18 rezultate pentru eticheta

fabio quagliarella

Un fan a făcut infarct în tribune exact la un gol, în timpul meciului Sampdoria - Empoli

UC Sampdoria v Empoli FC - Serie A

Declarația cu care Tătărușanu îl va enerva pe Ibrahimovic! Care este cel mai bun atacant din Serie A în opinia românului

AC Milan v FC Internazionale - Serie A

Vârsta nu contează! Căpitanul din Serie A care îi pune condiții lui Juventus

UC Sampdoria v Bologna FC - Serie A

Video Sampdoria - Napoli 2-4. Al doilea succes consecutiv în Serie A al echipei lui Gennaro Gattuso

Sampdoria vs Napoli

Video Sampdoria - Juventus 2-0. Veteranul Fabio Quagliarella a fost sărbătoritul zilei

fabio

Video Gianluigi Donnarumma și-a cerut scuze după gafa de proporții de la Genova. A fost încurajat și de adversari

Donnarumma

Continuă sezonul carierei pentru Quagliarella. A devenit cel mai bătrân marcator al naţionalei Italiei

Italy v Liechtenstein - UEFA EURO 2020 Qualifier

Video Napoli - Sampdoria 3-0. Fabio Quagliarella nu i-a depășit recordul lui Batistuta

fabio-quagliarella

Fotbalistul de 36 de ani care rupe norii în Serie A. E peste Ronaldo sau Piatek: "Ea e secretul tinereții"

Quagliarella si Salvalaggio

Video Spectacol total în Fiorentina - Sampdoria. Gazdele, revenire de senzație în prelungiri

fiorentina muriel chiesa

Video Fabio Quagliarella a sărbătorit semnarea unui nou contract cu un gol antologic

Fabio Quagliarella

Video Sampdoria - SPAL 2-1. Primul succes al genovezilor din ultimele patru etape

Video Golul weekend-ului s-a marcat în Serie A. Execuţie antologică reuşită de Quagliarella în Sampdoria - Napoli 3-0!

gol quagliarella

Video Inter - Sampdoria 1-2. Nerazzurrii au pierdut, pe final, din penalty

inter samp

Video Sampdoria - Sassuolo 3-2. Genovezii au revenit spectaculos în ultimele minute

samp sass

Tătăruşanu, lăudat după meciul cu Sampdoria: "A avut ceva cu mine, nu am putut să-i dau gol"