22 rezultate pentru eticheta

daria gavrilova

Halep și Buzărnescu, meci direct pentru semifinalele probei de dublu la Gippsland Trophy. Partida a fost amânată

Simona Halep și Daria Gavrilova, la Gippsland Trophy / Foto: Getty Images

Daria Gavrilova - Serena Williams 1-6, 4-6. Victorie fără emoții pentru fostul lider mondial

Serena Williams, în meciul cu Victoria Azarenka de la US Open / Foto: Getty Images

Video Irina Begu, înfrângere fără drept de apel în primul tur, la New Haven. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

Irina Begu

Serena Williams, calificare en-fanfare în turul doi, la Cincinnati. Toate rezultatele + programul zilei

serena victorie

Video Spectacol pe iarba de la Birmingham. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

wta birmingham

Video Pavlyuchenkova, "dublu bagel" în meciul de debut la Strasbourg. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

Pavlyuchenkova

Video Gavrilova a cucerit la New Haven primul trofeu WTA din carieră

gavrilova trofeu new haven

Video Daria Gavrilova s-a calificat în semifinalele turneului de la New Haven

gavrilova

Mesaje agresive ale unui parior la adresa Dariei Gavrilova. Replică de clasă a jucătoarei

gavrilova mesaj

Video Duel 100% australian în finala turneului de la Strasbourg

gavrilova

Video Stosur a învins-o pe Suarez Navarro, în sferturi la Strasbourg. Programul semifinalelor

stosur strasbourg

Video Primele trei favorite continuă cursa către trofeul de la Rabat

pavlyuchenkova

Carla Suarez Navarro a ratat calificarea la Turneul Campioanelor, după ce a abandonat la Moscova

carla-suarez-navarro

Simona se califică în "sferturile" de la Cincinnati, după o evoluţie entuziasmantă în faţa Gavrilovei

simona-2

Video Simona Halep, candidată la lovitura lunii iulie după un punct remarcabil. Votează AICI

simo daria

Gavrilova: "Cu câţiva ani în urmă, o priveam pe Simona jucând şi mă gândeam că pot fi ca ea"

gavrilova

Reacţiile presei internaţionale, după eliminarea surprinzătoare a Simonei Halep, la Roma

simona-4

Simona Halep, eliminată de la Roma. Înfrângere în trei seturi cu Daria Gavrilova

halep roma

VIDEO Australia Green a câştigat Cupa Hopman. ”Nu cred că cineva a înțeles ceva”

australian green

Sharapova, eliminată în turul II la Miami! Gavrilova a plâns de fericire: "Nu am cuvinte!"

masha

Halep și-a aflat prima adversară de la Indian Wells. Este clasată în afara primelor 100 de locuri WTA