17 rezultate pentru eticheta

goran karanovic

Unde a ajuns atacantul adus de Gigi Becali pentru un singur meci. A jucat 10 minute pentru FCSB

Ce fac acum fotbaliștii transferați "la pachet" de Gigi Becali pentru un singur meci la FCSB

Toni Petrea a insistat ca David Caiado să rămână la FCSB! Ce a decis portughezul

cross toni petrea covid 19

"A sunat pe toată lumea! Ne-a rugat să-l luăm înapoi!" Fotbalistul care vrea să plece de la FCSB cu orice preţ

FOTBAL:FCSB-SLOVAN LIBEREC, LIGA EUROPA (24.09.2020)

Exclusiv Au venit, au pierdut, dar rămân? Ce se întâmplă, de fapt, cu Karanovic și Caiado, după ce FCSB a ieșit din Europa

Fotbaliștii transferați de urgență, fără realizări în FCSB - Slovan Liberec 0-2! Gabi Enache, depășit deseori în defensivă

David Caiado, în meciul FCSB - Slovan Liberec / Foto: Sport Pictures

FCSB - Slovan Liberec 0-2. ”Roș-albaștrii”, în 10 oameni 70 de minute, au ratat al treilea an la rând grupele europene

Adrian Petre, în meciul cu Slovan Liberec / Foto: Sport Pictures

O nouă lovitură pentru FCSB! Nou-venitul Goran Karanovic a rezistat pe teren doar 10 minute cu Slovan Liberec

Mihai Pintilii, antrenorul de la FCSB, în lipsa lui Toni Petrea / Foto: Sport Pictures

”Mutare complet nebună!” Vârful adus urgent de Becali a vorbit în Elveția despre transferul ”fulger” la FCSB, ”pentru UN meci”

profimedia-0303996755

FCSB a achitat o ”sumă foarte importantă de bani” pentru cei doi fotbaliști aduși de la Hermannstadt!

Gigi Becali, patronul FCSB / Foto: Sport Pictures

News Alert FCSB s-a reorientat urgent: doi jucători de la Hermannstadt în locul celor patru de la Astra

Hermannstadt

OFICIAL | Hermannstadt continuă campania de achiziții! Ruben Albes are un nou atacant în lot

Karanovic - Hermannstadt

Leo Grozavu, la prima victorie ca antrenor în faţa lui Dinamo: "Ne pierdusem busola, noroc cu eliminarea lui Nistor!"

FOTBAL:DINAMO-SEPSI OSK, LIGA 1 CASA PARIURILOR (13.12.2019)

Video Goran Karanovic, "călăul" lui Dinamo: "Ne-a ajutat eliminarea lui Nistor, a fost complicat pentru ei!"

karan

Video Dinamo a primit două goluri în două minute! Reușitele care pot ruina șansele ”câinilor” la play-off

Untitled

Video FCSB - Sepsi | Iulian Cristea a alunecat pe linia porții după lobul lui Karanovic și oaspeții au deschis scorul

Iulian Cristea

Becali nu-l mai vrea pe Karanovic: ”Eu nu dau banii ăștia pe un jucător pe care nu-l cunosc”