14 rezultate pentru eticheta

halep keys

O sportivă importantă s-a retras de la Beijing. Cum afectează tabloul şi de ce Halep va avea o misiune şi mai grea

halep keys

Simona Halep, despre duelul cu Madison Keys. Tradiţia e de partea româncei, în meciurile directe

halep keys

Simona Halep - Madison Keys, în optimi, la Roma (în direct pe Digi Sport 2). Organizatorii au anunţat ora de start

HALEP KEYS

Schimbare de ultimă oră la Toronto! Cu cine ar putea juca Simona în primul meci

simon halep

Simona Halep, după meciul cu Keys: "M-am panicat puţin la începutul setului doi"

halep keys-2

Simona și-a caracterizat adverserele de la Turneul Campioanelor. Care e principalul ei avantaj

colaj si mai bun

Simona Halep a câştigat Rogers Cup, la Montreal. Victorie superbă în două seturi cu Madison Keys

simona getty

Halep, "moartă de oboseală" după o săptămână plină. Simona a stat cu trei ore şi jumătate mai mult pe teren decât Keys

ssh

Halep - Keys, a 22-a finală din cariera Simonei. Românca are un bilanţ pozitiv

halep bun-1

Ce scrie site-ul oficial de la Wimbledon, după succesul Simonei: "Pur şi simplu nu ar renunţa la luptă"

halep2

Video Exclusiv Calificare dramatică pentru Simona în "sferturi", la Wimbledon, după o victorie în set decisiv

halep-m

Simona Halep a învins-o pe Madison Keys, în debutul de la Foro Italico: 5-7, 6-0, 6-1

simona halep

Prim meci dificil pentru Simona Halep la Roma! Amintiri neplăcute cu Madison Keys în 2014

madison keys

Halep a pierdut primul meci din 2014: 1-6, 4-6 cu Madison Keys. Cifrele partidei