35 rezultate pentru eticheta

halep konta

Simona Halep Roland Garros | Ea o sperie cel mai mult pe Simo, la Paris! Performanţă nemaiîntâlnită în ultimii 36 de ani

halep konta

Video Simona Halep Madrid | Românca a reuşit punctul meciului cu Johanna Konta, în primul set al duelului de la Madrid

Mutua Madrid Open - Day Four

Video Simona Halep - Johanna Konta 7-5, 6-1. Românca s-a calificat în optimile de finală de la Madrid

simona halep madrid victorie konta

Simona Halep Madrid | Simo are coşmaruri cu Johanna Konta. Ce s-a întâmplat la Wimbledon 2017, la minge de meci

konta halep

Wimbledon 2018 | Halep a mai scăpat de o adversară tare. Konta a fost eliminată

konta halep

Video Johanna Konta a învins-o pe Jelena Ostapenko în lupta pentru locul 3 la turneul din Thailanda

konta thailanda ostapenko

Video Halep - Konta 6-3, 6-3. Meci bun şi calificare în finala de la Hua Hin pentru liderul mondial

HALEP CAPTURA FINAL

Simona Halep a primit colindători înainte de Crăciun. Surpriză pentru liderul WTA

halep colindat

Simona Halep o va întâlni pe Johanna Konta în semifinalele de la Hua Hin. Turneul e ÎN DIRECT la Digi Sport

halep turneu

Clasamentul în care Halep nu intră în primele zece, deşi încheie anul ca lider WTA. Un meci al Simonei este, însă, surpriza anului

halep konta

Video Laude în presa internațională, după victoria Simonei Halep: "Victorie stimulantă" și "Eforturi în zadar pentru Konta"

halep re

Video Exclusiv Halep a dezvăluit secretul victoriei cu Johanna Konta: "De acum știu că trebuie să joc așa"

halep secret

Năstase, despre Konta: "M-a luat peste picior pe Facebook! Urât din partea ei!"

halep konta-1

Cum a fost dezavantajată Simona în meciul care putea să o ducă pe locul 1 WTA. "A fost clar"

halep konta-4

Ce îşi reproşează Simona după eşecul dureros cu Johanna Konta

halep konta-3

Exclusiv "Simona s-a autodepășit!" George Cosac, despre eliminarea de la Wimbledon și posibilitatea de a juca la București

halep fed cup

Exclusiv CTP, reverenţă pentru Halep: ”Îţi mulţumesc, draga mea Simona!”

halep wimbled

Foto Punctul care a decis primul set al meciului dintre Halep și Konta. Britanica a mai câștigat doar o minge

punct halep

Interes enorm pentru Halep - Konta. Cât a ajuns să coste un bilet pe terenul central

collage halep konta

Halep - Konta 7-6, 6-7, 4-6. La două mingi de locul 1 mondial. Karolina Pliskova, noul lider WTA

Meci cu miză uriaşă pentru Simona, în sferturi, la Wimbledon

halep ora exacta

"Halep nu are de unde să ştie ce am simţit!". O vor huidui englezii pe Simona? Ce spune campioana noastră

Site-ul oficial al WTA salută victoria Simonei şi abordează ironic decizia organizatorilor de a nu o programa în niciun meci pe "Central"

halep wimbledon

Video Halep a câştigat demonstrativul de la Madrid. Le-a învins pe Konta, Puig şi Kuznetsova

2-1

Halep a evitat-o pe Konta în sferturile de la Stuttgart

halep strycova

Halep a zburat la Stuttgart cu adversara din Fed Cup, Johanna Konta. Ce au discutat cele două

halep-3

Halep: "Tot timpul joc pentru România! Avem cea mai bună echipă a noastră"

SIMO digi

Încă o întâlnire Halep - Konta! Britanica a confirmat că participă la Tie Break Tens

hk

Revanșa dintre Simona Halep și Johanna Konta, capul de afiș la meciul României de Fed Cup: "Sunt pregătită!"

halep konta

Video Revanșă în numele României! Așteptările Simonei Halep pentru următorul meci cu Johanna Konta

simona halep-10

Video Exclusiv Halep vrea revanşa contra Johannei Konta: "Pe zgură îmi place mai mult"

Performanță istorică reușită de adversara Simonei Halep la Miami

konta halep performanta

Video Simona Halep s-a oprit în sferturi, la Miami, după ce a servit pentru a câştiga meciul cu Johanna Konta

simona halep-9

Konta se teme de Halep: "Au rămas în joc doar sportive world class! Mă aşteaptă o confruntare grea"