Video Tătăruşanu, lăudat pentru prestaţia cu Roma: "Miraculos în faţa lui El Shaarawy"

tatarusanu roma

Video Fiorentina - Roma 1-0. Tătărușanu a "închis" poarta grupării viola

fiorentina roma

Video Gol superb marcat de Ianis Hagi pentru Fiorentina Primavera. Reacţia antrenorului

ianis hagi gol

Video Debutul lui Ianis Hagi la Fiorentina, o chestiune de timp: "Sunt foarte mulţumiţi de el"

ianis hagi fiorentina

Mutu are două vise: "Vreau să antrenez Dinamo şi Fiorentina"

mutu fiorentina

Tătărușanu răspunde criticilor: "Contează doar ce cred antrenorul şi echipa. Altceva nu mă interesează”

tatarusanu-1

Adrian Mutu: ”Visez să antrenez Fiorentina. Am vorbit deja cu președintele Della Valle”

ianis

Video Ianis Hagi, lăudat de antrenorul Fiorentinei: ”A ajuns la un nivel extraordinar”. Urmează meciul cu Genoa

hagi ianis

Tătăruşanu a aflat cât va absenta, în urma accidentării suferite în meciul cu Chievo

tatarusanu pauza

Exclusiv Bălgrădean a fost convocat la naţională în locul lui Tătăruşanu!

Balgradean

Video Tătărușanu a ajuns la spital, după ce a primit o lovitură în cap

Tatarus poza

Tătăruşanu e apărat după criticile dure din ultima vreme

tatrusanu fiorentina

Video Mutu a revenit la Fiorentina, pentru aniversarea clubului: "Cei mai frumoşi ani din cariera mea"

mutu firenze

Mutu e convins că Ianis Hagi se poate impune în Italia: "Să aibă foamea de a ajunge mare fotbalist"

Concurenţă serioasă pentru Tătăruşanu. Fiorentina încearcă să aducă un vicecampion european

Benoit Costil

Video Tătăruşanu a început nesigur sezonul. Portarul român, criticat după meciul cu Juventus

gafa tatarusanu

Video Juventus – Fiorentina 2-1. "Pipita" Higuain a debutat cu gol contra echipei lui Tătăruşanu

higuain

Video Încă un super transfer în Bundesliga! Mario Gomez s-a despărțit de Beșiktaș

gomez

Video Adrian Mutu a fost ales în echipa ideală a Fiorentinei, la 90 de ani de la înfiinţarea clubului

Video Tătărușanu, făcut praf în Italia după amicalul pierdut cu Valencia: ”Mâini de unt”

fiorentina tataru

Foto Gică Hagi l-a vizitat pe Ianis la Florenţa

hagi

Adi Mutu revine la Fiorentina: „Este cu adevărat o onoare”

mutu

Emoţii pentru Tătăruşanu. Sirigu poate ajunge la Fiorentina, după ce PSG l-a trecut pe linie moartă

sirigu fiorentina

Tătăruşanu speră să revină în UCL, cu Fiorentina: "Trebuie să facem mai mult decât anul trecut"

tatarusanu cesena

Încă o victorie pentru Fiorentina. Tătăruşanu şi-a făcut debutul stagional, Hagi a jucat o repriză

ianis amical

Video Gică Hagi mizează pe fiul său: "Ianis va creşte mult în Italia"

ianis-hagi-fiorentina-1

Transferul lui Ianis Hagi, lăudat în Italia: "E cea mai bună achiziţie a sezonului"

ianis-hagi-fiorentina

Video&Foto Ianis Hagi a efectuat vizita medicală la Fiorentina

prezentare ianis

Foto Fiorentina a confirmat fără să vrea transferul lui Ianis Hagi

hagi ianis

Tătăruşanu e apreciat de noul concurent pe post: "L-am urmărit la Euro, îmi place de el"

dragowski tatarusanu

Concurență pentru Tătărușanu. Fiorentina a transferat un portar din Polonia

portar polonez

Bogdan Stancu, propus Fiorentinei. ”Nu e Adrian Mutu, dar e înlocuitorul ideal al lui Babacar”

bstancu

Tătăruşanu, criticat de un fost portar al Romei: "Fiorentina are nevoie de un goalkeeper peste medie"

tatarusanu fio

Eroarea cu Albania i-ar putea fi fatală. Fiorentina îi caută înlocuitor lui Tătăruşanu

tatarusanu fiorentina

Italienii anunţă plecarea lui Tătăruşanu de la Fiorentina. 5 variante pentru înlocuirea românului

tatarusanu

Barcelona îl poate pierde pe Bartra pentru doar 8 milioane de euro. Inter şi Fiorentina, interesate

bartra barcelona

Mutu a rămas fără permis auto. Nu a acordat prioritate pietonilor

mutu permis

Adrian Mutu se retrage. Anunţul făcut în presa din Italia: "Mulţumesc Florenţei şi naţionalei"

mutu retragere

Tătărușanu ar putea schimba echipa în Serie A. Românul, la o altă fostă campioană a Italiei?

tatarus

Tătăruşanu, pe podium în Serie A TIM la numărul de minute jucate în ultimul sezon

minute tatarusanu

Video Lazio - Fiorentina 2-4. Klose a marcat la ultimul meci în tricoul gazdelor

klose

Video Fiorentina - Palermo 0-0. Toscanii și-au asigurat locul 5 în Serie A

fiorentina palermo

Video Tehnologia de linia porții confirmă: Tătăruşanu, salvatorul Fiorentinei, în ultimul minut cu Chievo

capt Tatarusanu

Italienii anunţă că Tătăruşanu ar putea pleca de la Fiorentina, în această vară

tatarusanu

Video Fiorentina - Juventus 1-2. "Bătrâna Doamnă" poate câştiga titlul chiar azi