Ionuț Radu și-a anunțat viitorul, după ce italienii l-au ”transferat” deja la Inter

Exclusiv Ionuț Radu, fără cuvinte! ”Nici nu mă gândeam la asta, acum un an și jumătate”

Variantele prin care Inter Milano vrea să-l readucă pe Ionuț Radu pe Giuseppe Meazza

Exclusiv Ionuț Radu, impresionat de Cesare Prandelli! Ce a schimbat tehnicianul la Genoa

Exclusiv Ionuț Radu nu-l ia exemplu pe Nicușor Stanciu. ”Mă gândesc numai la carieră, să ajung printre cei mai buni!”

ionut radu genoa

Juventus plăteşte 20 de milioane de euro pentru un coechipier al lui Ionuţ Radu de la Genoa

Cristian Romero

Ionuţ Radu, intervievat de italieni la pauză, după paradele de excepţie din prima repriză de la Empoli

Ionuţ Radu

Video "A îmbrăcat hainele lui Superman". Presa italiană laudă prestaţia lui Ionuţ Radu în meciul cu Empoli

radu empoli

Empoli - Genoa 1-3. Echipa lui Ionuţ Radu s-a îndepărtat de locurile retrogradabile

Empoli Genoa

Higuain, pus la zid de un fost coleg după plecarea la Chelsea: "Nu s-a simţit parte a proiectului Milan"

Gonzalo Higuain

Video Genoa - AC Milan 0-2. Ionuț Radu n-a avut nicio șansă la execuțiile lui Suso și Borini

Genoa CFC v ACF Fiorentina - Serie A

"Inter are control total asupra lui". Anunţul făcut de agentul lui Ionuţ Radu

Genoa CFC v Atalanta BC - Serie A

Piatek, ţinta numărul 1 a lui Real Madrid în această iarnă. Cât solicită Genoa pentru transfer

Krzysztof Piatek

Agentul lui Ionuț Radu a vorbit cu presa din Italia despre alegerea făcută de portarul român

ionut radu

Concurent pentru Ionuţ Radu. Genoa a transferat un portar brazilian

Ionut Radu

”Inter? Sper să mă aștepte!”. Ce spune Radu la capătul unui an perfect, în care a calificat România U21 la Euro 2019

Ionut Andrei Radu, aproape de un transfer la Inter

Video Cagliari - Genoa 1-0. Ionuţ Radu n-a greşit la golul sarzilor

Cagliari vs Genoa

Video Ionuţ Radu, final excelent de an. Încă două parade, în afara penalty-ului apărat: "Să continuăm pe aceeaşi linie"

Ionut Radu

Ionuţ Radu a fost eroul celor de la Genoa: "Penalty-ul apărat e lucrul cel mai emoţionant din cariera mea"

Italienii, cuceriţi de Radu: "Victoria obţinută de Genoa poartă semnătura lui". Ce a spus Prandelli

ionut radu penalty atalanta

Video Prestaţie de gală a lui Ionuţ Radu în Genoa - Atalanta. Portarul român a apărat un penalty

ionut radu

Înlocuitor sau concurent pentru Ionuț Radu? Gazzetta dello Sport scrie că Genoa și-a găsit portar

Ionuț Radu

Video Roma - Genoa 3-2. Ionuț Radu, titular pe Olimpico! Nu a putut evita înfrângerea. Ocazii mari ratate de oaspeți

ionut-radu

Video Reacția lui Ionuț Radu, după paradele fantastice din partida cu SPAL: "Trebuie să mă uit la ele"

Genoa CFC v SPAL - Serie A

Video Genoa - SPAL 1-1. Ionuț Radu, parade de zile mari la debutul lui Prandelli pe banca "Grifonului"

Al treilea antrenor pentru Ionuţ Radu la Genoa. Va fi pregătit de un fost selecţioner al Italiei

ionut radu

Ce lovitură! Ionuț Radu poate ajunge la o echipă din UEFA Champions League. Anunțul făcut de italieni

Ionut radu

Video Ghinion pentru Ionuț Radu! A primit două goluri în prelungirile primei reprize și a fost aproape să apere un penalty

radu

Ludovica Pagani Piatek

Ionuţ Radu, într-o situaţie foarte grea. Anunţul făcut de italieni după ultima gafă

Ionut Radu

Visul lui Ionuţ Radu de a juca la marea sa dragoste se poate împlini. Prestaţiile la Euro 2019 pot fi decisive

ionut radu, portarul roman de 22 de ani de la Genoa

Ionuţ Radu, obişnuit cu derby-urile. Ce le-a spus italienilor despre FCSB - Dinamo

Ionut Radu

Video Genoa - Napoli 1-2. Înfrângere dramatică pentru gazde, cu Ionuț Radu titular

ionut radu genoa - napoli

Video Inter - Genoa 5-0. Partidă de coșmar pentru Ionuț Radu

inter genoa

Video Ionuț Radu s-a transformat în Messi! Și-a ridiculizat un adversar în meciul cu Inter. Două driblinguri în câteva secunde

captura radu dribling

Video Milan - Genoa 2-1. Gafa lui Ionuţ Radu i-a costat pe "grifoni". Românul, "bombardat" de adversari

Ionut Radu

Video Ionuț Radu a comis-o în prelungiri. Genoa a pierdut pe San Siro, după o ieșire hazardată a românului

Ionut Radu Genoa

Viitorul naționalei României sună bine. Un alt puști român, în lotul unui club din Serie A

FOTBAL:ROMANIA U21-LIECHTENSTEIN U21, PRELIMINARIILE CE 2019 (16.10.2018)

Ionuţ Radu i-a oprit pe urmașii lui CR7! Urmează duelul cu Cristiano Ronaldo. E anunțat titular în Juve - Genoa

Ionuţ Radu

Cristiano Ronaldo, ridicat în slăvi de Massimiliano Allegri. Ce crede că a adus în plus la Juventus

Cristiano Ronaldo

Interesul Barcelonei pentru Piatek e real. Anunţul făcut azi în Spania

Frosinone Calcio v Genoa CFC - Serie A

Genoa i-a stabilt prețul lui Krzysztof Piatek, noua senzație din Serie A. Napoli a făcut deja o ofertă

Emoţii pentru Ionuţ Radu? Antrenorul care l-a titularizat a fost dat afară de la Genoa

Ionuţ Radu

Video Ionuţ Radu, apărat după gafa din meciul cu Parma: "Până acum a fost foarte bun"

radu parma

Video Genoa - Parma 1-3. Ionuţ Radu a gafat la primul eşec stagional al "grifonilor" pe teren propriu

Genoa vs Parma

Video Repriză de coşmar pentru Ionuţ Radu. A greşit şi a luat trei goluri într-un sfert de oră