Cum ar putea arăta Dinamo dacă Torje și Sepsi ajung în "Ștefan cel Mare"

Miriuta Dinamo

Cu gândul la play-off, Dinamo mai vrea să facă transferuri: "Așteptăm unul sau doi jucători"

dinamo-4

Știm când se joacă FCSB - CFR și Dinamo - CS U Craiova, meciurile începutului de an în Liga 1

CFR Cluj - FCSB

Miriuță își pune în cap fanii lui Dinamo și anunță: "Meciul din Cupă, de la Craiova, e ultima mea problemă"

miriuta

Video Dinamoviștii îi iau peste picior pe cei de la FCSB, după tragerea la sorți a sferturilor Cupei. "Le dau invitații la finală"

cupa

Video Exclusiv Miriuță nu a uitat de perioada grea: "Eram ca și dați afară!" Antrenorul, cu gândul deja la Craiova

miriuta dinamo soc

Miriuţă e sigur de calificarea lui Dinamo în play-off. Unde vrea să joace derby-ul cu Craiova

Video A dat lovitura pe final și promite să fie noua "perlă" a Craiovei: "Am luptat până în ultimul minut!" Mesajul pentru fani

Burlacu Craiova

Dinamoviștii știu ce trebuie să facă pentru a-l convinge pe Contra să nu plece. ”Dacă luăm titlul, va rămâne”

contra-3

Video Dinamo - SCM U Craiova 72-87. Roș-albii, pe ultimul loc în Liga Națională

Dinamo baschet

Și înjurați, și sancționați. Dinamo, amendată după meciul din campionat contra Craiovei

dinamo colaj-1

Video&Foto OFICIAL 5 jucători de la Craiova riscă sancțiuni! Dovada plângerii făcute de Dinamo

jucatori craiova

Video Dinamo - Craiova 0-0. Meci spectaculos pe Arena Națională, dar cele două echipe pierd contactul cu liderul

faz joc crv din

Exclusiv Oltenii așteaptă derby-ul cu Dinamo: ”Un meci care de zeci de ani stârnește ambiții”

craiova-1

15 lei, cel mai ieftin bilet la Dinamo - CS U Craiova. Câți fani așteaptă roș-albii

Dinamo galerie Craiova

Video&Foto Așa i-a ajuns tableta, după barele Craiovei! Cât a pierdut la pariuri și ce promisiune a făcut

telefon olteni 1

Mulțescu n-a dormit după înfrângerea cu Dinamo: "Sunt anesteziat!"

multescu-1

Video Galeria lui Dinamo l-a impresionat pe Bawab. Ironii către olteni: "Erau doar cu Steaua"

Mutu, mulțumit de atitudinea jucătorilor. Înțepături către Ioan Andone

mutu 2

Video Înfrângerea cu Dinamo pune presiune pe olteni. ”Suntem cu moralul la pământ”

ivan dinamo csu

Video Nemec: "Sper să ajungem în play-off. Finala Cupei Ligii nu o putem rata!"

nemec dinamo csu

Video Fază unică la poarta lui Dinamo! Craiova a trimis de trei ori în bară în mai puţin de un minut

baluta craiova

Video Spectacol de lumină şi culoare la Dinamo - CS U Craiova! Coregrafia pregătită de "câini"

fani dinamo11

Exclusiv ”Mi-ar conveni să bată Craiova, dar cred că va câștiga Dinamo!” Șumudică pune presiune pe roș-albi

analiza sumi

Mutu pune ”câinii” pe olteni! Ce a postat "Briliantul" chiar în ziua meciului decisiv cu Craiova

caini mutu deschidere

Probleme multe pentru Contra la Dinamo: "Mi-aş fi dorit ca ziua să aibă 48 de ore"

contra dinamo-1

Dinamoviștii așteaptă cel puțin 15.000 de oameni cu Craiova. Doar primul inel este deschis

fani dinamo

Invadează Capitala! Oltenii vor avea parte de o galerie numeroasă la meciul cu Dinamo

suporteri craiova

Mii de dinamoviști din provincie vin la meciurile cu Craiova și cu Steaua: "Vor face o super atmosferă!"

Dinamo galerie 2

Dinamoviștii, gata de finala pentru play-off: "Așteptăm 25.000 de spectatori"

fani dinamo

Dinamo fani

Video Fanii lui Dinamo i-au băgat pe jucători în şedinţă! Brănescu a scuipat spre galerie

scandal

Exclusiv Revine printre titularii lui Dinamo! Gnohere va juca din primul minut cu CS U Craiova

Gnohere

Dinamo are viitor! Roș-albii s-au calificat în finala Ligii Elitelor U17

Dinamo U17

VIDEO Dănciulescu a împărțit cadouri, dar tot la Craiova se gândește: "Mi-a plăcut mereu să joc acolo!"

Ora de Dinamo

VIDEO Primul derby al etapei se joacă vineri! Dinamo - CSU Craiova, 21:00, Digi Sport 1