8 rezultate pentru eticheta

gaz metan medias dinamo

Dusan Uhrin, mulțumit după victoria cu Gaz Metan: ”Am simțit că va fi greu cu Mediaș”

dusan-uhrin12

Video Ce a putut să facă Steliano Filip după Gaz Metan - Dinamo 2-1! S-a dus glonț la arbitru. "Domn'le, lasă-mi ceasul!"

filip

Video Gaz Metan Mediaș - Dinamo 2-1. Două super goluri în două minute pentru Ronaldo Deaconu. "Câinii", un singur șut pe poartă

ronaldo deaconu

Video Țineți-vă bine! Ronaldo de România, două super goluri "la indigo" în două minute! Dinamo, K.O.

gol medias

Video Gaz Metan Mediaș - Dinamo 4-1 | Sorescu: "Cum ne simțim? Nici nu știu dacă mai simt ceva". Câinii, pe loc direct retrogradabil

FOTBAL:GAZ METAN MEDIAS-DINAMO BUCURESTI, LIGA 1 CASA PARIURILOR (23.04.2021)

Video Gaz Metan Mediaș - Dinamo 1-3. ”Câinii”, prima victorie de la revenirea lui Cosmin Contra

Untitled

VIDEO Gaz Metan - Dinamo 1-2. Roș-albii, care au egalat Astra în clasament, au fost conduși. Grecu, eliminat!

dinamo gaz metan elton

VIDEO Gaz Metan - Dinamo 1-1. Bawab a adus un punct de aur pentru gazde în minutul 90+5, la ultima fază