69 rezultate pentru eticheta

dunarea braila

Tragere la sorți în Final Four: Gloria Bistrița - Dunărea Brăila! România va avea o finalistă în EHF European League

tragere

Video Ce victorie! Dunărea Brăila, cu un pas în Final Four

dunarea-braila

Video Chambray - Dunărea Brăila 19-24. Elevele lui Jan Leslie au câștigat grupa B din EHF European League

Video Dunărea Brăila, victorie entuziasmantă și calificare în sferturile EHF European League

Video Dunărea Brăila - Lokomotiva Zagreb 34-26. Victorie importantă în EHF European League

Video Dunărea Brăila a obținut a doua victorie din acest sezon în grupele EHF European League

421049213_864257662372282_4869448190972994001_n

Video Dunărea Brăila, debut cu victorie în acest sezon de EHF European League

braila

Video Calificare! Dunărea Brăila a învins-o pe Borussia Dortmund

Borussia Dortmund - Dunărea Brăila 24-25. Ziua revenirilor în handbalul românesc! Brăilencele au produs surpriza

HANDBAL: HC DUNĂREA BRĂILA -CSM BUCUREȘTI, LIGA FLORILOR (25.10.2023)

CSM București și-a aflat adversara din semifinalele Cupei României

cristina neagu

Lovitură încasată de SCM Rm. Vâlcea. A pierdut una dintre cele mai talentate handbaliste din lot

corina lupei

Video Exclusiv Salarii derizorii la nou-promovata Dacia Unirea Brăila, după ce s-a apelat la "banii de înmormântare de la bunica"

FOTBAL:FC OTELUL GALATI-DACIA UNIREA BRAILA, BARAJ DE PROMOVARE IN LIGA A 2-A (22.05.2021)

Amanda Kurtovic

Dunărea Brăila devine o forță! Încă un transfer de top realizat de echipa de handbal

Jessica Quintino

După ce a cucerit Liga Campionilor cu CSM București, Mayssa Pessoa revine în România. Cu ce echipă a semnat

Mayssa Pessoa

Se naște o nouă forță în handbalul românesc! Un campion mondial o va pregăti pe Dunărea Brăila din sezonul următor

braila

News Alert Minaur Baia Mare a învins-o a doua oară pe Dunărea Brăila şi e în semifinalele EHF European League

HANDBAL FEMININ:HC DUNAREA BRAILA-CS MINAUR BAIA MARE, LIGA FLORILOR (11.11.2020)

Dunărea Brăila - Minaur Baia Mare 24-31, în sfertul de finală 100% românesc din EHF European League

braila handbal captura

Video Dunărea Brăila - Kuban Krasnodar 36-32 | Calificare en fanfare și duel românesc în sferturile EHF European League

braila

Video Dunărea Brăila - Siofok 25-27, în grupele European League. Româncele au avut 14-11 la pauză

Dunărea Brăila a avut avans la pauză, dar a remizat cu echipa legendarului Trefilov

Dunarea Braila

Video Dunărea Brăila, victorie strânsă cu Tertnes Bergen, în EHF European League

HANDBAL FEMININ:HC DUNAREA BRAILA-CSM BUCURESTI, LIGA FLORILOR (25.02.2020)

Zamfirescu

Brazil v Montenegro - 2017 IHF Women's Handball World Championship Germany

Video Dunărea Brăila - Corona Brașov 26-32. Momente de groază în finalul meciului

handbal braila

S-au stabilit meciurile din Final-Four-ul Cupei României. Meciurile sunt în direct la Digi Sport

colaj cupa handbal

Două echipe româneşti, eliminate din Cupa EHF

Video CSM Roman - Dunărea Brăila 24-27. Axinte și Shteriova au fost cele mai bune marcatoare ale partidei

Şase echipe româneşti de handbal şi-au aflat adversarele din cupele europene

roman braila

SCM Craiova, a doua calificată în Final Four-ul Cupei

craiova braila

Video Dunărea Brăila şi CSM Bistriţa, în sferturile Cupei României

braila cisnadie

Video Măgura Cisnădie - Dunărea Brăila 27-27, în ultimul meci al sezonului din Liga Națională

handbal cisnadie

Video Dunărea Brăila - HCM Râmnicu Vâlcea 26-18. Echipa lui Buceschi şi-a asigurat locul 2 în Liga Naţională

Video Dunărea Brăila - CSM Roman 27-23. Gazdele rămân neînvinse acasă şi consolidează locul 2

captura handbal braila

Video CSM Bucureşti - Dunărea Brăila 33-21. Victorie la scor a campioanei Europei în derby-ul Ligii Naţionale

csm buc braila

Video Dunărea Brăila - CSM Bistriţa 32-25. Echipa lui Buceschi şi-a consolidat locul 2

braila bistrita

Dunărea Brăila nu a putut face deplasarea pentru meciul cu HCM Râmnicu Vâlcea

braila

Eliza Buceschi a semnat cu Dunărea Brăila, înaintea plecării la CE din Suedia

buceschi

Video Dunărea Brăila - Byasen 25-24. Victorie la limită pentru românce în prima manșă a play-off-ului Cupei EHF

Braila capt

Video Dunărea Brăila - HC Zalău 25-20. Gazdele rămân pe primul loc în Liga Naţională

dunarea

Dunărea Brăila şi CSM Bucureşti au egalat-o pe Corona. Toate au maximum de puncte în Liga Naţională

Adversare accesibile pentru echipele româneşti în primul tur al Cupei EHF

handbal

Exclusiv CSM Ploieşti transferă trei handbaliste de la Dunărea Brăila

parvut ploiesti

VIDEO Dunărea Brăila - CSM Bucureşti 27-34.Campioana s-a desprins în repriza a doua

handbal dunarea

VIDEO Dunărea Brăila - CSM Ploieşti 25-25. Prahovencele au scos un punct in extremis

VIDEO Dunărea Brăila - SCM Craiova 33-29. Buceschi vrea să le ducă pe gazde în cupele europene

VIDEO CSM Bucureşti - Dunărea Brăila 29-26. Echipa lui Mette Klit s-a calificat în semifinalele Ligii Naționale

csm bucuresti

VIDEO CSU Neptun - Dunărea Brăila 18-17. Calificare cu emoţii în Final Four-ul Cupei României

captura handbal-2

VIDEO HCM Baia Mare - Dunărea Brăila 41-20. Test reușit înaintea meciului decisiv cu Viborg din CL

handbal baiamare

VIDEO Dunărea Brăila - Corona Braşov 26-31. Braşovencele şi-au consolidat locul 3 în Liga Naţională

captura handbal Braila

Corona Brașov și Dunărea Brăila au câștigat în retur, dar au ratat la final calificarea în sferturile Cupei EHF