13 rezultate pentru eticheta

getafe barcelona

A venit ”nota de plată” pentru Xavi și Raphinha, după ce au fost eliminați în Getafe - Barcelona

profimedia-0773383325

Video Getafe - Barcelona 0-0. Trei cartonașe roșii și fază controversată în minutul 90+14

raphinha

Video Barcelona și Getafe, acuzate că s-au înțeles să facă egal. “Au lipsit doar săruturile” Reacția lui Xavi

Getafe - Barcelona

Ronald Koeman a ieșit la atac după Getafe - Barcelona 1-0: ”M-a înjurat!”. Ce a spus despre Antoine Griezmann

Ronald Koeman, antrenorul Barcelonei / Foto: Getty Images

Video Getafe - Barcelona 0-2. Suarez, reușită superbă. Junior Firpo, primul gol pentru catalani

Firpo

Gol scump pentru Barcelona. Reuşita lui Denis Suarez îi costă pe catalani 800.000 de euro

denis suarez

Video Paulinho i-a adus victoria Barcelonei după primul său gol pentru catalani

paulinho barca

Video Getafe - Barcelona 1-2. Două rezerve au întors soarta meciului pentru catalani

getafe barca

FOTO Campionii Spaniei s-au întrecut în costumații de "Barçaween". Glumele lor n-au distrat pe toată lumea

barcelona halo1

VIDEO Getafe-Barcelona 0-2. Golurile catalanilor au fost marcate de Suarez și Neymar

captura gol suarez

Getafe acuză arbitrajul. "Nu înţeleg felul în care s-a pus punct meciului!" VIDEO

getafe

VIDEO Pedro, cel mai rapid "hat-trick" al sezonului, cu trei goluri în opt minute! A doborât un record din 1999

pedro getafe

VIDEO Getafe - Barcelona 2-5. Revenire spectaculoasă a catalanilor, după ce echipa lui Marica a condus cu 2-0