OFICIAL | Borussia Dortmund l-a transferat pe înlocuitorul lui Sebastien Haller, fotbalistul depistat cu cancer

Video FC Koln – Bayern Munchen 0-4. Robert Lewandowki, goluri pe bandă rulantă

profimedia-0653205382

Ofertă de 6 milioane de euro refuzată de Adrian Mititelu pentru Florin Costea! Fotbalistul, sincer: ”Regret”

Florin Costea, în 2009 / Foto: Sport Pictures

Video "Oho! Excepțional!" Duda a marcat un gol fabulos în Bundesliga, în stilul lui Zidane

profimedia-0607511814

Un internațional belgian de 22 de ani a fost la un pas de moarte: "Am fost în comă indusă"

sebastiaan-bornauw

Video FC Koln - Borussia Dortmund 2-2. "Bestia" Haaland a egalat în minutul 90, după un nou meci fantastic

profimedia-0599394452

Decizie controversată în Germania. COVID-19 a întrerupt o tradiție veche de 70 de ani: "De ce nu are voie să intre?"

1. FC Koeln v Borussia Moenchengladbach - Bundesliga

Germania nu dă înapoi, după trei teste pozitive la coronavirus depistate la Koln: ”Acum știm cine e sănătos și cine nu!”

Rhein Energie Stadion

News Alert Trei persoane depistate pozitiv cu COVID-19 la un club din Bundesliga! Antrenamentele în grup vor continua

1. FC Koeln v TSG 1899 Hoffenheim - Bundesliga

Unul dintre marile derby-uri din Bundesliga se joacă fără spectatori: "E o problemă de viaţă şi de moarte"

Borussia Dortmund

Incidente la meciul FC Koln - TSG Hoffenheim! 6 fani au fost răniți. Unul, grav, după ce a căzut din tribună

fan koln

FC Koln - Arminia Bielefeld 5-1. "Ţapii" şi-au consolidat primul loc în liga a doua germană

FC Koln

Video Ingolstadt - FC Koln 1-2. Liderul din Zweite a mai făcut un pas către Bundesliga

koln

Video Anthony Modeste a izbucnit în lacrimi după ce a revenit cu gol la FC Koln

Anthony Modeste

Video Padeborn - Koln 3-2. Super gol al lui Proger. Gazdele au revenit în ultimele 10 minute de la 0-2

padeborn

Claudio Pizarro nu se retrage! Rămâne în Bundesliga, deși Bremen nu i-a mai prelungit contractul

claudio pizarro

Final de sezon dramatic în Bundesliga. Dortmund merge în UCL, Wolfsburg joacă baraj de menţinere