32 rezultate pentru eticheta

djokovic nadal

Video Novak Djokovic - Rafael Nadal 0-6, 6-4, 1-6. Prestație fantastică a ibericului, care a câștigat primul turneu din 2019

Rafael Nadal

Discurs emoţionant al lui Djokovic, după al şaptelea triumf la Australian Open

Novak Djokovic

Djokovic promite un nou meci epic contra lui Nadal: "Cel mai mare rival din carieră"

Nadal Djokovic

"A fost cel mai tare meci din viața mea!" Reacție antologică a lui Djokovic după victoria cu Nadal

Day Twelve: The Championships - Wimbledon 2018

Video Cum şi-a umplut Djokovic timpul în aşteptarea încheierii semifinalei-maraton, Anderson - Isner

djokovic vestiar

Video Ultimii granzi merg mai departe la Roma: Djokovic și Nadal ar putea oferi o semifinală de vis

Posibil duel Murray-Federer în sferturile de finală de la Australian Open. Tabloul complet

murray federer

Declinul lui Djokovic are o explicaţie: simte lipsa rivalilor Nadal şi Federer

rafa

Djokovic, performerul anului în tenis. L-a depășit pe Nadal și s-a apropiat de Federer

djokovic

Djokovic l-a învins pe Nadal în finala turneului de la Beijing

djokovic trofeu beijing

Djokovic-Nadal, în finala turneului de la Beijing! A 45-a întâlnire dintre cei doi

djoko nadal

Djokovic, prima victorie cu Nadal la Roland Garros. "Sărbătoarea poate aştepta"

nole

Finala care se joacă prea devreme. Duel între Djokovic și Nadal, în sferturile turneului de la Roland Garros!

nadal djokovic rg

Novak Djokovic l-a eliminat pe Rafael Nadal și va juca finala de la Monte Carlo, cu Tomas Berdych

VIDEO Semifinală Djokovic - Nadal la Monte Carlo! Rafa l-a învins greu pe Ferrer

nadal djokovic montecarlo

VIDEO Novak Djokovic este din nou lider în clasamentul ATP, după victoria de la Wimbledon!

Djokovic Federer

Djokovic va reveni pe primul loc ATP, dacă va cuceri trofeul de la Wimbledon

novak djokovic wimbledon

Nadal l-a învins pe Djokovic în finala de la Roland Garros! Al 14-lea Grand Slam din carieră

nadal trofeu zgura

Gest impresionant al lui Nole! A donat sinistraților cei 549 000 de € câștigați la Roma

novak djokovic

Șansa lui Djokovic. Sârbul poate face un pas uriaș la Madrid pentru recuperarea locului 1 ATP

djokovic nadal captura podium

Ce au răspuns Djokovic și Nadal la întrebarea: "Te bucuri de existenţa celuilalt?"

Miami, turneu interzis pentru Nadal! N-a câștigat niciodată în Florida, deși a jucat 3 finale

nadal djoker

Djokovic, înainte de Cupa Davis: "Vreau trofeul, sunt într-o formă extraordinară"

novak djokovic la paris

Povești neștiute de la Turneul Campionilor

de sters-gabriel.morariu

Palidă consolare pentru Djokovic. Nole l-a învins pe Nadal în finala de la Beijing

novak djokovic beijing

VIDEO Cel mai frumos punct al anului: 54 de lovituri! Djokovic și Nadal au făcut spectacol în finala US Open

Djokovic Nadal

VIDEO Duel iberic pentru titlul de la Paris. Nadal și Ferrer se înfruntă în finală