14 rezultate pentru eticheta

etapa 20 liga 1

Mutu, dezamăgit că meciul cu Petrolul nu se dispută în Giulești: "Ne-ar fi plăcut să jucăm acolo"

Video Ratarea sezonului în Liga 1, la partida dintre U Craiova 1948 și FC Argeș. A dat în bară cu poarta goală în față

fcu3

Hermannstadt a anunțat când va fi inaugurat stadionul din Sibiu: ”Este oficial”

Video FCSB - Rapid 3-1. Final incendiar de partidă pe Arena Națională

tanase

Video FC Argeş - Sepsi 1-1 | Egal care încurcă ambele formații. Damașcan, primul gol în Liga 1

Argeș - Sepsi

Video FC Botoșani - Gaz Metan 2-1 | Gazdele se impun după un super-gol marcat pe final

bot-gaz

Video Academica Clinceni - FC Voluntari 0-0 | Egal echitabil în derby-ul Ilfovului

Gabi Tamaș, într-un meci FC Voluntari - Academica Clinceni / Foto: Sport Pictures

S-a decis programul etapelor 19 și 20 din Liga 1. Ce se întâmplă cu fanii și când se va juca FCSB - Rapid

program televizari liga 1

Video Chindia - CFR Cluj 0-1. Campioana e din nou la un punct în spatele liderului FCSB. Gazdele, bară și ocazii mari

gol cfr

Video Gaz Metan Mediaș - Academica Clinceni 1-1 | Ilfovenii au jucat o repriză în superioritate. Gafele au decis scorul

medias clinceni faza

News Alert Meciul dintre Sepsi și Academica Clinceni, amânat din cauza condițiilor meteo! Când se va relua

sepsi cauciucuri colaj

VIDEO ASA Tg. Mureș - Dinamo 2-1. Oaspeții au condus la pauză! Machado, eliminat în repriza a doua