316 rezultate pentru eticheta

fc brașov

VIDEO Suspendări de câte o rundă pentru Rada și Crețu, care au primit direct cartonașe roșii în weekend

eliminarea lui ionut rada

Ioan Neculaie promite să lase intrarea liberă la meciurile de acasă ale lui FC Brașov

ioan neculaie brasov

VIDEO Ilie Stan: “Am intrat relaxați pe teren în repriza a doua și asta s-a văzut“

captura ilie stan

Derby încins la Brașov: "Mă temeam de arbitraj dacă ne arbitra Zotta!"

nae manea

Ilie Stan și-a fixat obiectiv la Brașov: "Sper să fiu ultimul antrenor în acest sezon!"

iliestan rapid

Iertarea lui Tata Ucu

bogdan-socol

Ilie Stan îi va lua locul lui Pelici pe banca lui FC Braşov

ilie stan

FOTO&VIDEO "Respect FAMILIA BARBU" Cui i-au dedicat dinamoviştii primul gol din meciul cu FC Braşov

respect familia barbu

VIDEO Lui Țucudean i s-a refuzat șansa golului. Tușierul a intervenit eronat

ofsaid acordat gresit

VIDEO Dinamo-FC Brașov 2-1. “Câinii“ au câştigat greu, deși au avut un om în plus

dinamo fc brasov

VIDEO MM: ”E lipsit de fair-play să fim acuzați. Unii uită că și noi suntem defavorizați”

mihai stoica

VIDEO Pelici: “Am pierdut deoarece am luat ambele goluri foarte repede”

penalty surdu

Fotbalul românesc, în beznă! Curent oprit și la stadionul din Brașov, cu o zi înainte de Corona - Vaslui

stadion tineretului brasov

VIDEO Surdu: ”Se pare că azi ne-am dorit mai mult victoria. Era umilitor să fim la retrogradare”

surdu romeo

VIDEO Braşov - Viitorul 4-0. Gazdele au sărit peste linia retrogradării

bucurie brasov

VIDEO Isăilă: "Am suferit mult pentru această victorie, scorul e prea sever"

isaila decl

VIDEO Străuț a fost aproape să se autoaccidenteze grav, în meciul cu Astra

straut faza

Petrolul este încolțită de rivali. Zotta: "Orice decizie s-ar da, se ajunge la TAS!"

geraldo petrolul

VIDEO Astra - FC Brașov 3-0, Yazalde înscrie în prelungiri, stabilind scorul final!

bucurie Bukari

VIDEO Andrei Marinescu s-a autoaccidentat și riscă să lipsească șase luni

accidentare Marinescu

Pelici, la primul examen în Liga 1 cu FC Brașov. “Mergem după puncte”

pelici.al.brasov

VIDEO Surdu e trist chiar dacă a înscris: "Degeaba, dacă nu am câștigat"

captura surdu romeo

VIDEO FC Brașov - Vaslui 1-1. Blestemul partidelor din deplasare continuă pentru trupa moldoveană

captura bucurie surdu

Surdu s-a întors la Brașov, liber de contract după revenirea din Cipru

surdu-zotta

VIDEO CFR, 1-2 în amicalul cu FC Brașov: “Trebuie să eliminăm greșelile“

maftei 2012

The Guardian a ales din Liga 1 "declarația săptămânii"

aurel ticleanuaa

Velcea dă vina pe jucători pentru înfrângerea suferită în ultimul minut, la Brașov

vali velcea

Țicleanu: “N-am experiența lucrurilor mistice, dar azi am primit ajutor din cer!”

ticleanu-1

Andrei Cristea a spart gheața la Brașov. Al doilea gol din 2013 pentru fostul golgheter

andrei cristea brasov

Brașovul schimbă antrenorul. Țicleanu, Sabău și Moldovan, în negocieri cu Neculaie

aurica ticleanu

Ionuț Badea: ”Victoria cu Brașov dă valoare muncii nostre”

ionut badea

Adrian Szabo, dezamăgit după meciul cu Oțelul. "Am sperat să luăm măcar un punct!"

adrian.szabo.bv

VIDEO Marquinhos e Mr. Penalty! Brazilianul a adus 3 victorii pentru Oțelul din 3 lovituri de la 11 metri!

marquinhos

Andrei Cristea, prezentat oficial la FC Braşov: "E o echipă importantă din Liga 1"

VIDEO Cristi Popovici vrea puncte sub Tâmpa: “Brașovul nu este peste Botoșani!”

cristi.popovici.botosani

Brașovul vrea să profite de oboseala Petrolului. "Ne trebuie punctele!"

szabo.fc.brasov

VIDEO Pandurii - FC Brașov 3-1. "Dublă" Matulevicius

matulevicius

Antrenorul lui FC Brașov se teme de Pandurii, dar are un atu în fața vicecampioanei

adrian szabo brasov

VIDEO Ofertă surpriză din Liga 1 pentru N. Grigore! "I-am dat contractul, îl aștept să-l aducă semnat"

nicolae grigore facebook.comnicolaegrigore8 1

Victorie pentru FC Brașov în ultimul amical înaintea începerii campionatului

FC Braşov a învins cu 5-1 într-un meci amical, dar Szabo este îngrijorat

fc brasov

Amicalele echipelor din Liga 1: victorii pentru CFR, Gaz Metan, Botoșani și Pandurii

cfr cluj paul baTIN

FC Brașov – Zeljeznicar Sarajevo 0-1. A doua înfrângere în tot atâtea amicale pentru stegari