15 rezultate pentru eticheta

etapa 29 liga 1

Video Petrolul - Universitatea Craiova 0-1. ”Lupii Galbeni” pierd ”acasă”. Oltenii, la un punct de Rapid

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-UNIVERSITATEA CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (5.03.2023)

Video CS Mioveni - Chindia Târgoviște 2-0. Victorie importantă pentru trupa lui Nicolae Dică

mioveni bucurie

UTA - FCSB, sold out! ”Să transformăm toate sentimentele negre”

FOTBAL:FCSB-UTA ARAD, SUPERLIGA SUPERBET (16.10.2022)

Video Rapid - Hermannstadt 0-1. Dugandzic ratează penalty în prelungiri. Giuleștenii pierd al doilea meci pe teren propriu

Nicolo Napoli, după victoria cu FC Botoșani: ”Eu sper să se rejoace meciul cu Sepsi”

napoli-nicolo

Universitatea Craiova, un singur punct obținut în deplasare în 2023. Mesajul lui Eugen Neagoe

neagoe

”Șepcile Roșii”, în extaz după a treia victorie la rând: ”Am făcut un meci aproape perfect”. Care e secretul clujenilor

ovidiu-bic

UTA îi cheamă pe arădeni la stadion pentru meciul cu FCSB! Cât costă biletele. Ultimul duel direct a fost cu ”scântei”

FOTBAL:UTA ARAD-FCSB, CUPA ROMANIEI GRUPA B (19.10.2022)

Video Academica Clinceni - Gaz Metan 2-0 | Victorie importantă pentru gazde

clinceni-gaz2

Video U Craiova 1948 - Rapid 3-2. Giuleștenii au condus, dar au luat 3 goluri în 6 minute. Faze controversate și un super gol

baeten

Video Chindia - FC Voluntari 1-0. Dulca îi ține pe dâmbovițeni în cursa pentru play-off

Untitled

Video FC Botoșani - Viitorul 1-0. Moldovenii, pas important pentru play-off. Echipa lui Rednic va juca din nou în play-out

Untitled

Video Exclusiv Sorin Cârțu crede în Ouzounidis: "Simt că această partidă va fi diferită de toate celelalte cu FCSB. Și-a impus filosofia"

Marinos-Ouzounidis

O legendă a celor două cluburi a prefațat derby-ul dintre FCSB și Universitatea Craiova: "Meciul care-ți dă un etalon"

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-FCSB, LIGA 1 CASA PARIURILOR (18.12.2020)

Elvir Koljic poate reveni pe teren, după șase luni de pauză, chiar în derby-ul cu FCSB! Ouzounidis: "Am discutat cu el"