52 rezultate pentru eticheta

del potro

"Nu ştiu dacă o să mai joc tenis vreodată!". Anunţ incredibil al unuia dintre cei mai iubiţi jucători

del potro

Del Potro, în semifinale la Roland Garros! Moment emoţionant: a plâns ca un copil la final

del po

Ce start de an a avut Simona Halep! E alături de Roger Federer în topul celor mai solide prestații din 2018

halep federer

Alexander Zverev, al doilea finalist de la Miami. Germanul va lupta pentru trofeu cu John Isner

Miami Open 2018

Video Isner, finalist surpriză la Miami. Nu i-a dat nicio şansă lui Del Potro, în penultimul act

isner

Alexander Zverev şi Pablo Careno Busta se vor întâlni în a doua semifinală a turneului de la Miami

zverev

Surprize la Miami. Venus, eliminată de o jucătoare din calificări. Del Potro e în semifinale. Rezultatele și programul

colaj miami

Dimitrov, Del Potro și Cilic merg mai departe la Miami. Rezultatele zilei

colaj tenis

Del Potro: "Dacă există cineva care merită cel mai mult să câștige Mondialul, acela e Messi"

colaj del potro messi

Video Uriaşul Del Potro e campion la Indian Wells! L-a învins pe Federer, după ce a salvat trei mingi de meci

nadal federer-1

Video Nadal și Federer sunt în sferturi la Shanghai. Del Potro a realizat surpriza zilei. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

colaj tenis

Federer recunoaște superioritatea lui Del Potro. ”Are șanse mai mari decât mine să-l învingă pe Rafa”

federer del potro

Video Del Potro a câştigat meciul zilei la Roma. Dimitrov şi-a rupt racheta de nervi

dimitrov

Video Del Potro a reușit lovitura turneului la Indian Wells: lob peste Delbonis, cu spatele, printre picioare

del potro 2

Juan Martin Del Potro nu va participa la Australian Open

del potro

Del Potro a întors de la 0-2 la seturi, cu Cilic, având un deget rupt. Povestea din spatele victoriei din finala Cupei Davis

deko

Del Potro, cadou de neuitat pentru Maradona: "Vei primi ceea ce-ţi doreşti"

maradona-1

Juan Martin Del Potro a câştigat turneul de la Stockholm, primul său titlu după aproape trei ani

delpo

Video Del Potro, eliminat la Shanghai de belgianul Goffin

del potro

Croația și Argentina, în finala Cupei Davis. A 4-a în 10 ani pentru sud-americani

tenis argentina

Vicecampion olimpic, primit acasă ca un erou. 10% din populație a ieșit pe străzi!

potro tandil

Del Potro: "Djokovic e un mare campion şi un prieten. Ştiu cât de mult îşi dorea medalia de aur"

del potro djoko

Surpriză mare la Rio. Del Potro l-a eliminat pe Djokovic. Cei doi au terminat meciul în lacrimi

nole

Del Potro a rămas blocat în lift 40 de minute, cu câteva ore înaintea meciului cu Djokovic

del potro

Video Exclusiv Del Potro a revenit! A obţinut prima victorie în faţa unui jucător de top 5, din 2013

del potro

Video Exclusiv Wawrinka a oferit faza zilei la Wimbledon, în meciul cu Del Potro

stan

Video Lacrimile lui Del Potro. Cea mai importantă victorie de la revenire

del potro

Del Potro revine în circuit după problemele grave de sănătate avute

del potro

VIDEO Del Potro, eliminat la Miami! Borna Coric a trecut de primul tur. Rezultatele zilei

juan martin del potro vasek

Juan Martin Del Potro ar putea reveni pe terenul de tenis până la sfârșitul anului

juan martin del potro argentina

Mai bun ca Messi! Juan Martin del Potro, sportivul argentinian al anului 2013

del potro

principala

VIDEO Faza zilei la Mastersul de la Paris i-a avut în prim-plan pe Federer și Del Potro

faza zilei Federer - Del Potro 01

VIDEO Curioasele mișcări ale lui Djokovic, în meciul cu Del Potro

djoko dezechilibrat

Federer, la șuetă cu fanii. Ce țări ar vizita, ce actor preferă și cum descrie anul 2013