20 rezultate pentru eticheta

florin parvu

Video UTA - Voluntari 4-3. Meci total ”nebun”! Răsturnări de situație și goluri în prelungiri

uta-voluntari

Exclusiv Numele-surpriză ales de Petrolul pentru funcția de antrenor. Cine are șanse mari să-l înlocuiască pe Pîrvu

FOTBAL: FCU 1948 CRAIOVA FOTBAL CLUB SA - ACS PETROLUL 52 PLOIEȘTI, SUPERLIGA SUPERBET (19.12.2023)

Antrenor pentru Petrolul! Lista din care se alege înlocuitorul lui Florin Pârvu

Screenshot 2023-12-24 at 20.09.19

Exclusiv În ce condiții va pleca Florin Pârvu de la Petrolul. Marian Copilu i-a propus să rezilieze

FOTBAL:UNIVERSITATEA CRAIOVA-PETROLUL PLOIESTI, SUPERLIGA SUPERBET (22.10.2023)

Exclusiv Haos financiar la Petrolul. Se anunță o vacanță fierbinte după ce s-a aflat că unii jucători sunt plătiți, iar alții nu

copilu

”A făcut un meci mare!” Remarcatul lui Florin Pârvu după Voluntari - Petrolul 0-0

FOTBAL: FC UNIVERSITATEA CLUJ - FC PETROLUL PLOIESTI, SUPERLIGA SUPERBET (11.11.2023)

Video Chindia Târgoviște - Petrolul Ploiești 0-2. ”Lupii galbeni”, cu un pas în sferturile competiției

FOTBAL:CHINDIA TARGOVISTE-PETROLUL PLOIESTI, CUPA ROMANIEI BETANO (31.10.2023)

Florin Pârvu a știut cum să “ucidă” Rapidul în Giulești! “Vă spun sincer”

parvu

"Se joacă în condiții grele". Ce l-a nemulțumit pe Florin Pârvu, după Botoșani - Petrolul 1-1

pirvu

Video Petrolul - Hermannstadt 0-1.”Lupii”, pas greșit în lupta pentru câștigarea play-out-ului

Petrolul-Hermannstadt

Foto Imaginea serii a venit de la Ploiești! Ce s-a întâmplat după victoria Petrolului împotriva Chindiei

Video Florin Pîrvu a anunțat obiectivul Petrolului, după victoria cu Botoșani

pirvu

Video Petrolul - FC Botoșani 1-0. Ploieștenii, gol din penalty, în minutul 90+9. Ambele echipe au nimerit transversala

budi

"Au fost pe antibiotic". Antrenorul Petrolului exultă după 1-0 pe terenul celor de la U Craiova 1948

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-UTA ARAD, SUPERLIGA SUPERBET (17.03.2023)

"Sunt foarte mulțumit". Florin Pârvu, după victoria cu UTA + Ce spune despre venirea lui Marian Copilu

Video FCSB - Petrolul 4-1. Golul lui Șut, "dubla" lui Compagno și foarfeca lui Edjouma îi readuc pe "roș-albaștri" pe locul 3

edjouma gol

"Responsabilitatea este în totalitate a mea!". Florin Pârvu, discurs realist după eșecul cu Farul

parvu

Florin Pârvu, mesaj pentru Nae Constantin după debutul victorios la Petrolul: "Vreau să transmit asta"

FOTBAL:PETROLUL PLOIESTI-FC HERMANNSTADT, SUPERLIGA SUPERBET (13.02.2023)

Petrolul și-a prezentat noul antrenor, la o zi după plecarea lui Nae Constantin: "Mi-am dorit foarte mult să revin"