434 rezultate pentru eticheta

finala

Nishikori intră în istorie, după ce l-a învins pe Raonic în finală la Tokyo

kei nishikori tokyo

VIDEO Victor Crivoi a câștigat turneul de la Braşov! L-a învins în finală pe chilianul Saavedra cu 6-4, 6-3

crivoi

SUA, campioană olimpică la baschet masculin! LeBron, Kobe & Co. au bătut în finală Spania, 107-100

le bron james durant

Norvegia - Muntenegru 26-23, în finala feminină de handbal. Bulatovic + Jovanovic=13 goluri!

norvegia jo

VIDEO Finala ATP Toronto: Gasquet - Djokovic, în direct pe Digi Sport 2, luni, de la ora 02:00

gasquet djokovic

Franța - Suedia este finala turneului olimpic de handbal masculin

franta croatia jo

Susanu şi Andrunache, doar locul 5 în finala de la dublu rame. Marea Britanie a câștigat aurul!

canotaj andrunache susanu

Echipajul de 8+1 al României, în FINALA probei de canotaj la JO

8 1

federer-1

Tecău, în formă înainte de Wimbledon. S-a calificat în finala de dublu de la 's-Hertogenbosch

tecau lindstedt-1

Mirnâi/Nestor - Bob Bryan/Mike Bryan, în finala de dublu la Roland Garros

bryan

CE de nataţie: Camelia Potec a terminat pe 6 în FINALA la 400 metri

cami

VIDEO THW Kiel a câștigat Liga Campionilor după ce a învins-o pe Atletico Madrid, scor 26-21

kiel-castigatoarea ligii

Dinamo - Rapid 1-0 și "câinii" câștigă Cupa României! A marcat Scarlatache ('58)

princi

vlcsnap-2012-05-21-11h28m44s201

VIDEO Rui Duarte ratează finala Cupei, după eliminarea cu Oțelul! Răzvan Lucescu: "Vom face recurs, ca să joace!"

rui duarte

Finala Cupei EHF, meciul tur: Dunkerque – Goppingen 26:26

dunkerque

bc-timisoara-bachet-1024x682-2

PRIMUL meci e cel mai important: BC Timişoara- CSU Ploieşti, miercuri, în direct la Digi Sport 3

Iker Muniain: “Vom da totul pe teren, pentru noi și pentru voi!”

000 DV1157745

Și dacă pierd finala, bascii vor fi primiți acasă ca niște învingători

1

Atletico Madrid s-a numit la început Athletic

Atmadrid1903

S-a stabilit FINALA campionatului național de baschet masculin: CSU Ploiești – BC Timișoara