36 rezultate pentru eticheta

huesca

Andrei Rațiu a jucat 124 de minute în Cupa Spaniei. Când a marcat Rayo golurile victoriei + Nota sa

Cât plătește Rayo Vallecano pentru a-l transfera pe Andrei Rațiu. Cifrele mutării în La Liga

andrei ratiu

Spaniolii au anunțat când se poate realiza transferul lui Andrei Rațiu în La Liga

FC Andorra v SD Huesca - LaLiga Smartbank, Andorra La Vella - 16 Apr 2023

Spaniolii anunță ”transferul iminent” al unui român în La Liga

Andrei Rațiu a impresionat și ar putea prinde transferul carierei: "Cluburi din Spania și Italia sunt interesate"

O echipă din La Liga, favorită pentru transferul unui internațional român

Video Andrei Rațiu, assist perfect pentru golul săptămânii: o ”foarfecă” de zile mari a lui Pulido

pulido-huesca

Andrei Rațiu, dorit în La Liga. Mutarea s-ar putea produce în această iarnă

Granada CF v SD Huesca - La Liga Smartbank, Spain - 02 Oct 2022

Video Reacția lui Andrei Rațiu după ce a înscris în prelungiri pentru Huesca

Andrei Rațiu, gol important pentru Huesca. Românul a înscris în minutul 90+2 pentru echipa sa

Andrei Rațiu s-ar putea întoarce în La Liga. Se află pe lista unei formații de Conference League

Andrei Rațiu a marcat pentru Huesca și e gata de convocarea oficială la echipa națională

Andrei Rațiu, interviu sincer înaintea meciurilor “de foc” din Liga Națiunilor. “Va fi foarte greu să facem față”

ratiu

Rațiu, fundașul dreapta al naționalei României, elogiat în Spania: ”A jucat mereu bine și a oferit soluții”

Andrei Rațiu se pregătește de transferul în La Liga! Cine îl dorește pe internaționalul român

Andrei Ratiu

Lovitura pregătită de Universitatea Craiova. Jucătorul dorit de Mihai Rotaru

14.-Andrei-Ratiu-696x464

Internaționalul Andrei Rațiu are COVID-19! Va rata următoarele dueluri de la Huesca

FOTBAL:ROMANIA-ARMENIA, PRELIMINARIILE CM 2022 (11.10.2021)

Andrei Rațiu, pe lista unei echipe din Serie A. Fundașul a fost remarcat la echipa națională

Andrei Rațiu, decisiv pentru Huesca. Intrat pe teren în ultimul sfert de oră, românul a pasat decisiv

14.-Ratiu

Andrei Rațiu, cedat definitiv de Villarreal după Jocurile Olimpice! Unde va juca în următorii trei ani

Andrei Rațiu, în meciul România - Noua Zeelandă de la Jocurile Olimpice / Foto: Getty Images

Video Huesca - Real Madrid 1-2 | Raphael Varane a fost ”eroul” campioanei Spaniei în disputa cu ultima clasată

SD Huesca v Real Madrid - La Liga Santander

Video Bunica lui Javier Ontiveros a murit de coronavirus, la puțin timp după ce fotbalistul a plâns în direct la TV: ”O iubesc mult!”

javier-ontiveros

Seara bornelor impresionante și pentru Messi: meciul 500 în La Liga, iar recordul lui Xavi stă să cadă

SD Huesca v FC Barcelona, LaLiga Santander, date 17. Football, El Alcoraz Stadium, Sevilla, Spain - 3 JAN 2021

Video Huesca - Barcelona 0-1. Frenkie de Jong a adus victoria pentru catalani, din pasa lui Messi

SD Huesca v FC Barcelona - La Liga Santander

Video Huesca - Barcelona 0-0. Dembele a revenit pe teren după aproape o lună, Malcom a avut o bară

SD Huesca v FC Barcelona - La Liga

Video Huesca - Atletico Madrid 0-3. A 11-a victorie stagională pentru formația lui Diego Simeone

atletico madrid

Video Leganes - Huesca 1-0. Prima victorie a gazdelor din ultimele şase etape

Leganes Huesca

Video Huesca - Betis 2-1. Victorie istorică pentru nou-promovată

Huesca Betis

Video Huesca - Villarreal 2-2. Oaspeții au terminat în ”10”. Gazdele au primit două penalty-uri

Villarreal

Fostul jucător de la CFR care a căzut de la etajul 3 a rupt tăcerea și și-a anunțat retragerea. ”Viața mea a început atunci”

pelayo novo

Video Bucurie de nedescris în Huesca, pentru prima oară în La Liga!

Huesca promovare

Meci întrerupt în Spania, după ce o femeie arbitru a fost lovită de un obiect aruncat din tribune

arbitru lovit spania

Florin Andone nu s-a antrenat nici azi, după accidentarea suferită duminică

andone f

Video Andone a ieșit accidentat, după ce a înscris al 18-lea gol al sezonului. Primele informații despre starea sa

uigdfhybgsdf

Barca, pentru prima oară fără Messi în acest sezon. Argentinianul n-a fost în lot

messi-1

VIDEO Huesca - Barcelona 0-4. Catalanii au făcut spectacol în Cupă. Rakitic, super-gol