Video&Foto Nigel Hayes-Davis, record istoric în Euroliga. ”Le-am dat mesaj prietenilor mei, Jordan și Nate”

Turkish Airlines EuroLeague Regular Season Round 32 match between Fenerbahce Beko Istanbul and Alba Berlin at Ulker Sports Arena on March 29, 2024 in Istanbul, Turkey.

Video CSKA Moscova - Fenerbahce 70-68. Turcii rămân lideri în Euroligă

CSKA Fenerbahce

Video Anadolu Istanbul - Gran Canaria 93-74. Turcii şi-au consolidat locul 4 în Euroligă

Anadolu Gran Canaria

Video Darussafaka - CSKA Moscova 65-80. Rușii și-au consolidat locul pe podiumul sezonului regulat din Euroligă

CSKA Moscova

Video Zalgiris - Olympiakos 83-75. Spectacol în "vulcanul" de la Kaunas

zalgiris baschet

Video Olympiacos - Anadolu Efes 71-73. Turcii i-au egalat pe greci în sferturile Euroligii

olympiacos anadolu

Video Darussafaka Istanbul - Steaua Roșie Belgrad 78-62. Revelația Euroligii, eliminată

darussafaka istanbul - steaua rosie belgrad

Video Fenerbahce - Barcelona 68-65. Turcii au avut nevoie de prelungiri pentru a depăși dezamăgirea sezonului

fener - barcelona

Video Galatasaray - Panathinaikos 79-84. Grecii, pas important spre calificare

galata panathinaikos baschet

Video Steaua Roșie - Real Madrid 82-70. Surpriza finalului de an vine de la Belgrad!

steaua rosie belgrad baschet

Video Meciuri senzaționale în Euroligă. Victorie pentru Olympiacos cu 3 secunde înainte de final!

panata-olympiacos baschet

Video Maccabi Tel Aviv a învins-o pe Fenerbahce și a produs o mare surpriză în Euroligă

Fener Maccabi

Video Unics Kazan - Steaua Roşie Belgrad 65-62. A doua victorie a rușilor în Euroligă

unics bun

Video Meciuri pe muchie de cuțit în etapa a 4-a a Euroligii. Derby la Istanbul!

anadolu

Video Real Madrid - Olympiacos 83-65. Început stelar în noul sezon din Euroligă

real madrid euroliga

Video Lokomotiv Kuban - Steaua Roșie Belgrad 86-62. Rușii scriu istorie în Euroligă

captura baschet anadolu

VIDEO Khimki - Fener 68-70. Turcii au reușit coșul victoriei cu 5 secunde înainte de final

Fener baschet

VIDEO Anadolu Efes - Laboral Vitoria 95-86. Turcii au câștigat duelul pentru al doilea loc în Grupa C

jayson granger anadolu efes istanbul euroliga

VIDEO Zalgiris Kaunas - Stelmet Zielona Gora 67-56. Vlad Moldoveanu, cel mai bun marcator al oaspeților

captura vlad moldoveanu

VIDEO Bayern a fost la 3 secunde de o victorie pe terenul campioanei Europei

captura euroliga

VIDEO Khimki Moscova - Steaua Roșie Belgrad 91-53. A doua victorie a rușilor în Euroligă

khimki - steaua rosie euroliga

VIDEO Emporio Armani Milano - Laboral Kutxa 78-76. Final "de foc" la Milano

emporio armani milano - laboral kutxa

VIDEO Doi americani au combinat la cel mai spectaculos coș al etapei din Euroligă

baschet fener

VIDEO Victorie dificilă pentru Real, în Euroliga de baschet

real baschet

Real - Bayern Munchen 111-87. Gazdele, un sfert de vis! 'Albii' sunt favoriți în Euroligă