22 rezultate pentru eticheta

gippsland trophy

Ce scrie presa internaţională după una dintre cele mai dure înfrângeri din cariera Simonei Halep

profimedia-0588925098

Irina Begu a fost învinsă în două seturi de Naomi Osaka. Sorana Cîrstea, victorie superbă cu Belinda Bencic

Irina Begu / Foto: Profimedia

Foto Ce se întâmplă cu Simona Halep? Imaginile surprinse imediat după eşecul usturător cu Alexandrova. Simo s-a retras de la dublu

profimedia-0588925099

Video Momentul în care Simona Halep a cedat în meciul cu Ekaterina Alexandrova şi ce a scris WTA imediat după meci

profimedia-0588914636

Video Motivul căderii Simonei Halep din meciul cu Ekaterina Alexandrova. Probleme la spate pentru româncă

Simona Halep a acuzat dureri la spate în meciul cu Ekaterina Alexandrova / Foto: Captură Digi Sport

Halep și Buzărnescu, meci direct pentru semifinalele probei de dublu la Gippsland Trophy. Partida a fost amânată

Simona Halep și Daria Gavrilova, la Gippsland Trophy / Foto: Getty Images

Ce scrie presa internațională după victoria Simonei Halep în fața Laurei Siegemund

WTA 500 Gippsland Trophy: Day 4

Ce zi: Simona Halep a câștigat două meciuri în decurs de câteva ore! E în sferturi și la dublu, alături de Daria Gavrilova

Simona Halep, locul doi WTA / Foto: Profimedia

Foto Momentul cu Simona Halep şi Toni Iuruc surprins de australieni. Darren Cahill a izbucnit în râs

simo3

Video Gestul făcut de Darren Cahill, când Simona Halep a fost întrebată care e secretul colaborării cu el

darren beer

Video Simona Halep şi Darren Cahill, un nou moment memorabil. Sportiva a recunoscut, după 6 ani, care e secretul colaborării

simo darren

Cu cine va juca Simona Halep în sferturile Gippsland Trophy. A pierdut ultimul meci direct cu viitoarea adversară

Simona Halep, în timpul ultimei confruntări directe cu Ekaterina Alexandrova, meci pierdut la Beijing / Foto: Profimedia

Video Simona Halep - Laura Siegemund 6-2, 6-4. Victorie clară a româncei, care s-a calificat în sferturi la Gippsland Trophy

Video Prima reacţie a Simonei Halep după o nouă victorie în Australia

profimedia-0588326733

Live Video Victorie superbă pentru Irina Begu cu Johanna Konta. Sorana Cîrstea, debut cu succes la Grampians Trophy

Simona Halep, start perfect de an și la dublu! Victorie categorică, alături de Gavrilova, în meciul cu Bencic și Strycova

Video Simona, impresionantă de la primul meci oficial în 2021: "Abilităţile divine ale lui Halep"

profimedia-0587798240

Video&Foto Simona Halep, după prima victorie oficială a sezonului: "Nu a fost un meci ușor"

profimedia-0587785317

Video&Foto Gippsland Trophy | Simona Halep - Anastasia Potapova 6-4, 6-4. Victorie convingătoare a Simonei. Cu ce a impresionat

profimedia-0587785828 (1)

Irina Begu, victorie în fața lui Saisai Zheng după un meci maraton! Țig și Buzărnescu, eliminate la Gippsland Trophy

Upper Austria Ladies Linz - Day 3

Simona Halep și-a aflat adversara din primul meci oficial de simplu al anului! Duel în premieră, la Digi Sport

profimedia-0586987882

Simona Halep şi-a aflat posibilele adversare de la Gippsland Trophy, LIVE pe Digi Sport. Ce traseu are "Simo"

Simona Halep, locul doi WTA / Foto: Getty Images