AFS HERMANNSTADT - SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE CUPA ROMANIEI BETANO (27.09.2023)

Video CS Tunari - Universitatea Craiova 1-1. Oltenii s-au chinuit să obțină un punct! Golul egalizator a venit în minutul 90

FOTBAL: CS TUNARI - UNIVERSITATEA CRAIOVA CUPA ROMANIEI BETANO (27.09.2023)