23 rezultate pentru eticheta

eliza samara

România - Germania 0-3, în finala Campionatelor Europene de tenis de masă pe echipe

szocs 5

Românca Elizabeta Samara fost votată de 212 sportivi din 283 ca să îi reprezinte la nivel mondial

eliza samara1

eliza samara si edi ionescu

Medalie de aur asigurată pentru România, la Campionatele Europeane de tenis de masă

samara-dragoman

Performanță extraordinară! Eliza Samara a câștigat Liga Campionilor la tenis de masă. Regretul sportivei

eliza samara liga campionilor

Ziua Națională a României. "Când câștig și cântă imnul, plâng de fiecare dată!"

componentii echipelor de sniori masculine si feminine ale Romaniei

Bianca Ghelber va lupta pentru aurul olimpic la aruncarea ciocanului! Victorie și la tenis de masă pentru România

Bianca Ghelber, la Jocurile Olimpice / Foto: Profimedia

N-a fost finală, dar e bronz! Eliza Samara a cucerit unica medalie a României la Europeanul de tenis de masă

Table Tennis World Championship - Day 4

(SP)CHINA-CHENGDU-TABLE TENNIS-ITTF WOMEN'S WORLD CUP-SINGLES

bernadette

PLECAREA SPORTIVILOR OLIMPICI ROMANI LA JOE MINSK 2019 (17.06.2019)

samara

Video&Foto Campioanele europene sunt talentate şi la încondeiat ouă de Paşte

oua paste (2)

Video Marii campioni ai României și-au scos la licitație obiecte de preț pentru a ajuta în lupta cu COVID-19. Suma strânsă până acum

Tokyo 2020 Olympics Expected To Be Postponed Amid Ongoing Coronavirus Pandemic

Video Dana Dodean a fost premiată la Arad, Eliza Samara, Bernadette Szocs şi Ovidiu Ionescu la Bucureşti

Daniela Dodean

Ne-am oprit în sferturi, la Mondiale. România, învinsă clar de Hong Kong

Bernadette

Scandal fără precedent pentru fetele de la tenis de masă. Decizia luată de organizatorii CM din Suedia

Bernadette Szocs

Samara, după succesul superb al "tricolorelor": "Ne susţinem una pe cealaltă"

samara

Eliza Samara a cucerit al doilea argint la Europenele de tenis de masă de la Ekaterinburg

samara-dublu

Eliza Samara și-a asigurat medalia de bronz a probei de dublu de la CE de tenis de masă

samara eliza

Eliza Samara a câștigat Openul Cehiei, după ce a eliminat favorita numărul 1

VIDEO Eliza Samara nu a jucat niciodată la un turneu de tenis de masă din București!