25 rezultate pentru eticheta

hent

Exclusiv Prima repriză a derby-ului Universitatea Craiova - FCSB, decisă de un penalty! Verdictul specialistului

zajkov

Cristi Costin, protagonistul unei faze controversate la Dinamo - Rapid, a spus ce s-a întâmplat: ”M-a atins pe mână!”

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-RAPID BUCURESTI, SUPERLIGA SUPERBET (27.01.2024)

S-a aflat ce i-au transmis cei din camera VAR centralului la faza din Liverpool - Arsenal 1-1 considerată "jaful anului"

Football - 2023 / 2024 Premier League - Liverpool vs Arsenal - Anfield - Saturday 23rd December 2023 Mohamed Salah of Li

Video "Nu-mi vine să cred". Israelienii au luat cu asalt internetul, după penalty-ul refuzat de VAR: "Delirant!"

penalty

Video Exclusiv Ion Crăciunescu a analizat cea mai controversată fază din prima repriză a barajului CFR Cluj - U Craiova 1948

hent manea

Exclusiv CFR Cluj – U Cluj, ”derby-ul hențurilor”! Verdictul lui Marius Avram: ”Bîrsan a ratat două!”

FOTBAL:CFR CLUJ-FC UNIVERSITATEA CLUJ, SUPERLIGA SUPERBET (13.03.2023)

Video Sekou Sidibe este categoric în privința presupusului henț la golul marcat împotriva lui Sepsi: ”A fost pe piept!”

sidibe

Video Încă o greșeală imensă de arbitraj în Liga 1! VAR-ul a decis că nu este penalty: ”A fost henț!”

vol hent

Video Andrei Dragu, eroare de neînțeles la FC Botoșani - Farul Constanța! Cum a reacționat Ilie Dumitrescu

dragu

Ce spune regulamentul IFAB în cazul golului anulat al lui Marcos Alonso și cum s-ar fi putut valida reușita

Real Madrid v Chelsea FC Quarter Final Leg Two - UEFA Champions League

Video Gest de neînțeles în meciul Universitatea Craiova - Academica Clinceni: "Ce a fost asta?"

hent achim

Se schimbă regula pentru henț: golul lui Păun cu Sevilla ar fi acum validat. Posibilă modificare majoră și la offside

Fulham v Tottenham Hotspur, Premier League, Football, Craven Cottage, London, UK - 4 Mar 2021

Cristiano Ronaldo putea primi al doilea galben în meciul cu Iran pentru un henț

Iran v Portugal: Group B - 2018 FIFA World Cup Russia

Arbitrajul video nu rezolvă controversele. Gol validat după un posibil henț, la Cupa Confederațiilor

var aus ger

Foto Două penalty-uri neacordate pentru PSG? Mascherano recunoaște: ”L-am atins!”

Mascherano

Video Milan - Lazio 2-0. Ștefan Radu a provocat penalty-ul la al doilea gol

stefan radu-1

Video Penalty-ul Stelei continuă să nască polemici: ”Crăciunescu nici nu a văzut faza”

penalty hora steaua

Video Mitrea și-a ”îngropat” echipa. A jucat 10 minute, dar a provocat penalty-ul care a adus înfrângerea lui Ascoli

mitreA s

VIDEO&SONDAJ Barcelona putea conduce cu 2-0 în minutul 8 al finalei UCL, dar arbitrii i-au refuzat un penalty

hentz lichtsteiner

VIDEO SONDAJ Penalty neacordat pentru Fiorentina? A fost henț la Khacheridi?

captura penalty Fiorentina

VIDEO SONDAJ Gol controversat al lui Higuain contra lui Wolfsburg! A fost ofsaid? Dar henț?

higuain

VIDEO Gardoș a comis un henț în careu. Jucătorii lui Chelsea au cerut penalty

hent gardos

Arbitrul întâlnirii România - Turcia, Svein Oddvar Moen, ne-a refuzat un penalty clar la scorul de 0-1