16 rezultate pentru eticheta

etapa 21

Mihai Ciobanu, rezervat după ce Botoșani a obținut prima victorie din acest sezon. ”A fost o bucurie de moment”

ciobanu

Cum arată echipa ideală a etapei cu numărul 21 din Liga 1. Formația care dă cei mai mulți jucători

Video UTA Arad - Rapid București 1-1. Giuleștenii forțează o remiză în prelungiri

dugandzic

Video Barcelona - Rayo Vallecano 0-1. Catalanii, la a treia înfrângere consecutivă pe Camp Nou

Echipa ideală a etapei cu numărul 21 din Liga 1. Gică Hagi, antrenorul rundei

hagi

Video Petrolul - Balotești 5-1. "Rabona" de senzație pe "Ilie Oană"! Rezultatele și clasamentul ultimei etape a anului din Liga 2

Grecu rabona

Video Zi perfectă pentru Spurs și Arsenal. Hat-trick pentru Kane! Pantilimon a apărat pentru Watford

spurs arsenal watford west ham

Video Steaua - ACS Poli 1-0. Roș-albaștrii se impun cu emoții și redevin lideri în Liga 1

de amorim popa momcilovic

Video FC Voluntari - CFR Cluj 2-1. Ilfovenii câștigă cu un gol din offside în ultimul minut

Captura pozitie posibila de ofsaid voluntari cfr gol c

Programul etapelor 20 și 21 din Liga 1. Când se va juca Astra - Steaua

astra steaua 2

VIDEO Pandurii - FC Botoșani 0-3. Gorjenii au ratat şansa să treacă pe primul loc, în Liga 1

pandurii botosani

VIDEO Viitorul - Pandurii 4-0. Mitrea, Ţîru și Benzar cu o dublă au marcat pentru gazde

captura bucurie mitrea

VIDEO Botoșani - Oțelul 1-1. Hamroun a egalat în minutul 69, dar apoi a fost eliminat

bucurie botosani

VIDEO Derby de România, pe 1 martie, ÎN DIRECT și EXCLUSIV pe Digi Sport 1

dinamo steaua

Chiricheș, în echipa etapei 21 în Premier League, lângă Luis Suarez și Eden Hazard

vlad chiriches

Derby-ul Rapid - Dinamo se va juca pe 3 martie, 20:30, și va fi transmis de Digi Sport 1