304 rezultate pentru eticheta

elina svitolina

Cinci superjucătoare se luptă să o detroneze pe Simona Halep. Ce rezultate trebuie să obţină

collage cinci jucatoare

Video Caroline Wozniacki a câștigat Turneul Campioanelor! Venus Williams, aproape de o revenire remarcabilă

woz trofeu

Exclusiv VIDEO Garcia i-a promis că-i va da de băut dacă o ajută să se califice. Răspunsul Svitolinei după ce a învins-o pe Halep

garcia svitolina

Video Halep a rămas fără soluții în timpul meciului Svitolina: ”Ce joc aici? E un dezastru!”

halep cahill-8

Halep, după eliminarea de la Turneul Campioanelor: ”E bine că s-a terminat. Sunt fericită să merg în vacanță”

halep conf-1

Singurul scenariu prin care Halep poate pierde locul unu în clasamentul WTA

halep-25

"Halep va fi uimită când se va uita la statistica meciului!" Ce a scris site-ul WTA, imediat după înfrângerea Simonei

simo-3

Garcia, încă o revenire de senzație. A câștigat, deși a fost condusă în decisiv de Wozniacki cu același scor ca Svitolina

garcia

Exclusiv VIDEO Halep, înaintea meciului cu Svitolina: "Vreau să cred că în următorul meci pot să joc mai bine"

halep svitolina

Avantaj Halep! Va intra pe teren contra Svitolinei ştiind rezultatul de care are nevoie pentru calificare

000 TP4AE

Caroline Wozniacki e a doua adversară a Simonei Halep de la Turneul Campioanelor. Meciul va avea loc miercuri, de la 14:30

wozniacki-1

Video Svitolina vrea să o detroneze pe Halep în Singapore

svitolina-2

Halep și-a amintit din nou de finala de la Paris: ”Am plâns și am spus că nu e posibil. Am fost în depresie”

simona halep-4

Video Bătălie aprigă pentru primul loc în clasamentul mondial, la Turneul Campioanelor

halep cahill-4

Svitolina şi Wozniacki au abandonat în optimi la Hong Kong

wozniacki

Svitolina, debut perfect la Hong Kong. Wozniacki a cedat doar două game-uri cu Bouchard

svitolina wozniacki

Video Favoritele, calificate în turul secund la Beijing

svitolina

Eliminată de la US Open, Svitolina nu mai poate deveni lider mondial. SUA dă patru dintre cele opt sfert-finaliste

keys svitolina

Muguruza a fost eliminată! O eventuală semifinală Svitolina - Pliskova va fi meci decisiv pentru primul loc în lume

kvitova muguruza

Doar patru jucătoare din opt au rămas în cursa pentru primul loc al clasamentului WTA. Cum arată noile calcule

wta 1

Video Exclusiv Halep poate din nou să treacă pe locul 1 înaintea unui meci cu Konta: ”Nu joc cu gândul la un anumit scenariu”

konta halep

Svitolina a vorbit despre "lecţia" primită de la Halep! "Pentru mine e foarte important acum"

simonica svitolina

Video Svitolina s-a revanşat în faţa Simonei Halep: "Nu vreau să se mai întâmple vreodată ce am păţit la Paris"

svitolina-1

Video Svitolina - Halep 6-1, 6-1. Două game-uri în 56 de minute. Unul dintre cele mai slabe meciuri din cariera Simonei

svitolina halep

Svitolina, nevoită să se întoarcă la hotel, înaintea meciului cu Halep: ”Nu am absolut nimic la mine în acest moment”

svitolina

Halep, mereu prezentă în fazele finale ale turneelor. Opt prezențe consecutive în sferturi

halep

Simona Halep este pe podium, într-un clasament al meciurilor dramatice din 2017

halep 3 seturi

Elina Svitolina s-a accidentat şi riscă să rateze turneul de la Wimbledon

svitolina

Video Muguruza şi Mladenovic, în sferturi la Birmingham. Mare surpriză cu Svitolina

muguruza

Video Victorie cu emoții pentru Svitolina, în primul tur de la Birmingham

svitolina birmingham

Halep, jucătoarea lunii mai în circuitul WTA. Le-a depăşit clar pe Ostapenko şi Svitolina

halep mai

Ostapenko a revenit în finala de la Roland Garros, precum Halep în sfertul cu Svitolina

ostapenko-3

Cinci lucruri pe care le-am învățat după revenirea Simonei Halep în fața Elinei Svitolina

halep svitolina-3

Simona: "Cred că a fost cel mai bun meci al meu în acest an! Nu mă gândesc la accidentare"

GettyImages-692484844

Reeditarea finalei de la Roma, în sferturile de la Roland Garros. Șansa revanșei pentru Halep

Halep luptă în finala de la Roma cu cea mai în formă sportivă din 2017. ”Sunt foarte încrezătoare”

svitolina

Video Simona Halep, învinsă în finala de la Roma. Svitolina a întrerupt seria de zece victorii a româncei

accidentare halep-1

Video Svitolina, prea puternică pentru Cîrstea. Sorana s-a oprit în sferturi la Istanbul