50 rezultate pentru eticheta

gol anulat

Video Sepsi, două goluri anulate de VAR în mai puțin de 20 de minute în confruntarea cu Farul!

FOTBAL:SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE-FARUL CONSTANTA, PLAY OFF SUPERLIGA SUPERBET (5.04.2024)

Exclusiv Ce arată reluările la cea mai controversată fază a ultimului meci din sezonul regulat + Verdictul specialistului: ”Foarte rar”

penalty-iasi

Un fost jucător al Barcelonei, verdict în controversa golului anulat din RB Leipzig - Real Madrid

Leipzig, Red Bull Arena, 13.02.24, GER, Herren, UEFA Champions League, Saison 2023-2024, RB Leipzig - Real Madrid Bild:

Exclusiv Verdictul lui Ion Crăciunescu, după ce golul anulat din RB Leipzig - Real Madrid a făcut înconjurul lumii

Spaniolii au reacționat după ce golul lui RB Leipzig din meciul cu Real Madrid a fost anulat

RB Leipzig - Real Madrid

Video Gică Hagi, contrazis! ”Regele” a răbufnit, dar imaginile nu-i dau dreptate: ”Nu e aceeași situație!”

hagi 3

Video Exclusiv Verdictul specialistului, după ce VAR-ul a avut nevoie de 8 minute ca să anuleze golul din prelungiri

avram special

Au marcat în minutul 90+10 și au crezut că au dat lovitura! Golul a fost, însă, anulat și nimeni nu a înțeles: ”Nu știam regula”

profimedia-0829625506

Elias Charalambous a uitat de remiza cu CFR Cluj. ”Sper să fie doar o greșeală omenească”

FOTBAL: FC CFR 1907 CLUJ SA -SC FOTBAL CLUB FCSB SA, SUPERLIGA SUPERBET (10.12.2023)

Reacția FRF după golul anulat al lui Florinel Coman, din meciul CFR - FCSB 1-1

Video Gigi Becali se revoltă, după ce Sebastian Colțescu i-a anulat golul lui Florinel Coman. ”Vreau arbitri străini”

Arbitrul central Sebastian Coltescu discuta cu fotbalistii stelisti Joyskim Aurelien Dawa Tchakonte si Valentin Cretu su

Dumitru Dragomir lansează teoria conspirației după golul anulat al lui Florinel Coman: ”L-a pârlit pe Becali!”

dumitru

Cristi Balaj îi dă dreptate lui Sebastian Colțescu. De ce trebuia anulat golul lui Florinel Coman

balaj

Exclusiv Eroare gravă de arbitraj în meciul CS Tunari - Gloria Buzău! Echipa lui Prepeliță putea ajunge în ”sferturile” Cupei

121

Liverpool cere publicarea înregistrării audio, după erorile de arbitraj din meciul cu Tottenham

Video Exclusiv "E o fază-limită, foarte grea!" Verdictul specialistului la faza controversată de arbitraj din FC Argeș - Petrolul

avram

O nouă ipoteză despre ofsaid-ul controversat din meciul CFR - Rapid

cfr

Video Dan Petrescu, scos din sărite de VAR! Proteste vehemente la pauza meciului CFR - UTA

petrescu-arbitri-cfr-uta

Foto Fără precedent! VAR-ul a anulat golul confirmat inițial de tehnologia de linia porții. ”A fost furat”

cabral8

Francezii continuă să dea vina pe arbitru! Ce spune regulamentul despre cea mai controversată fază din finală

gol-messi

Mihai Ciobanu, fair-play după golul anulat al lui Mihai Roman din meciul cu FC Hermannstadt: ”A fost decizia corectă!”

ciobanu

Erou pentru doar 5 minute. A fost eliminat pentru că și-a scos tricoul după golul victoriei, iar apoi reușita s-a anulat

profimedia-0721787748

Video Rivaldinho, gol anulat de VAR în Universitatea Craiova - CS Mioveni. Fază controversată

gol anulat rivaldinho

Video Chiricheș a înscris primul gol în acest sezon pentru Sassuolo, dar VAR-ul i-a anulat reușita

chiriches

Iuliu Mureșan acuză arbitrajul din meciul FC Argeș - Dinamo. “Un gol anulat în mod gratuit”

muresan dinamo

Video Controversă la Pitești, după ce golul lui Cosmin Matei a fost anulat. Decizie ciudată a lui Marcel Bîrsan

cosmin matei

Controversă în Serie A, după anularea unui gol în Milan – Napoli. Stefano Pioli, reacție virulentă

Italian Serie A, Ac Milan v Ssc Napoli, Stadio Giuseppe Meazza, Milano, Italy - 19 Dec 2021

Adversarii madrilenilor au sărit ca arşi la Ajax-Real. "VAR îi ajută". UEFA a reacţionat azi-noapte

Tagliafico gol anulat

Video Tehnologia VAR, varianta din Peru! Au apelat la un fotograf pentru a lua decizia

peru

Lucescu se simte nedreptățit: ”Refuzăm tot acest circ! Există un sentiment de frustrare”

varela paok patron savvidis

Video Polemică în prima repriză la Ovidiu. Gol anulat Viitorului. Ce spune Ion Crăciunescu

capt Tanase

Video Real acuză arbitrajul după eșecul cu Wolfsburg: ”Gol la CR7, penalty la Bale”

garetb

VIDEO Florin Andone, elogiat de antrenorul său: ”A făcut de toate, un meci complet”

andone florin

VIDEO Napoli, calificare en-fanfare și record absolut al grupelor Europa League

neapole

Klopp, după reuşita anulată: "Probabil tuşierul s-a gândit că am jucat prea slab ca să dăm un astfel de gol"

klopp liverpool

VIDEO Granadei i-a fost anulată eronat o reușită. Real a rămas fără gol primit în acest sezon

ofsaid granada

VIDEO SONDAJ Sporting Gijon putea câștiga meciul cu Real. A intrat sau nu mingea în poartă?

captura minge nebuna

Asistentul a greșit grav la CFR - Concordia. La 0-1, i-a anulat Chiajnei un gol valabil. Motivarea deciziei

captura faza chiajna

VIDEO Fază ciudată la Piatra Neamț. Daminuță a marcat, s-a bucurat 15 secunde, dar golul nu a fost validat!

hagi suparat

VIDEO Rusescu a marcat pentru prima dată la națională și putea semna o "dublă". Golul a fost anulat

rusescu gol anulat

VIDEO Greșeli grave de arbitraj la primul meci al sezonului în La Liga! Lui Iraizoz i s-a anulat un gol perfect valabil!

iraizoz

VIDEO Neymar a marcat cu City, dar golul a fost anulat pentru un ofsaid inexistent

gol anulat gresit Barcelona

VIDEO Președintele Pandurilor e fair-play. Pîrvulescu: ”Golul a fost anulat corect”

parvulescu

VIDEO Prestație bună! Marica a avut un gol neacordat în meciul Granada - Getafe

marica granada

VIDEO Gafă inexplicabilă a lui Dani Coman. Goalkeeperul Astrei, salvat de tușier

dani coman

VIDEO Gol anulat Benficăi, la milimetru. Bucuria lui Cardozo, răpită de tușier

gol anulat benfica

VIDEO Rusescu: "A fost gol valabil, dar ratăm prea mult"

rusescu captura

VIDEO Gol refuzat Stelei la Cluj? Tușierul a considerat că mingea n-a trecut linia