indycar

Lindsay Brewer

Americanul Josef Newgarden, noul campion din IndyCar

josef

Castroneves, primul succes în IndyCar după trei ani și o serie de 54 de curse fără victorie

indycar

Prima victorie a sezonului în IndyCar pentru Scott Dixon

scott dixon

Video Sebastien Bourdais a câştigat prima etapă a sezonului în IndyCar

Sebastien Bourdais

Video Simon Pagenaud a câștigat Grand Prix-ul de la Sonoma și e noul campion din Indycar

indycar

Scott Dixon a câștigat penultima etapă a sezonului din Indycar

scott dixon

Pagenaud a câștigat la Lexington și a ajuns la patru victorii în 2016, în IndyCar

pagenaud

Video Will Power s-a impus pe circuitul Road America. A doua victorie consecutivă în IndyCar

will power-1

Will Power, victorie după mai bine de un an în IndyCar. Australianul s-a impus la Detroit

will power

Video Simon Pagenaud a câștigat Marele Premiu Indycar din Alabama

pagenaud

Simon Pagenaud a câștigat a treia etapă a sezonului de Indycar

indycar

În 2016, Digi Sport are o ofertă unică în istoria televiziunii din România, pentru sporturile cu motor

collaj f1 motogp dtm

Juan Pablo Montoya, învingător în prima etapă a sezonului din IndyCar

montoya

Hunter-Reay s-a impus la Pocono Raceway. Wilson, în stare critică după accidentul suferit în ultimele tururi

indycar-1

VIDEO Rahal a câştigat a doua cursă din acest sezon de IndyCar. S-a apropiat la 9 puncte de Montoya

indycar

VIDEO Sebastien Bourdais a câștigat etapa IndyCar de la Milwaukee. Montoya, pe 4

captura indycar

VIDEO Scott Dixon, victorie în Texas. Cursa a fost ÎN DIRECT la Digi Sport

scott dixon indycar

VIDEO Juan Pablo Montoya a câștigat cursa de la Indianapolis după 15 ani!

VIDEO Accident la peste 300 km/h în IndyCar. Pilotul a fost internat și operat pe loc

hinchcliffe indycar

VIDEO Castroneves a scăpat nevătămat, după ce "şi-a luat zborul" la 352 km/h

castroneves

Will Power a obţinut prima victorie din 2015, la Indianapolis. Montoya rămâne lider la general

will power

Scott Dixon, prima victorie din carieră în Long Beach

scott dixton

VIDEO Juan Pablo Montoya s-a impus pe circuitul din St. Petersburg şi e primul lider al sezonului în IndyCar

montoya

Titlul în Indycar se decide în ultima cursă a sezonului. Will Power, favorit în California

will power

Scott Dixon a câștigat la Sonoma. Titlul în Indycar se decide în ultima etapă

scott dixon

Sezonul IndyCar, periculos și în afara curselor. Will Power, la spital după premiere