772 rezultate pentru eticheta

fc voluntari

Video Gură de oxigen pentru Voluntari. Niculescu, prima victorie în deplasare: "Se poate întâmpla orice"

niculescu-4

FRF a anunţat programul semifinalelor din Cupa României. Meciurile sunt ÎN DIRECT la Digi Sport

semifinale cupa

Claudiu Niculescu a resuscitat-o pe Voluntari: ”Le spun să nu se mai mulțumească cu puțin”

claudiu niculescu-1

Video FC Voluntari - CSM Poli Iași 0-0. Moldovenii ar fi putut primi un penalty în minutul 56

voluntari iasi

Grozavu, după ce echipa sa a bătut cu 3-0: ”Nu pot spune că am avut o evoluție extraordinară”

leontin grozavu

Video Cum s-a ales praful în cinci minute de eforturile Voluntariului. Fault grosolan, eliminare și penalty

fault Deac rosu

Video FC Botoșani - FC Voluntari 3-0. Debut ratat pentru Claudiu Niculescu pe banca ilfovenilor

buc Botosani gol

Nu vor în Europa! Două semifinaliste din Cupa României nu și-au depus dosarul pentru obținerea licenței

cupa romaniei trofeu

Video FC Voluntari - Gaz Metan 2-2. Medieșenii salvează un punct în prelungiri

bucurie gaz

Video Golubovic a marcat, în doar o săptămână, de două ori mai multe goluri decât la Steaua, în 6 luni

bojan golubovic

Exclusiv Edi Iordănescu a refuzat oferta celor de la Voluntari! Antrenorul ales pentru meciul cu Pandurii

iordanescu jr

Exclusiv Edi Iordănescu are planuri mari cu FC Voluntari în viitor, dar acum are alte priorități

edi iordanescu captura

Florin Marin, mulțumit de remiza de la Tg Mureș: ”Este un punct bun, câștigat în deplasare”

florin marin

Video ASA Tg. Mureș - FC Voluntari 0-0. Ultima clasată, în continuare fără gol marcat în 2017

Volunt ratare capt

Exclusiv Un fost fotbalist al Stelei va fi noul administrator al Arenei Naţionale

arena nationala-1

Video FC Voluntari - Gaz Metan 1-0. Ivanovici a adus victoria gazdelor!

gaz voluntari

Video Steaua - FC Voluntari 2-2. Roș-albaștrii au salvat eșecul pe final! Gnohere, primul gol pentru vicecampioană

gnohere lazar

Voluntariul se teme de arbitraj înaintea meciului cu Steaua: ”Ne amintim de meciul tur”

voluntari steaua hategan

Revenirea aşteptată mai mult decât orice transfer la Steaua: "O să-l vedeţi curând în primul 11!"

reghe-3

"Antrenorul" Becali decide în locul antrenorului Reghe. Bălaşa, pregătit pentru noul post

balasa reghe

Reghe spune că nu-i pasă, dar e deranjat de Şumudică: "Nu e normal, e vorba de caracterul fiecăruia"

reghe sumi

Video Motivul pentru care Cernat n-a ajuns la Dinamo. Andone: ”Știți cât mi-a cerut Voluntari?!”

florin cernat

Fosta mare speranță a Craiovei şi a Stelei a revenit în Liga 1!

Ionut Rada Mirel Radoi Andrei Ionescu

Exclusiv Daniel Pancu a decis ce drum va urma. De joi începe cariera de antrenor

pancu

Exclusiv Florin Cernat, aproape de o revenire la Dinamo

cernat

Exclusiv Gigi Becali e aşteptat cu braţele deschise la Voluntari

maftei cernat becali

Becali rămâne în fotbal şi dacă Steaua intră în faliment. Clubul pe care l-ar putea prelua

becali voluntari

Doi dintre fotbaliştii de care Steaua se desparte şi-au găsit deja echipă în Liga 1

enceanu

Miriuță îl face praf pe Vassaras: ”Să ne mai lase și ăla care conduce arbitrajul! Mi-e și greață să-i mai dau numele!”

vasile miriuta nervos

Video FC Voluntari - CFR Cluj 2-1. Ilfovenii câștigă cu un gol din offside în ultimul minut

Captura pozitie posibila de ofsaid voluntari cfr gol c

Video Ionuț Popa: ”Îmi pare rău de eliminarea lui Cernat, dar arbitrul ăsta este unul dat dracului”

Ionut Popa

Video Cernat nu înțelege de ce a fost eliminat. ”Nu l-am atins deloc. A ajuns să ne arbitreze rezerva”

Video FC Voluntari - Astra 1-2. Schimbările făcute la pauză de Şumudică au decis meciul

captura 0-2

Video "Războiul siglelor", înainte de Eternul Derby: ”Niciodată nu o să fie la Dinamo ca în Ghencea!”

tabela steaua dinamo

Video ”Rezerva” Steliano Filip: ”Am jucat și cu gândul la meciul cu Steaua, dar am făcut și ceea ce ne-a spus antrenorul”

filip voluntari dinamo

Video Andone, forțat să apeleze la internaționalul lăsat pe bancă, după doar 20 de minute!

steliano filip-1

Video Voluntari - Dinamo 1-2. Dorin Rotariu a adus pe final victoria roș-albilor

captura gnohere dupa gol

Video FC Botoșani - FC Voluntari 0-1. Ilfovenii se impun și se apropie de play-off

captura bucurie final voluntari

Video FC Voluntari - Concordia 1-0. Cernat a marcat un gol de generic la ultima fază

cernat bucurie

Video Maftei, Boiciuc şi Morais şi-au aflat pedepsele, după eliminările din ultima etapă

collage suspendari-1

Video Florin Marin a vrut să scoată echipa de pe teren: "Nici la judeţ nu vezi aşa ceva"

florin marin reactii

Video Minute nebune la Ovidiu. Şase cartonaşe galbene, unul roşu şi penalty repetat

capt vol

Video Golul sezonului nu e unul întâmplător: "Exersăm mereu la antrenamente şuturile de la distanţă"

iasi voluntari-1

Video Două supergoluri la Iași, marcate în doar 95 de secunde! Gol a la Hagi, reușit de Căpățână

captura goluri voluntari

Video CSM Poli Iași - FC Voluntari 1-2. Ilfovenii termină turul la 4 puncte de play-off

iasi- voluntari 1 10

Video FC Voluntari - ASA Tg. Mureș 1-1. Echipa lui Dan Alexa obține un punct și ajunge pe plus în Liga 1

vol asa

Video FC Voluntari - Steaua 2-3. Conduși, roș-albaștrii au revenit și s-au impus cu emoții la Ploiești

faza vol steaua

Doi jucători ai Craiovei au fost trimişi la echipa a doua, înaintea meciului cu FC Voluntari

mateiu craiova

Video Dilema lui Bud, după hat-trick-ul de sâmbătă: "Îmi lăsați mingea, nu?"

captura bucurie bud

Video Cernat s-a întors la școală și îndeamnă copiii către sport: ”Să nu mai stea la calculator!”

captura cernat scoala

Video Golul sezonului? Reușită superbă a lui Florin Cernat în partida cu ACS Poli