20 rezultate pentru eticheta

edi iordanescu gaz metan

Exclusiv Perioada de pregătire necesară înainte de reluarea campionatului: ”Altfel riscăm accidentări”

Cluburile vor putea relua antrenamentele pe 15 mai / Foto: Sportpictures

Exclusiv Președintele lui Gaz Metan a dezvăluit motivul pentru care Edi Iordănescu nu a mai ajuns la Craiova

Edi Iordanescu

”Un titlu cu Craiova înseamnă că ți-ai asigurat iubire pentru eternitate”. Edi Iordănescu a refuzat Universitatea

edi iordanescu

Edi Iordănescu a confirmat discuțiile cu alte cluburi! ”E adevărat, am fost contactat”

edi

Edi Iordănescu s-a dezlănțuit la conferința de presă! ”Stau aici 24 din 24. Nu s-a adus un antrenor de play-out”

edi

Edi Iordănescu, OUT de la Gaz Metan! Antrenorul a anunțat că va cere rezilierea amiabilă a contractului

edi

Video Gaz Metan – Astra 1-0. Medieșenii se impun fără Edi Iordănescu pe bancă și rămân neînvinși în Liga 1

buc medias

Video FC Botoșani – Gaz Metan Mediaș 1-1. Elevii lui Marius Croitoru n-au mai repetat evoluția din fața FCSB

gol medias

Edi Iordănescu a primit un mesaj de la propriii jucători înainte de meciul de la Botoșani

captura edi iordanescu

Edi Iordănescu şi-a amintit de oferta de la FCSB în ziua în care a împlinit 41 de ani

Video Gaz Metan Mediaș - Concordia Chiajna 3-1. "Dublă" Rondon și supergol Gorobsov în ultimul meci al sezonului

gol rondon

Edi Iordănescu: "Am discutat multe lucruri cu Becali!". Mesaj clar către şefii lui Gaz Metan

Piedică în calea instalării lui Edi Iordănescu la FCSB: "Trebuie să achit o sumă mare și nu sunt dispus să o fac!"

Video Gaz Metan Mediaș – FC Voluntari 4-0! Darius Olaru, gol și penalty scos! Super-gol marcat de Ely Fernandes

gaz voluntari gol 2 captura

”Am făcut un proiect cu el pentru anul viitor!”. Anunțul de ultimă oră despre Edi Iordănescu

edi-iordanescu

Video Gaz Metan Mediaș - Poli Iași 1-1. Gol anulat al ieșenilor în minutul 90+4. Medieșenii, în 10 oameni aproape o repriză

gol medias

Scandal la Mediaș! Jucătorii amenință cu memorii, Edi Iordănescu vrea să plece

FOTBAL:FC VOLUNTARI-GAZ METAN MEDIAS, PLAY OFF LIGA 1 BETANO (14.04.2019)

Edi Iordănescu: "E nedrept rezultatul. Meritam să câștigăm cele 3 puncte". Obiectivul clubului în ultimele 4 etape

Edi-iordanescu

Exclusiv Edi Iordănescu, manager general la Gaz Metan! Când va fi prezentat, durata contractului și staff-ul tehnic

Edward Iordanescu are planuri mari la Mediaș

Exclusiv Antrenor "de lux". Mediaşul vrea să dea marea lovitură dacă Teja e "furat" de FCSB