20 rezultate pentru eticheta

halep mertens

Video Exclusiv Simona Halep, răspuns la întrebarea pe care a auzit-o ”în fiecare zi”: ”O să spun ce am de spus!”

J&T Banka Prague Open, TK Sparta Praha, WTA Tennis, Prague, Czech Republic - 16 Aug 2020

Video Simona Halep - Elise Mertens 6-4, 6-4. Românca e în sferturi la Australian Open. Joc extraordinar și luptă fantastică

2020 Australian Open - Day 4

Presa belgiană l-a contactat pe Thierry Van Cleemput, după ce Halep a întrerupt colaborarea. Anunţul făcut

Halep Van Cleemput Mertens

"Asta trebuie să fac". Elise Mertens şi-a făcut planul pentru finala cu Simona Halep

Elise Mertens Doha 2019

Exclusiv Cât de mult a crescut Halep! E capabilă să îşi vadă minusurile şi după o victorie mare. Ce lovitură a "trădat-o"

simona halep e

Halep - Mertens e marea finală de la Doha! Simo are un avantaj important. Cum a prefaţat ultimul act

simo1

CTP o vede favorită pe Halep contra lui Kerber. Cum trebuie să abordeze partida liderul WTA

halep

Simona l-a făcut pe antrenorul lui Mertens să "îşi înghită" vorbele. Ce spusese de Halep înainte de meci

simona1

Specialiștii, încântați de jocul Simonei în duelul cu Mertens: "Rar se întâmplă să o vezi așa"

simona halep optimi

"Halep sprintează pe lângă Mertens". Ce scrie WTA după victoria Simonei din optimi

wta halep

HALEP - MERTENS 6-2, 6-1. Meci PERFECT făcut de Simona, care e în sferturi la Roland Garros

halep 222

Mertens știe cum poate să o învingă pe Simona: "Mi-am dat seama cum trebuie să joc"

Elise Mertens

Elise Mertens e în optimi la Roland Garros, unde o va întâlni pe Simona Halep

Video Exclusiv Secretul jocului perfect al Simonei Halep. Ce spune de viitoarea adversară

Halep

Video Halep şi-a dat cu racheta în cap, deşi conducea detaşat! Ce scriu jurnaliştii din Vest

halep1

Video Demonstrație de forță și de tenis! Simona Halep a făcut instrucție cu Mertens, 6-0, 6-3 și e în optimi la Madrid

Halep Madrid pumn

Video Simona Halep "mătură" cu adversarele la Madrid. A cedat doar 4 game-uri în două meciuri

simo spulbera tot

Ce i-a spus Darren Cahill Simonei Halep, după victoria zdrobitoare de la Madrid

simona darren

Probleme pentru adversara Simonei Halep! S-a retras de la proba de dublu din cauza unei infecţii

Video Exclusiv Halep o va întâlni pe Elise Mertens, în turul 2 la Madrid. Ce spune Simona de următoarea adversară