VIDEO Dulca: "Mă afectează accidentarea lui Roman, ne lasă descoperiți". Planurile pentru a-i acoperi absența

Bordeanu: ”Sunt nevoit să mă mulțumesc cu o remiză”

Dinu, după ce l-a 'rupt' pe Roman: ”E cel mai delicat moment al carierei”

FC Botoșani - Gaz Metan 2-2. Primul punct pentru gazde, după opt etape

VIDEO Gaz Metan - Săgeata 1-2. Prima victorie "afară" pentru nou-promovată

bucurie Munteanu

Duelul care i-a scos din joc. Daniel Mutu și Roman au ieșit accidentați. La fel și Dias

daniel mutu fc brasov

VIDEO Gaz Metan - CFR Cluj 2-0. Echipa lui Cristi Dulca a învins în superioritate

captura bucurie Gaz gol 2

VIDEO Gaz Metan și-a pierdut forța ofensivă. Dulca: "Nu am arătat ca în alte meciuri"

decl Cristi Dulca

Asul din mâneca lui Stoican, cu Gaz Metan. "Se antrenează normal de două săptămâni"

flavius stoican

VIDEO Gaz Metan - CSU Sibiu 70-73. A șasea înfrângere pentru medieșeni

baschet medias

VIDEO Florin Dan le-a făcut pe toate în meciul cu Chiajna: gol decisiv și eliminare rapidă

captura rosu florin dan

VIDEO Faza care a distrus meciul Chiajnei: Crețu a faultat degeaba și a fost eliminat

captura fault cretu

VIDEO Gaz Metan – Chiajna 1-0. Meci cu doi eliminați, în urma căruia medieșenii urcă pe locul 6 în clasament

captura bucurie medias

VIDEO Gaz Metan Mediaș - Energia Rovinari 76-81

gaz metan medias baschet

VIDEO Horoba: ”Eu votez cu Dragomir. Locul lui Gino Iorgulescu este la FRF, nu la LPF”

ioan horoba

VIDEO Golul cu Ceahlăul n-a fost din noroc. Execuții de vis pentru Aymen Tahar

tahar

VIDEO Markovic, eroul de sâmbătă al medieșenilor: "Jucăm ca să ne respectăm pe noi"

markovic

VIDEO Dulca: "Sunt mulțumit cu punctul de la Galați, mai ales că nu pierdem de 9 meciuri"

captura dulca-1

VIDEO Oțelul - Gaz Metan 1-1. Markovic a scos un punct in extremis pentru oaspeți

bucurie Otelul

VIDEO Arena din Gruia s-a obișnuit cu goluri multe. CFR-Mediaș 3-3, într-un amical

cfr cluj

Pandurii înscrie cel mai mult pe final de meci! Steaua, anemică în ultimele 15 minute

pandurii targu jiu

VIDEO Gaz Metan - CSU Ploiești 78-74. Debut cu stângul pentru campioană

captura baschet

VIDEO Contra: "Dacă trebuie să ia cineva campionatul, să ne zică dinainte!"

captura rosu contra

Contra: "M-am săturat de egaluri. Prefer să pierd cu Gaz Metan, și să câștig apoi mai multe meciuri!"

contra gazmetan

După trei etape i se căuta înlocuitor, acum nu a mai pierdut de 7 meciuri

gaz metan

VIDEO Alex Muntean: "Bine că au început să se vadă rezultatele"

alex muntean gol

VIDEO Gaz Metan n-a pierdut de 5 meciuri, dar Dulca nu s-a bucurat de victoria cu "U"

dulca gaz metan

VIDEO Gaston Mendy a greșit de două ori decisiv în trei minute și Gaz Metan a întors rezultatul

captura mendy

VIDEO Borza, cu repetiție. Mijlocașul lui "U" Cluj a marcat un nou gol de generic

captura borza

Iordania lui Thaer Bawab se apropie de CM 2014! Va avea un baraj infernal

iordania uzbe

VIDEO Filip, favorit pentru premiul de etapă în concursul "Fotbalistul lunii"

lucian filip

Cristi Dulca speră să profite de strategia Stelei. “Avem șanse contra rezervelor!”

dulca.medias

Mihai Costea revine, după mai bine de o lună! Va fi în lotul Stelei pentru meciul cu Gaz Metan

revine mihai costea

Reghecampf bagă rezervele la Mediaş. 7 schimbări în primul 11 al Stelei

reghe baga rezervele

VIDEO Medieșenii își fac curaj înainte de Steaua: "Și Barcelona s-a mai încurcat"

VIDEO Horoba îl acuză pe Hațegan: “Meciul a avut 40 de secunde peste prelungiri!”

ioan.horoba.nea.nelu

Dulca nu are altă variantă decât victoria cu Vaslui: "Va fi greu să rămân cu 4 eşecuri"

dulca mfx

Dinamo şi "U" Cluj, amendate din cauza scandărilor suporterilor în etapa a treia

dinamo suporteri

VIDEO Cristi Dulca nu știe dacă mai rămâne la Mediaș: "Sper să aibă încredere oamenii în mine"

captura dulca

VIDEO Szekely: “Nu-mi vine să cred ce-am realizat până acum!“

szekely timisoara

Un englez în Liga 1. Gaz Metan a adus un atacant care a stat în închisoare doi ani