17 rezultate pentru eticheta

etapa 5

Video FCSB - Chindia 3-2. Ce nebunie! Oaspeții, în 10 oameni din minutul 7, au avut 2-0 în minutul 28

FOTBAL:FCSB-CHINDIA TARGOVISTE, SUPERLIGA SUPERBET (14.08.2022)

Video CFR Cluj - FC Botoșani 0-1. Trupa lui Teja e noul lider. Campioana, două "transversale" și multe ocazii

bt gl

Video FC Argeș - U Craiova 1948 0-2. Andrea Compagno, eroul oltenilor lui Marius Croitoru

FOTBAL:FC ARGES-FC U CRAIOVA, SUPERLIGA SUPERBET (12.08.2022)

Video U Craiova 1948 - Academica Clinceni 4-0. Oltenii au făcut spectacol în fața ilfovenilor retrogradați de mult

van durmen

Video Valencia - Real Madrid 1-2 | Vinicius și Benzema au întors rezultatul pe final și madrilenii sunt pe primul loc

Valencia CF v Real Madrid CF - La Liga Santander

Video U Cluj - Metaloglobus 2-1. Ardelenii au câștigat în minutul 90+5

fani u

Video FC Argeș - Pandurii Târgu Jiu 2-1. Fiul fostului atacant piteștean Jean Barbu, Cătălin, a reușit "dubla"

catalin barbu gol arges

Video CFR – Hermannstadt 3-0. Campioana se impune fără probleme și trece pe primul loc

buc petrescu

Video UEFA Europa League, etapa a 5-a | PAOK-ul lui Lucescu, învins din nou de Chelsea. Sporting, zdrobitoare. Rezultate și goluri

Europa League

Video Andrei Cristea, Drăguș și Florinel Coman, goluri de colecție în Liga 1. Care este reușita etapei a 5-a? SONDAJ

goluri etapa 5

Lutsenko a câștigat etapa a cincea din Vuelta! Froome a rămas lider și a câștigat timp față de Aru și Nibali

lutsenko froome

Noua senzație a Ligii 1, Rivaldinho, e jucătorul etapei la ”Fotbalistul lunii”

rivaldinho-5

Video Concordia Chiajna - Gaz Metan Mediaş 1-1. Ambele echipe au avut şansa victoriei în prelungiri

chiajna gaz-1

Video CS U Craiova - FCSB 0-1. Gnohere a marcat la Severin, iar roș-albaștrii s-au distanțat la două puncte de Viitorul

bucurie gnohere

LPF a stabilit când va avea loc primul derby Steaua - Dinamo din play-off. Programul etapelor 3, 4 și 5

steaua dinamo-4

Video Surpriză de proporții în Rusia. Moți și Keșeru, titulari la Ludogorets. Rezultatele, marcatorii și clasamentele grupelor

champions league-1

VIDEO Etapa a 5-a din Ligă. Miercuri, patru calificate. Scoruri, clasamente, marcatori și rezumate