Exclusiv Dinamo e tot mai aproape să se despartă de Steliano Filip! Căpitanul e urmărit de o echipă importantă din Europa

Video&Foto Zece suporteri ai lui Beșiktaș au ajuns la spital, după ce s-au bătut cu fanii lui Dinamo Kiev

Video Exclusiv Milevski e surprins de plecarea lui Lucescu de la Şahtior: "Mircea e o legendă în Ucraina"

Mircea Lucescu a ratat titlul în Ucraina. Dinamo Kiev, campioană pentru a 15-a oară!

dinamo kiev

Pellegrini: "Nu am vrut să forţăm, fiindcă nu era necesar"

manuel

Kompany, OUT cel puţin o lună din cauza accidentării pe care a suferit-o la meciul cu Dinamo Kiev

komp

Steaua București aniversează 29 de ani de la câștigarea Supercupei Europei

steaua supercupa europei

A fost "noul Shevchenko", dar vine să se bată la retrogradare în Liga 1. Transfer cu nume la Concordia

milevski sheva

Transfer de marcă: Arsenal s-a înţeles pentru Yarmolenko

yarmolenko

Chelsea - Porto 2-0. Willian și autogolul lui Marcano l-au salvat pe Mourinho, englezii merg în primăvara UCL

terry chelsea

VIDEO Mircea Lucescu e lider în Ucraina, după cea mai clară victorie din istorie pe terenul lui Dinamo Kiev

dinamo kiev - sahtior donetk 0-3

VIDEO Adevăratul motiv pentru care Jose Mourinho a fost la Kiev, la Ucraina-Spania

yarmolenko

VIDEO Mircea Lucescu, după ce a câştigat Supercupa în faţa lui Dinamo Kiev: "A fost o revanşă pentru Cupă"

lucescu reactii

VIDEO Dinamo Kiev - Șahtior 0-2. Goluri decisive în prelungiri! Srna și rezerva Bernard au rezolvat meciul

poza Supercupa Sahtior

VIDEO Mircea Lucescu vrea a patra Supercupă la rând în Ucraina. Meciul cu Dinamo Kiev, ÎN DIRECT la Digi Sport

lucescu sahtior

CSU Craiova a terminat stagiul din Austria cu un eşec. Înfrângere în faţa lui Dinamo Kiev

craiova dinamo kiev

L-a vrut Steaua, dar a ajuns la Dinamo. Brazilianul Junior Morais a semnat pe 3 ani cu campioana Ucrainei

moras

VIDEO Fiorentina - Dinamo Kiev 2-0. Toscanii revin într-o semifinală de cupă europeană după 7 ani

fiorentina

VIDEO Dinamo Kiev - Fiorentina 1-1. Babacar a egalat spectaculos în prelungiri pentru "violeți"!

Kiev Fiorentina

Ce probleme de lot au cele 8 sfertfinaliste din UEL și echipele probabile de joi

napoli fiorentina-1

Opt date despre cele mai bune opt echipe din UEL. Wolfsburg - Napoli, finala din ”sferturi”

uel draw

Ucraina are a doua oară două echipe în ”sferturile” UEL. În 2009, Șahtior a luat trofeul

ucraineni-1

Record de spectatori în Europa League, la meciul dintre Dinamo Kiev şi Everton

fani kiev

VIDEO Antunes a marcat unul dintre cele mai tari goluri din UEL. Torpilă de la 35 de metri!

bucurie antunes

VIDEO Dinamo Kiev - Everton 5-2. Coşmar pentru englezi

bucurie dinamo kiev

VIDEO Lukaku, decisiv în Europa. Belgianul, implicat în 9 dintre ultimele 11 goluri marcate de Everton

lukaku

VIDEO Everton - Dinamo Kiev 2-1. Lukaku a ajuns la cota 7 în UEFA Europa League

everton

VIDEO Dinamo Kiev acuză un complot la nivel înalt: "Ne vor afară din Europa League!"

eliminari d kiev

VIDEO Astra - Dinamo Kiev 2-2. Alibec a reuşit o "dublă" în faţa liderului din Ucraina!

protasov rebrov

FOTO PSV, Benfica și Dinamo Kiev sunt cei mai eficienți lideri din fotbalul european

psv eindhoven

Nu e Dinamo, nici Șahtior! Eric Bicfalvi este "95% transferat" la a treia putere fotbalistică din Ucraina

eric bicfalvi volin lutk

VIDEO Tensiuni la Steaua, după eliminarea din Europa. Sânmărtean ar putea pleca. Viitorul lui Gâlcă e incert

sanmartean-5

VIDEO Keşeru îşi face autocritica: "Devin previzibil. Am ocazii, dar nu mai înscriu"

captura declaratii keseru

VIDEO Rebrov: "A fost un meci greu. Steaua e foarte bună, mai ales ofensiv"

captura rebrov interviu

EXCLUSIV Tibi Ghioane: ”Sânmărtean mai poate juca 2-3 ani lejer pe postul său. E ca Gerrard și Pirlo”

captura tibi ghioane

VIDEO Un fost căpitan al Stelei, pesimist înaintea duelului cu Dinamo Kiev. ”Nu știu dacă se vor impune”

steaua fosti capitani

VIDEO Steaua - Dinamo Kiev 0-2. Calificare ratată!

steaua-6

EXCLUSIV Decizie inedită a UEFA! Meciurile de la București și Vila do Conde, sincronizate

steaua prepelita dinamo kiev

VIDEO Yarmolenko, ”killerul” Stelei de la Kiev, este evaluat la 40 de milioane de euro

yarmolenko steaua

Steliștii speră la mulți fani cu Dinamo Kiev: ”Condiții excelente, stadion acoperit!”

VIDEO Steaua are cel mai important meci al anului, cu Dinamo Kiev, dar așteaptă ajutor din Portugalia

steaua kiev dinamo

VIDEO Portarul lui Dinamo Kiev avertizează: "Am venit să câştigăm, ne gândim doar la victorie"

captura sosire ucraineni

VIDEO Cernat vrea calificarea Stelei, dar avertizează: „Dinamo Kiev n-a uitat umilința din 2006”

captura cernat

VIDEO Rebrov aşteaptă o Steaua ofensivă: "Sunt obligaţi să atace, probabil îl vom vedea şi pe Rusescu"

rebrov

VIDEO Keşeru nu a mai înscris de o lună! "Cu Dinamo Kiev, vreau să dau gol încă de la prima ocazie"

keseru-1

Miza meciului cu Dinamo Kiev e uriaşă! Scenariu negru pentru Steaua, dacă ratează calificarea în "16-imile" UEL

steaua dinamo kiev-2

VIDEO Keşeru, apel către fani: "Cu Dinamo Kiev avem nevoie de un stadion plin, care să vibreze odată cu noi"

keseru

Dinamo Kiev nu vine în excursie la Bucureşti. Lens: "E important să jucăm bine şi să obţinem un rezultat bun"

dinamo kiev

Meciul decisiv al Stelei din Europa League va fi condus la centru de un arbitru englez în vârstă de 29 de ani