101 rezultate pentru eticheta

gent

Video Gent - Charleroi 1-0. Primul succes contra "zebrelor" după aproape trei ani

captura gent

Video Chipciu l-a întrecut pe Stanciu în lupta pentru premiul de cel mai frumos gol al lunii!

chipciu stanciu

Video Chipciu trage linie: ”Ne-am menținut pe o rută bună”. Ce spune despre golul senzaţional din meciul cu Gent

585ec8e495f9cf625c914325

Video Genk - Gent 2-0. Condusă de secund, viitoarea adversară a Astrei a încheiat anul pe locul 9

genk

Video Stanciu, lăsat pentru prima oară pe bancă la Anderlecht. Explicaţiile antrenorului

stanciu rezerva

Video Golurile serii în Europa: Rotariu și Chipciu la finalizare. Care a fost mai frumos?

chipciu vs rotariu

Video FC Bruges - Gent 1-0. A treia victorie consecutivă pentru echipa lui Preud'homme

bruges gent

Video Belgienii, curioși de destinația lui Rednic: ”A lansat o bombă în mijlocul fotbalului”

rednic

Hagi, declaraţia săptămânii: "Dacă mă mai supără jucătorii, revin pe teren"

hagi-4

Video Exclusiv Momente de panică în Belgia. Un jucător al lui Hagi, dus la spital direct de pe gazon

tiru accidentare

Video Viitorul a ajuns în Belgia, unde va debuta în Europa. "Trebuie să marcăm!"

hagi viitorul

Video Gata de debutul în Europa League. Viitorul joacă în Belgia joi seară, contra lui Gent

viitorul-2

Video Hagi: "Mă gândesc la ce fac cu Gent, nu la Cupa Ligii sau Cupa României"

haGI-1

Hagi se aruncă în atac cu Gent: “Ne vom impune filosofia și stilul de joc”

hagi-3

Video Adversar redutabil pentru Viitorul în prima participare europeană: "Au o experienţă enormă"

hagi-2

Dinamo negociază cu Gent împrumutul lui Elhamed şi transferul definitiv al lui Puljic

dinamo-4

Video Gent - Genk 0-0. Gazdele vor juca în grupele Europa League

gent

Video Genk - Anderlecht 5-2. Gazdele au prins un loc de Europa League

genk

Un fan al Barcelonei a făcut mișto de belgienii de la Gent. Ce răspuns usturător a primit

gent

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Gent-Wolfsburg 2-3. Belgienii au revenit pe tabelă în ultimele 10 minute

wolfsburg-1

Elhamed îl acuză pe Rednic că minte: ”E copilăresc să spui asta. Adevărul e altul”

elhamed

VIDEO Feghouli a marcat unul dintre golurile serii în UCL. Execuţie spectaculoasă a algerianului

feghouli gent

VIDEO Anderlecht - Gent 1-1. Gazdele au făcut primul pas greşit al acestui sezon

anderlecht

VIDEO Gent - Genk 1-0. Campioana Belgiei a obţinut prima victorie a sezonului

gent

VIDEO Saint Trond - FC Bruges 2-1. Gazdele au revenit cu victorie în primul eşalon din Belgia

bucurie truidense

VIDEO Gent - Bruges 1-0! Triumf în Supercupă, la cel mai de succes sezon din istorie. Gol în minutul 87

gent supercupa

Dinamo n-a avut bani, așa că a semnat cu o campioană! Cât a costat Hatem Elhamed

elhamed

6 echipe au câștigat pentru prima oară campionatul în acest sezon în Europa. Le va călca ASA pe urme?

asa tg ms

VIDEO Gent a devenit în premieră campioana Belgiei! Etapă nebună: Anderlecht încheie sezonul în genunchi

gnet campioni

VIDEO Anderlecht - Gent 1-2. Oaspeţii au terminat sezonul regulat pe poziţia a doua

anderlecht

Fostul stelist Habibou a reacționat ironic după ce un antrenor l-a acuzat că minte: "Îți cresc aripi!"

habib habibou gent

EXCLUSIV Rednic: "Nu sunt supărat. Am făcut echipa cu jucătorii aduşi de conducere"

mircea rednic gent

Rednic, desființat de presa din Belgia: ”Jucătorii nu înțeleg tactica românului”

rednic m

Rednic a pierdut primul meci din play off 2, dar rămâne prima opțiune pentru Gent