184 rezultate pentru eticheta

eric de oliveira

VIDEO Eric a reușit cel mai frumos gol al acestei ediții de Europa League, din 'foarfecă'

bucuri Eric deschidere

VIDEO Eric: "Ne vom lupta până la capăt! Acum câţiva ani ne uitam la televizor..."

conf Eric de Oliverira

Eric, mai bun decât Tănase. Brazilianul, cel mai bun marcator și pasator din Liga 1

VIDEO Eric: “Am fost foarte obosiți după deplasarea la Florența”

captura eric

VIDEO Budescu e câștigător de etapă la "Fotbalistul Lunii"

budescu

VIDEO Brazilianul Eric a ajuns al 3-lea în topul golgheterilor străini din istoria Ligii 1

eric pandurii

Nicoară și Eric, reprimiți în lot de Pustai

Eric de Oliveira este numărul 1 în septembrie. Brazilianul îi succede lui Budescu în ancheta „Fotbalistul lunii”

ERIC FOTBALISTUL LUNII Sept OK

VIDEO Eric, veriga slabă a Pandurilor: "Noroc că au jucat mai bine colegii mei"

eric reactii

VIDEO Pacos - Pandurii 1-1. Neînvinși în deplasare

pacos ferreira pandurii 1-1

VIDEO Eric nu a rămas impresionat de Dnepr: "Am jucat de la egal la egal"

eric captura

VIDEO Eric: “N-am jucat bine, dar vom mai face surprize“

Eric de Oliveira

VIDEO Sărbătoare la înălțime! Pandurii, petrecere în avion

eric avion pandurii

VIDEO "Fotbalistul Lunii": Eric ocupă primul loc în clasamentul InStat

VIDEO Gorjenii îl vor în naționala României pe fotbalistul care dă goluri de generic: "Să-l naturalizăm!"

eric nationala

Brazilianul Eric de Oliveira a făcut primul pas pentru a juca la naționala României

eric roman

VIDEO Matulevicius a fost fair-play: a recunoscut că nu el a marcat golul victoriei

golul lui matulevicius

VIDEO Eric, omul meciului cu Levadia, cu gândul la Liga 1: "Ne batem la titlu!"

eric de oliveira captura

VIDEO EXCLUSIV Eric a fost încântător la primul meci pentru Pandurii. Obiectivul brazilianului în noul sezon

Eric și Breeveld au jucat la Gaz Metan, în amicalul cu "U", apoi au plecat la Tg. Jiu

eric amical

Pustai se întăreşte de la fosta echipă: Eric şi Breeveld la Pandurii

breeveld

VIDEO Eric: "Ne motivează obiectivul nostru: locul 7"

VIDEO Eric: "S-a văzut că Mulțescu le știa echipa"

captur eric

VIDEO Gaz Metan – Astra 2-1. Răzbunarea lui Mulțescu

captura eric gol

VIDEO Eric, trist în ciuda victoriei cu Viitorul: "E greu să joci când nu sunt bani!"

eric gaz metan

VIDEO Eric de Oliveira: "Noi avem ce să mâncăm, ne bucurăm, la alte echipe sunt situații și mai grele" :)

Ceahlăul - Gaz Metan 2-0. Nemțenii se califică în sferturile de finală ale Cupei cu două goluri în două minute