12 rezultate pentru eticheta

handbal liga

Un dinamovist a reușit golul etapei în Liga Campionilor! Esteki a impresionat cu un gol de generic

Esteki

Video Pregătiri speciale la Ferencvaros pentru returul cu CSM București. "Cheia este la noi"

csm bucuresti ferencvaros-1

Video Kiel - Veszprem 25-27. Maghiarii au urcat pe podium în Velux Champions League

Kiel handbal

Video Spectacolul din handbalul intern continuă pe canalele Digi Sport!

CSM Zalau

Video Cele mai frumoase faze de până acum în Liga Campionilor. Cristina Neagu, în prim-plan

handbal spectacol liga campionilor

Video Ferencvaros - Gyor 18-31. Victorie zdrobitoare în duelul 100% maghiar din Liga Campionilor

ferencvaros - gyor

Video Baia Mare a jucat încântător în a doua repriză cu Buducnost. "Lumea a plecat mulțumită de la meci"

cristina neagu buducnost baia mare

a:1:{i:0;s:5:"Video";} Ferencvaros - Rostov-Don 29-29. Ambele echipe sunt în sferturile Ligii Campionilor

Ferencvaros Rostov Don

VIDEO Thuringer - HCM Baia Mare 23-25. Elevele lui Roșca păstrează șanse pentru sferturi

capt bucurie Handba

VIDEO Cele mai frumoase goluri din Liga Campionilor! Reușită de senzație a unui handbalist de la Wisla Plock

Zhitnikov

VIDEO PSG - Kiel 37-30. Karabatic și Omeyer au contribuit decisiv la victoria gazdelor