187 rezultate pentru eticheta

hcm baia mare

Melinda Geiger se desparte de Brest Bretagne

Video CSM Bucureşti, aproape de o "triplă" istorică. Trupa din Capitală joacă finala Cupei României cu HCM Roman

csm buc

Video HCM Baia Mare - HC Zalău 34-19. Câștigătoarea ultimelor trei ediții ale Cupei s-a calificat în Final Four

hcm

Misiune facilă pentru CSM Bucureşti în sferturile Cupei. Campioana înfruntă retrogradata Rapid

handbal cupa

Video CSM Ploieşti - HCM Baia Mare 27-29. Calificare cu emoţii în sferturile Cupei României

baia mare cupa

Video HCM Baia Mare a pierdut titlul pentru a doua oară la rând: ”Echipa nu trebuie să dispară”

Video HCM Baia Mare - CSM București 30-28. Prima înfrângere, după 48 de meciuri, pentru campioană

Video Cristina Neagu, jucătoarea săptămânii în Liga Campionilor, după prestaţia din meciul cu Baia Mare

neagu jucatoarea saptamanii

Ce se întâmplă la Baia Mare? HCM atacă returul cu Buducnost cu doar 11 jucătoare

pati

Video Baia Mare a jucat încântător în a doua repriză cu Buducnost. "Lumea a plecat mulțumită de la meci"

cristina neagu buducnost baia mare

Video SCM Craiova - HCM Baia Mare 21-31. Repetiţie reuşită înainte de Buducnost

hcm baia mar

Continuă exodul la HCM Baia Mare. Allison Pineau se va întoarce în Franţa

pineau

Exclusiv Super transfer în handbalul românesc: Paula Ungureanu, de la Baia Mare la CSM Bucureşti

paula

a:1:{i:0;s:16:"Live Video&Score";} HCM Baia Mare - Thuringer 38-27! Calificate în sferturile de finală

bucurie baia mare

a:1:{i:0;s:5:"Video";} HCM Baia Mare - HCM Rm. Vâlcea 29-24. Gazdele continuă parcursul perfect din 2016

hcm baia mare valcea

a:1:{i:0;s:5:"Video";} HCM Baia Mare s-a întors din Franța, după victoria uriașă cu Fleury! Ardelencele, cu un picior în sferturi

a:1:{i:0;s:5:"Video";} FRH a stabilit pedeapsa pentru HC Zalău, după scandările rasiste la adresa lui Pineau

pineau-1

a:1:{i:0;s:5:"Video";} "O parte din România mi-a arătat o lipsă de respect". Pineau, după calvarul trăit la Zalău

pineau

a:1:{i:0;s:5:"Video";} HC Zalău - HCM Baia Mare 26-36. Meciul a avut 13 eliminări şi două cartonaşe roşii

baia mare-1

VIDEO Ferencvaros - Larvik 30-27. Următorul meci al echipei maghiare, la Baia Mare

capt ferencvaros

Ofertele imense de la Baia Mare şi Bucureşti n-au convins-o pe Cristina Neagu

crisa

CSM Bucureşti şi HCM Baia Mare şi-au aflat primele adversare din grupele principale ale Ligii

ada nechita

VIDEO Kadetten - Metalurg 27-17. Situație complicată în grupa din care face parte și HCM Baia Mare

handbal kadet

VIDEO Bucurie reținută pentru jucătoarele de la CSM: "Nu ne simțim nici pe jumătate campioane"

captura jorgensen csm

VIDEO CSM Bucureşti - HCM Baia Mare 24-21. Victorie fără emoții pentru campioană!

captura handbal csm hcm

VIDEO Abbingh şi Pineau, talismane pentru HCM. "Am vrut să fac acest pas înainte, să joc în Liga Campionilor"

abbingh

VIDEO CSM Ploieşti - HCM Baia Mare 23-29. A 11-a victorie consecutivă în Liga Națională

captura handbal ploiesti

VIDEO Larvik - Krim 32-28. Slovenele rămân fără victorie în grupele Ligii

captura larvik

VIDEO Rostov-Don - HCM Baia Mare 27-26. A treia înfrângere în 4 meciuri, în Liga Campionilor

captura handbal baia mare

VIDEO HCM Baia Mare - Corona Braşov 28-23. Gazdele rămân neînvinse în Liga Naţională

captrua handbal coroan

DNA a făcut percheziții la sediul clubului de handbal HCM Baia Mare: “Retragem echipele din competiții”

perchezitii

VIDEO Skopje și Baia Mare, singurele orașe din Europa cu mai mult de o echipă în grupele Ligii Campionilor

Probleme la Minaur, înainte de debutul în Ligă! Postul lui Lars Walther este în pericol, jucătorii vor să facă grevă

HANDBAL

Paula Ungureanu revine în joc la 3 luni de la accidentarea suferită la echipa națională

paula ungureanu aa

VIDEO Un jucător de la Dinamo a marcat cel mai frumos gol al derby-ului!

capt gol Dinamo

VIDEO HCM Baia Mare – Buducnost 23-22. Succes de palmares împotriva campioanei continentale

VIDEO HCM Baia Mare - Rostov Don 25-29. Antrenament pentru turneul de calificare în grupele Ligii

captura meci hcm

VIDEO CSM București pregătește Liga Campionilor la Bucharest Trophy, ÎN DIRECT la Digi Sport

csm bucuresti fete

Plătești un bilet și vezi două super-meciuri în Supercupa României la handbal, atât la băieți, cât și la fete!

csm bucuresti hcm baia mare

HCM Baia Mare și CSM București și-au aflat adversarele din LC. Neagu, în grupa campioanei României

csm bucuresti

HCM Baia Mare va juca în Liga Campionilor. România, reprezentată de două echipe

VIDEO Paula Ungureanu a ieșit de pe teren în lacrimi, după o accidentare dureroasă

captura paula ungureanu accidentata

VIDEO HCM Baia Mare - CSM Bucureşti 17-20. Echipa pregătită de Mette Klit a câștigat titlul

bucurie handba

VIDEO Baia Mare mizează pe fani, pentru a întoarce soarta finalei cu CSM: "Publicul e al optulea nostru jucător"

paula ungureanu captura

VIDEO CSM Bucureşti - HCM Baia Mare 23-22. Finala nu e jucată, următoarele meciuri sunt în Maramureș

baia mare

VIDEO HCM Baia Mare s-a calificat dramatic în finala Ligii Naţionale. A învins-o pe Dinamo, la loviturile de la 7 m

baia mare in finala

VIDEO HCM Baia Mare - HCM Roman 33-21. Campioana e prima finalistă a Ligii Naționale

hacm finala

VIDEO HCM Roman - HCM Baia Mare 20-25. Campioana este cu un pas în finala Ligii Naționale

handbal baia mare

VIDEO CSM Ploieşti - HCM Baia Mare 20-31. Zece goluri pentru Do Nascimento

VIDEO Finala Cupei României l-a încântat pe selecționer. Luminița Huțupan: “Meci de Champions League!”

ryde cupa

VIDEO HCM Baia Mare – U Cluj 38-27. Campioanele au câștigat sezonul regulat în Liga Națională