18 rezultate pentru eticheta

gol george puscas

Reacția italienilor după ce George Pușcaș a marcat, iar comentatorii au ”înnebunit”

Venezia vs Bari -Serie BKT2023/2024

Video George Pușcaș, un nou gol pentru Bari! Comentatorii au ”înnebunit”

Italian soccer Serie B match - SSC Bari vs Lecco 1912

GOOOL George Pușcaș! Internaționalul român nu mai marcase la echipa de club de aproape un an. Nota primită

GOOOL Pușcaș! De când nu mai marcase atacantul naționalei

puscas

George Pușcaș a marcat în stilul lui Cristiano Ronaldo, în minutul 90+4: ”Superman!” Ce notă a primit românul

Benevento vs Genoa - Serie BKT 2022/2023

George Pușcaș a reușit primul gol al sezonului. Cum a înscris românul pentru Genoa

"Dublă" pentru George Pușcaș în meciul cu Como! Atacantul român este pe val la Pisa

Italian soccer Serie B match AC Pisa vs US Cremonese, Arena Garibaldi, Pisa, Italy - 13 Mar 2022

George Pușcaș, cel mai bun jucător de la Pisa în remiza cu Perugia. Nota primită de atacantul român

Video George Pușcaș, un nou gol pentru Reading, într-un meci ”nebun”. Tabela arăta 3-3 la pauză

Kidderminster Harriers vs Reading - FA Cup Round 3 - Aggborough Stadium, Kidderminster, England, United Kingdom - 08 Jan 2022

Pușcaș: Dr. Jekyll și Mr. Hyde. Presa din Anglia și antrenorul lui Reading îl laudă după golul din meciul cu Derby

Madejski Stadium, Reading, Berkshire, UK. 24th Oct, 2020. English Football League Championship Football, Reading versus Rotherham United; George Puscas of Reading between plays Credit: Action Plus Sports/Alamy Live News

Video Nu l-au afectat criticile! George Pușcaș a înscris pentru Reading în meciul cu Derby County

George Pușcaș, după golul marcat în meciul cu Derby County / Foto: Profimedia

George Pușcaș is back! Atacantul român a înscris la primul meci ca titular la Reading după 3 luni de pauză

puski

Video George Pușcaș, omul meciului pentru Reading! A adus victoria cu o execuție de mare atacant

Reading v Swansea City - Sky Bet Championship

Video George Puşcaş şi-a reglat tirul! Atacantul român a marcat pentru a doua etapă la rând pentru Reading

Reading v Cardiff City - Sky Bet Championship

Video George Puşcaş a spart gheaţa în 2020! Atacantul român a deschis scorul pentru Reading în partida cu WBA

PUSCAS PENALTI

Video George Pușcaș a înscris din nou pentru Palermo. Atacantul marcase și etapa trecută

george puscas

Video Gooool, goool George Puşcaş! Românul a marcat de două ori şi a urcat Palermo pe primul loc în Serie B