45 rezultate pentru eticheta

halep osaka

Osaka, în culmea fericirii după ce Simona Halep a pierdut finala la Madrid: "Înțelegeți ce spun?!"

halep osaka

"Nimeni nu a trecut prin ce am trecut eu în România!". Halep, mesaj pentru Osaka

halep osaka

Halep i-a luat frica lui Osaka. Declarația care spune totul despre cum e privită japoneza

Halep Osaka

Ce lovitură! Naomi Osaka a devansat-o pe Simona Halep

Simona Halep, în timpul unui meci de tenis

Generația "20 de ani" începe dominația. Capitolul la care Simona Halep e depășită

colaj halep

Faza care nu îi face cinste lui Naomi Osaka. Ce au observat jurnaliştii Associated Press în timpul meciului cu românca

osaka

Osaka, deznădăjduită după ce Simona Halep i-a aplicat o adevărată lecţie de tenis. Reacţia niponei spune totul

Tennis: U.S. Open

"Halep, expeditivă contra lui Naomi Osaka". Presa internaţională, încântată de prestaţia Simonei

Simona Halep

A spulberat-o pe Osaka. Cifrele care spun totul despre meciul perfect al Simonei Halep

captura halep osaka final 1

Video Halep - Osaka 6-1, 6-0. Joc perfect al Simonei, care și-a "demolat" adversara în mai puțin de o oră

captura halep osaka final 2

"Mă prăbuşesc din senin!" Dezvăluirea făcută de Naomi Osaka, înaintea meciului cu Halep, de la Roma

Naomi Osaka

Video Exclusiv "E o onoare să joc contra ei. E foarte drăguţă"! Cum prefaţează Osaka duelul cu Simona Halep

Naomi Osaka

Video Ce "pedeapsă" a primit învingătoarea Simonei Halep de la Indian Wells. "Așa se întâmplă când pierzi"

osaka1

Video Ce diferenţă faţă de meciul cu Osaka! Halep a luptat până la ultima picătură de energie, la Miami

"Halep ar trebui să se uite la meci şi să înveţe de la Federer"! Simona, criticată în direct la TV

fede halep

"Mi-a dat punctele gratis. Am încercat să fiu enervantă"! Osaka a dezvăluit ce a simţit în timpul meciului

Naomi Osaka

"Atâtea cuvinte frumoase, dar degeaba"! Darren Cahill a făcut tot posibilul să evite înfrângerea ruşinoasă

Halep Cahill

Video Reacţie surprinzătoare a jucătoarei care a pus la colţ numărul 1 mondial în doar 65 de minute

Osaka o salută pe Halep

Video Halep-Osaka 3-6, 0-6. Simona a fost spulberată în semifinale la Indian Wells! Cea mai dură înfrângere

halep infarngere

I s-a pus "cea mai stupidă întrebare a anului". Răspunsul dat de adversara Simonei

halep osaka

Osaka, japoneza care nu ştie japoneză. Lucruri inedite găsite de americani despre adversara Simonei la Indian Wells

osaka

Video Gest superb al Simonei Halep! Momentul în care a fost aplaudată la scenă deschisă

Video ”Ce prostie! Am spus un lucru prostesc”. Osaka, amuzantă înaintea meciului cu Simona Halep

collage Halep Osaka

News Alert Organizatorii de la Indian Wells au anunțat când se joacă semifinala Simona Halep - Naomi Osaka

simona halep indian wells semifinala

Momentele memorabile de la ultimul duel Simona Halep - Naomi Osaka și imaginea cât 1.000 de cuvinte

halep osaka getty

3 cuvinte! Cum a caracterizat Simona Halep jocul adversarei din semifinale, printre râsetele jurnaliștilor

captura simona osaka

4 ani de la prima semifinală a Simonei Halep la Indian Wells. Moment-cheie în cariera numărului 1 WTA

simona halep semifinala indian wells 2014

Naomi Osaka a trecut surprinzător de Pliskova şi o va întâlni pe Simona Halep în semifinale

Osaka

Exclusiv ”E ca un soldat în Vietman” Durerile n-au lăsat-o pe Halep! Românca, motivată mai mult ca niciodată!

Simona Halep, fair-play după meciul cu Osaka: "Este un viitor star!"

collage osaka

BBC, după calificarea la pas a Simonei în sferturi la Melbourne: "O victorie rapidă cu impresionanta Osaka!"

halep

"E exact de ce avea nevoie". Experții au analizat prestația Simonei Halep

halep

Video Exclusiv CTP, după calificarea Simonei în sferturi: "A executat-o repede!" Șansele la cucerirea trofeului

halep australian open

Video Simona, prima reacţie după calificarea în sferturi: "Nu mă aşteptam să ajung aici, din cauza accidentării"

Halep

Ce și-au amintit australienii în timpul meciului Simonei Halep cu Osaka

TENNIS-AUS-OPEN

Simona Halep îşi egalează cel mai bun rezultat al carierei la AO. Calificare fără emoţii în sferturile de finală

halep osaka

Halep a impresionat pe toată lumea după victoria cu Lauren Davis: Nici în filmele cu gladiatori nu am văzut așa ceva"

simona calinescu

S-a anunțat ora meciului dintre Simona Halep și Naomi Osaka, duelul pentru sferturi la Australian Open

simona halep australian open naomi osaka

Halep mai participă la un turneu după Australian Open! Va juca la Doha, ÎN DIRECT la Digi Sport

Halep Melbourne

Halep e epuizată! A decis să îşi anuleze antrenamentul de duminică

halep cross

Gafă a viitoarei adversare a Simonei! A glumit pe seama lui Halep, australienii s-au simţit jigniţi. Ce a putut zice

”E foarte greu să mai gândești! În trecut, nu aș fi luptat atât”. Simona, despre cele trei mingi de meci salvate

halep gandeste

Specialiştii au dat verdictul: ce şanse are Halep să se impună la Australian Open