17 rezultate pentru eticheta

european league

Video Sporting - Dinamo 35 - 33. "Dulăii" cedează dramatic în grupele principale ale European League

Handball, CL, Dinamo Bukarest - SC Magdeburg Handbalistii dinamovisti la un timeout in meciul de handbal masculin dintre

Video CS Dinamo, victorie clară în EHF European League

Video CSM Constanţa s-a calificat în grupele principale ale EHF European League

406216177_839632578167594_5295386789424450630_n

SCM Râmnicu Vâlcea a condus și la șase goluri diferență, dar a pierdut meciul cu Thuringer din EHF European League

handbal rm valcea

Video SCM Râmnicu Vâlcea - Praktiker-Vac 40-30, în prima etapă a grupelor din EHF European League

valcea

Video Steaua - Ferencvaros 33-31. Victorie importantă în European League pentru români

Steaua handbal

Video Minaur Baia Mare - Herning 28-29, în finala mică a EHF European League. Româncele, învinse la aruncările de la 7 metri

handbal

Video Sola - Minaur Baia Mare 29-29. Româncele s-au calificat în Final 4 din EHF European League

minaur

Herning - SCM Râmnicu Vâlcea 33-28. Româncele ratează calificarea în semifinalele European League

valcea ikast

Video Minaur Baia Mare – Sola 40-32, în sferturile de finală ale EHF European League

minaur

News Alert CSKA Moscova, suspendată din EHF Champions League. CSM București, calificată în sferturi

neagu

Video Râmnicu Vâlcea – Viborg 30-30. Vâlcencele ratează golul victoriei la ultima fază

ramnicu valcea

Video Minaur Baia Mare – Nantes 28-26. Victorie crucială în EHF European League

minaur

Ikast - Baia Mare 31-33. Elevele lui Costică Buceschi au obținut locul al treilea în European League

minaur

Video Minaur Baia Mare - Nantes 34-36 | Româncele vor juca finala mică din European Handball League

minaur

Video HC Dobrogea Sud - Sporting Lisabona 27-27. Egal smuls de constănțeni în prima manșă a turul doi din European League