FC Botoșani și-a schimbat obiectivul: "Nu ne mai uităm la locurile din spatele nostru"

Popovici: “Ne-a bătut doar Steaua. Arătăm foarte bine“

cristi popovici11

Gane, nemulțumit de proprii jucători. “Poate unii câștigă prea mult!“

ionel gane

Popovici: "Am pierdut cu cea mai bună echipă din ţară". Ce le-a spus jucătorilor la pauză

popovici botosani

FC Botoșani a egalat în prima divizie un record vechi de 50 de ani, deținut de Rapid

croitoru adrian cristea

Misiunea „imposibilă” a Stelei: FC Botoșani n-a mai pierdut de mai bine de un an un meci acasă

fc botosani-1

Revelația FC Botoșani o amenință pe Steaua. “Ne vom ridica la același nivel”

botosani.bucurie.gol

VIDEO Axente contra Acsinte! Cea mai mare ocazie a etapei din Liga 1!

axente vs acsinte

Prețuri enorme la partida FC Botoșani - Steaua! Doar 50 de bilete vândute într-o zi

fc botosani

Liderul Ligii I, FC Botoșani, se întărește cu un congolez

bucurie botosani

VIDEO Lucian Sânmărtean a scăpat de o eliminare la Botoșani

fault de galben ooo

FC Botoșani este pe locul 2 fără nicio victorie acasă! "Trebuie să învingem Vasluiul!"

botosani.FC

VIDEO Bucurie fără margini la Botoșani. "E incredibil să fii pe primul loc"

botosani bucurie

ACS Poli - FC Botoșani 0-1! Moldovenii, lideri în Liga I

FC Botoșani a luat un atacant de la Gloria Bistrița. “Ne vom baza pe el în două săptămâni”

razvan.radu.bistrita

VIDEO Cristi Popovici vrea puncte sub Tâmpa: “Brașovul nu este peste Botoșani!”

cristi.popovici.botosani

VIDEO Șfaițer e mulțumit de proiectul de la Botoșani: "Echipa e susținută"

captura schweizer

VIDEO Popovici a ratat locul 1: "Am fost egalați când ne era lumea mai dragă"

1captura popovici

ANALIZĂ Performerele Ligii 1. Nou-promovatele au strâns de şase ori mai multe puncte decât anul trecut

VIDEO Două nou promovate sunt surprizele primelor două runde din Liga 1

poli promovate

Prime pentru revelația Ligii I. Cât primesc jucătorii de la Botoșani după 2-1 la Mediaș

bucurie fc botosani

VIDEO Cojocnean explică startul lansat al lui FC Botoșani

cojocnean

VIDEO Dulca: "Am pierdut cu promovatele. Am pregătit o echipă și joc cu alta!"

Cristi Dulca

VIDEO Popovici propune un nou golgheter: "În Liga 1 e mai greu cu atacanții, poate pune cineva ochii pe el"

Cristi Popovici

VIDEO Popovici e fericit cu punctul obținut. Primă suplimentată la Botoșani

cristi popovici

VIDEO Rednic crede că CFR nu merita victoria la Botoșani

Mircea Rednic

În timpul meciului Botoșani - CFR, MM Stoica a atacat arbitrajul: "A început treaba!"

avram cartonas captura

VIDEO FC Botoșani - CFR Cluj 0-0. Surpriză în Moldova, unde gazdele au jucat în zece, din minutul 9

Botosani-CFR Cluj

Remiză albă pentru nou-promovata FC Botoșani cu Olimpia Bălți

vasvari.botosani

FC Botoşani, primul egal în stagiul de pregătire din Republica Moldova

fcbotosani

Amicalele echipelor din Liga 1: Pandurii – Săgeata 1-0, FC Botoșani – Zimbru 1-0

grigoras.alex

Amicalele echipelor din Liga 1: victorii pentru CFR, Gaz Metan, Botoșani și Pandurii

cfr cluj paul baTIN

VIDEO Reportaj savuros cu patronul de la Botoșani: "Am intrat în fotbal din prostie!" :)

Iftimie - FC Botosani

Un 'student' la Botoșani. "Mai facem cel mult un transfer"

botosani

FC Botoșani a transferat un portar retrogradat în Liga 3-a

dorian perianu

Popovici: “Nu-mi plac obiectivele cu salvarea de la retrogradare“

ACS Poli Timișoara a primit licența pentru Liga I

licenta liga I acs poli timisoara

Săgeata Năvodari a promovat în premieră în prima ligă!

sageata navodari

VIDEO Botoșani a promovat în premieră în Liga I! Trei echipe luptă pentru locul 2

botosani promovata

Eric Lincar este noul antrenor al Deltei Tulcea

eric lincar delta tulcea

CFR îl împrumută pe Sergiu Buș în Liga a II-a

sergiu bus

A jucat la Steaua, Dinamo și Rapid, acum se retrage! Valeriu Bordeanu pune ghetele în cui după 20 de ani

valeriu bordeanu

VIDEO Marius Croitoru: "Jucătorii de la CFR au făcut diferența, vrem și noi în prima ligă"

croitoru

VIDEO Felgueiras, cel mai bun jucător din meciul CFR - Botoșani 2-0: "A fost greu, dar ne așteptam"