VIDEO Selecționerul Tomas Ryde critică transferul străinelor de la Baia Mare și CSM București

ryde straine

Știința Bacău are o misiune grea în play-off. HCM Baia Mare vrea să-i aducă pe Csepreghi și Ghionea!

hcm baia mare cupa

VIDEO HCM Baia Mare a fost învinsă clar în Rusia şi a ratat calificarea în Final Four-ul Ligii Campionilor

bucurie HCM

Handbalistele de la HCM Baia Mare vor pleca miercuri din ţară. Returul cu Dinamo Sinara e LIVE la Digi Sport 2

hcm baia mare-2

VIDEO HCM a făcut spectacol în Liga Campionilor. Herrem a înscris golul săptămânii în handbalul feminin

CapturA gol herrer

VIDEO HCM – Dinamo Sinara 25-23. Campioana se impune cu trei goluri marcate în ultimul minut

bucurie hand

VIDEO Rivalele HCM-ului vin obosite la Baia Mare și fac un singur antrenament înainte de meciul de sâmbătă

dinamo handbal

HCM Baia Mare, cu gândul la Final 4: "Avem potenţial. Totul depinde numai de noi"

baia mare

S-au stabilit semifinalele Cupei României la handbal feminin: HCM Baia Mare are meci cu Neptun Constanța

Dinamo Volgograd a pierdut ultima şansă la titlu, înaintea meciului cu HCM, din sferturile Ligii Campionilor

dinamo volgograd

VIDEO HCM Baia Mare - Dunărea Brăila 41-20. Test reușit înaintea meciului decisiv cu Viborg din CL

handbal baiamare

VIDEO Gol senzaţional marcat de Torstenson. Execuţie rar întâlnită în handbalul feminin

captura Torstenson

9 campioane mondiale vor fi pe teren la derby-ul CSM - HCM. Prezentarea echipelor

baia mare-2

VIDEO CSM București - HCM Baia Mare 29-23. Gazdele au relansat lupta pentru titlu

bucurie CSM Bucuresti

VIDEO "CSM București - HCM Baia Mare este ca Real - Barcelona!". Meciul e joi, de la ora 18:00, pe Digi Sport 1

captura handbal

HCM Baia Mare poate termina grupa pe locul 3 și ar evita Buducnost în sferturile Ligii

baia mare

VIDEO HCM Roman - HCM Baia Mare 19-24. Campioana a revenit după ce a fost condusă cu trei goluri

captura hcm

VIDEO HCM Baia Mare are şanse mari de calificare în sferturile Ligii Campionilor, după victoria cu Viborg

poza sanse hcm

VIDEO Portarul lui HCM Baia Mare a înscris din poartă în poartă împotriva lui Viborg

captura poarta poarta

VIDEO CSM Bucureşti - HCM Baia Mare 25-25. Oaspeții au salvat un punct pe final!

poza CSM Baia Mare

VIDEO HCM Baia Mare - Corona 25-21. Brașovencele au avut 10 minute de coșmar și campioana s-a răzbunat

captura handbal hcm brasov

VIDEO HCM Baia Mare - Dinamo 26-26. Băimărenii au egalat cu 10 secunde rămase!

captura handbal baia mare

VIDEO HCM Baia Mare - Ştiinţa Bacău 28-24. Băimărenii revin pe primul loc

minaur bacau

VIDEO Neptun Constanța - HCM Baia Mare 27-29. Ultima reprezentație a băimărencelor înainte de meciul cu Savehof

handbal baia mare

VIDEO HCM Baia Mare- Cetate Deva 34-17. Repetiție pentru Liga Campionilor

captura handbal baia mare deva

VIDEO Corona - HCM Baia Mare 21-25. Campioana a primit 16 goluri într-o repriză!

VIDEO CSM Ploiești - HCM Baia Mare 22-31. Al 10-lea succes consecutiv pentru campioană

lois handbal

VIDEO HCM Baia Mare - SCM Craiova 28-15. Oltencele n-au rezistat tăvălugului gazdelor

VIDEO Ada Nechita a scăpat de operația la umăr! "Mă simt din ce în ce mai bine"

captura Nechita

VIDEO Optimism la Baia Mare. Elisei: "Am încredere în noul antrenor"

baia mare handbal

VIDEO Antrenor nou, obiective mari la Baia Mare. Primul antrenament cu Tone Tiselj

Tone Tiselj handbal baia mare

VIDEO Minaur Baia Mare - HCM Constanţa 24-23. Lider nou!

hcm baia mare victorie

HCM Baia Mare s-a calificat în grupele principale ale Champions League, ajutată de victoria lui Larvik!

larvik

VIDEO Dezamăgire după înfrângerea cu Metz: "Nu cred că te mai poți lega de noroc"

captura-buceschi

VIDEO Metz a învins pe HCM cu un portar incredibil, la doar 21 de ani! Paradele reușite de Laura Glauser

glauser

VIDEO HCM Baia Mare face calcule pentru calificarea în grupele principale ale Champions League

captura calcule hcm

VIDEO MKS Lublin - HCM Baia Mare 22-28. Campioana României, la un pas de grupele principale ale Ligii

Victoria lui Larvik a crescut șansele de calificare ale lui HCM din grupele Ligii

handbal hcm

VIDEO Metz - Larvik 25-26. Nordicele au marcat golul victoriei la ultima fază și au ajutat-o pe HCM Baia Mare!

captura metz larvik

VIDEO HCM Baia Mare - U Cluj 35-25. Gazdele au încheiat turul pe primul loc

captura Baia Mare

VIDEO Buceschi: "Șansele noastre de calificare sunt mai mult decât mari"

reactii buceschi

VIDEO Top 5 parade în ultima etapă a Ligii Campionilor la handbal feminin

poza handbal parade

VIDEO  CSM Unirea Slobozia - HCM Baia Mare 21-33. ”Nu am vrut neapărat să facem scor”

captura handbal hcm

VIDEO HCM Baia Mare - HC Zalău 30-24. Au răzbunat în campionat eșecul de la Metz

handbalbaiamare

VIDEO Metz - HCM Baia Mare 34-24. Un start de coșmar: campioana României a dat primul gol după 5 minute!

captura hcm gol

VIDEO HCM Baia Mare - MKS Lublin 30-25. Debut cu dreptul în grupele Ligii Campionilor!

captura-handbal

VIDEO HC Dunărea Călărași - HCM Baia Mare 26-23. Echipa lui Omer a urcat pe podium după victoria cu liderul!