Claudiu Keșeru, după un gol marcat pentru Ludogorets / Foto: Profimedia

Claudiu Keșeru, reacție ciudată după ce înscris pentru Ludogoreț. Colegii au încercat să-l calmeze

Video Claudiu Keșeru e de neoprit în Bulgaria. Hat-trick în doar 23 de minute

keseru

Video Debut perfect pentru Keșeru în Europa League! Gol superb contra lui Leverkusen

VIDEO GolClaudiu Keseru Ludogorets UEFA Europa League

Video ”Generația de Aur” a câștigat ambele meciuri de la Gala ”Uniți pentru Mihai!”. Toate golurile de la Oradea

captura oradea nesu

Video Cine-l mai oprește pe Keșeru? După golul anului, a bifat și un hat-trick

keseru bucurie

Video Bijuteria lui Keșeru i-a impresionat și pe spanioli! As: "Gol din parcare"

gol keseru

Video Sunt în formă înaintea amicalelor României cu Suedia și Israel. Keșeru, dublă pentru Ludogorets, iar Moți, pasă de gol

colaj keseru moti

Video De asta e dorit de toată lumea! Keșeru, gol după doar 11 minute în primul amical al lui Ludogorets

keseru ludogorets

Video Keșeru a marcat, apoi a declanșat alarma la Ludogorets: "Nu pot rămâne, dacă lucrurile vor continua"

keseru gol anunt

Video Cine îl mai opreşte pe Keşeru? Încă un gol pentru Ludogorets

keseru-2

Video Keșeru face senzație în Cupa Bulgariei! A reușit un hat-trick, iar primul gol a fost pur și simplu superb

keseru-1

Video Keșeru a marcat din nou pentru Ludogorets și e golgheter în Bulgaria

keseru-2

Video Ce execuţii! Reușite superbe pentru internaționalii români, în weekend

collage internationali

Video Keșeru, gol superb la antrenament! ”Ce un-doi-uri bune fac cu Moți”

keseru

Video Keșeru e de neoprit! A marcat și cu Arsenal și are 8 goluri în ultimele 11 zile!

keseru 2

Video Keșeru a marcat din nou pentru Ludogorets. A ajuns la cota 6 în acest sezon

keseru

Video Keșeru, gol și pasă de gol pentru Ludogorets! ”Vreau să marchez cu Franța cel mai urât gol din carieră”

keseru

VIDEO Încă un gol pentru Claudiu Keşeru, în Bulgaria. A ajuns la cota 10

keseru-1

VIDEO Claudiu Keșeru și-a aniversat ziua de naștere cu un gol marcat în prima ligă din Bulgaria!

keseru

VIDEO Ludogorets revine, temporar, pe locul 1 în Bulgaria! Keșeru, din nou în fruntea golgheterilor

keseru-1

VIDEO Keșeru, imaginea serii în Europa League. Colegii l-au consolat în vestiar

keseru cap

VIDEO Keşeru, autocritic: "Dacă reușeam să marchez, am fi fost mai liniștiți pe final"

captura keseru interviu

VIDEO Keșeru: "Gâlcă ne-a motivat foarte bine la pauză și ne-am ridicat nivelul"

DECL KESERU

Dinamo, "victima" preferată a lui Keşeru. Din 4 goluri înscrise la Steaua, două au fost împotriva rivalei

keseru dinamo

VIDEO Keșeru, după golul de debut la națională: "Cu siguranță vom fi la baraj!"

keseru andorra

Keșeru e dezlănțuit! Românul a marcat o “dublă” și a ajuns la cota 16 în Ligue 2!

keseru

Keşeru marchează constant, dar n-are loc la națională. A ajuns la cota 11 în Ligue 2!

keseru angers 2

Claudiu Keșeru s-a abonat la gol. Românul a marcat pentru Angers în victoria cu 3-1 pe terenul lui Lens