105 rezultate pentru eticheta

handbal digi sport

Spectacolul handbalului continuă la Digi Sport! Următoarele 5 sezoane ale cupelor europene vor fi transmise în direct

Digi Sport va transmite cele mai importante competiíi din handbalul feminin și masculin

Video Exclusiv "Nu am jucat pentru finala mare". Handbalistele de la CSM se consolează cu bronzul în Champions League

captura curea

HCM Râmnicu Vâlcea - "U" Cluj 34-27. Oltencele sunt pe podium în Liga Naţională

hcm ramnicu valcea

Video Spectacol total la Digi Sport! Golurile săptămânii în Velux Champions League

handbal buc

Video Spectacolul din handbalul intern continuă pe canalele Digi Sport!

CSM Zalau

Începe "bătălia" pentru titlu în handbalul masculin! Dinamo - CSM este la Digi Sport

Dinamo CSM

Video Handbal spectacol la Digi Sport! Goluri superbe în Liga Campionilor și Liga Națională

Eggert

Video "U" Cluj - Dunărea Brăila 26-31. Oaspetele și-au consolidat locul 4 în Liga Națională

capt handb Cluj

Video HCM Baia Mare - HCM Roman 27-22. Valentina Ardean Elisei, cea mai bună marcatoare

brasov valcea handbal

VIDEO Kiel - PSG 26-30. Francezii au 6 victorii în 7 meciuri din Liga Campionilor

Kiel PSG

VIDEO CSM București - Dinamo 23-26. Oaspeții au urcat pe locul 2

CSM Bucuresti Dinamo

VIDEO CSM București - HCM Roman 30-19. Cristina Vărzaru a fost aproape de un gol antologic!

capt Varzaru

VIDEO Dunărea Călărași - Poli Timișoara 24-29. 5 goluri în 10 minute pentru Șania

Sania Calarasi

VIDEO CSM Ploiești - HC Vaslui 33-26. Cu 16 parade, portarul gazdelor a fost omul meciului

bucurie Ploiesti

VIDEO CSM – Energia Tg. Jiu 30-22. A 7-a victorie a sezonului pentru bucureșteni

captura csm bucuresti

VIDEO HCM Rm. Vâlcea - HCM Baia Mare 24-33. Victorii pe linie pentru vicecampioană

VIDEO Dunărea Călărași - CSM București 29-27. Prima înfrângere a sezonului pentru oaspeți!

Calarasi handbal

VIDEO HC Zalău - CSM București 23-37. Fetele lui Tadici au jucat de la egal la egal în prima repriză

captura zalau

VIDEO SCM Craiova - HC Zalău 33-32. Victorie cu scandal pentru gazde: "Este viciere de rezultat!"

handbal Zalau

VIDEO HCM Baia Mare a câștigat Cupa României, 18-17 cu CSM București. Gol decisiv al lui Ardean-Elisei!

bucurie handbal

VIDEO Odorhei - Dinamo 22-25. Roș-albii au produs surpriza și bifează a doua victorie la rând

captura handbal Dinamo

VIDEO CSM București - HC Vaslui 30-29. Gazdele au condus și la 6 goluri diferență

handbal CSM Vaslui

VIDEO HCM Baia Mare - Savehof 34-24. Cea mai clară victorie în acest sezon al Ligii Campionilor. Se văd sferturile

CSM Ploiești  - Dunărea Brăila 34-27. Toth a fost cea mai bună marcatoare, cu 9 goluri

captura handbal ploiesti

Larvik, pe urmele Oltchimului! Câștigătoarea Ligii din 2011 este la un pas de faliment

Larvik Gyor

VIDEO Neptun Constanța - HCM Baia Mare 27-29. Ultima reprezentație a băimărencelor înainte de meciul cu Savehof

handbal baia mare

VIDEO HCM Rm. Vâlcea - SCM Craiova 27-26. Gazdele au câștigat după un gol superb, în ultima secundă

captura handbal csm

VIDEO Larvik - Metz 25-20. Campioana Franţei o întâlnește pe HCM Baia Mare, în următoarea etapă

Larvik Metz

VIDEO Alingsas - Kolding 19-23. Danezii sunt lideri în grupă, după a treia victorie

handbal Kolding

VIDEO Chekhovskie - RK Celje 30-35. Oaspeții au jucat perfect ultimele 5 minute

Celje Medvedi

VIDEO CSM București - Corona 25-19. Gazdele, la un punct de liderul Baia Mare

captyura csm

VIDEO HCM - Energia Tg. Jiu 31-21. Albert Cristescu, cel mai bun om!

captura handbal constanta

HCM Baia Mare - HCM Roman 26-15. A treia victorie consecutivă în fața rivalei

bucurie Baia Mare

VIDEO Primul gol al partidei HCM Baia Mare - HCM Roman a fost înscris după 8 minute!

echipa Baia Mare

Liga Campionilor la handbal revine de joi seară ÎN DIRECT la Digi Sport!

Kiel Champions League

VIDEO Baia Mare - CSM București 27-21. Oaspeții au ratat 5 aruncări de la 7 metri

Captura handbaL

VIDEO CSM București - CSM Cetate Deva 36-25. Șase victorii la rând pentru gazde

handbal Bucuresti Deva

VIDEO Bacău - Dinamo 25-25. Moldovenii au ratat victoria la ultima fază!

handbal bacau

VIDEO Energia Târgu Jiu - HC Vaslui 25-27. Nou-promovata, la prima victorie!

handbal vaslui

VIDEO HCM Baia Mare joacă finala Champions Trophy! Geiger, accidentare gravă

captura handbal

VIDEO Vaslui - Dinamo 36-34. Moldovenii au câștigat Cupa transmisă de Digi Sport!