Video Exclusiv "Nu mai contează pe ce loc eşti acum!". Simona poate pierde fotoliul de lider la Roma

halep wozniacki

Exclusiv "Nu vreau să pun presiune!". Halep a uitat de eşecul de la Madrid şi se pregăteşte pentru Roma

Simona Halep

Simona Halep a mai confirmat prezenţa la un turneu important din acest an

Video Exclusiv Bilanţul Simonei pe hard. Urmează o lună de pauză. "Trebuie să o iau de la capăt"

Metamorfoza incredibilă a Simonei Halep

sh12

Video Halep a scăpat de principala favorită a turneului de la Roma!

halep fh sevastova

Video Simona Halep s-a calificat în optimi la Roma, după prima victorie a carierei cu Laura Siegemund

halep final

Exclusiv Halep, gata de turneul de la Roma: "Am mare încredere. Îmi place zgura"

Halep Digi Roma

Șansa revanșei! Simona Halep și-a aflat adversara din turul al doilea la Roma

halep siegemund

Simona merge mai devreme la Paris. A luat aceeaşi decizie şi înainte de turneul de la Madrid

halep2

Video Exclusiv Test inedit pentru Halep. Prima finală, primul turneu și victoriile cu liderii WTA

halep quiz

Video Exclusiv Simona Halep: "Am amintiri grozave la Roma, sper să am încrederea de la Madrid"

halep roma madrid

Reacţia slovacei Cibulkova, după înfrângerea în faţa lui Halep, în finala de la Madrid

simo

Halep, traseu infernal la Roma. Nici Begu sau Niculescu nu au fost mai norocoase

sh roma

Americanii sunt dezamăgiţi de prestaţia Simonei Halep! Aşteptau o victorie pe suprafaţa ei favorită

simona halep-6

Problemele Simonei Halep la juniori: "Se crispa din cauza presiunii. Era bine doar când spunea că joacă de plăcere"

simona halep minge miscare

Navarro are cele mai multe victorii, în 2015, dar e precaută înaintea duelului cu Halep: "Joacă extraordinar"

carla suarez navarro

Simona, după sfertul 100% românesc de la Roma: "Am fost avantajată de oboseala Alexandrei"

dulgheru halep

Halep, un nou record personal, după victoria cu Dulgheru. Simona joacă fără greșeală la Roma!

simona halep racheta

Halep, înaintea sfertului cu Dulgheru de la Roma: "Nu contează cine câștigă. O româncă va fi în semifinale"

halep3

Simona Halep a câștigat categoric duelul cu Alexandra Dulgheru și s-a calificat în semifinale la Roma

halep-victorie

Perechea Simona Halep / Francesca Schiavone a fost eliminată în optimile turneului de la Roma

halep schiavone

Dulgheru, înaintea duelului românesc cu Halep: "Nu am nimic de pierdut. Vor fi numai români în tribune"

alexandra dulgheru-2

Simona Halep i-a predat o lecţie de tenis lui Venus Williams şi este în sferturi la Roma! Meci cu Dulgheru!

halep-roz-zgura

Se ştie ora meciului Halep - Williams, din optimile turneului de la Roma! Când joacă ceilalţi români

simona halep2

Simona Halep e încrezătoare după succesul cu Riske: "Pot juca, pot alerga, pot face orice pe teren!"

simona halep-4

WTA confirmă constanța Simonei Halep. Este de 68 de săptămâni în Top 10 WTA și eclipsează nume grele

simona halep-3

Venus Williams este adversara lui Halep, în optimi, la Roma! Palmares negativ pentru Simona

halep tenis roz

Halep e nemulţumită de jocul ei. Semne de nervozitate la antrenamentele de la Roma

simona halep-1

Italienii o protejează pe Simona Halep, înainte de turneul de la Roma! Surpriză pe terenul de antrenament

halep antrenament

Halep, caracterizată de americani: "O jucătoare foarte bună, care nu știe să atragă atenția asupra ei"

simona halep sharapova

Simona Halep a învins-o pe Madison Keys, în debutul de la Foro Italico: 5-7, 6-0, 6-1

simona halep

Cea mai bună performanță a tenisului românesc feminin! Halep va urca pe locul 4 WTA

simona halep finala madrid

Prim meci dificil pentru Simona Halep la Roma! Amintiri neplăcute cu Madison Keys în 2014

madison keys

Halep și Cîrstea și-au aflat adversarele din primul meci al turneului de la Roma