41 rezultate pentru eticheta

inter juventus

Video Inter - Juventus 0-1 / Lazio - AS Roma 1-0, în etapa cu numărul 27 a Serie A

Inter vs Juventus - Serie A TIM 2022/2023, Italy, Milan - 19 Mar 2023

alexis

Video Inter-Juventus 1-2. Ronaldo a făcut spectacol la Milano şi o duce pe Juve cu un pas în finala Cupei Italiei

FC Internazionale v Juventus - Serie A

Video Inter - Juventus 2-0 | Nerazzurrii se impun clar în Derby d’Italia! Juventus, o singură ocazie în 90 de minute

Inter, noul Dinamo? Jucătorii sunt neplătiți din iulie și au interpelat conducerea înainte de derby-ul cu Juventus

FC Internazionale v Atalanta BC - Serie A

Italienii nu l-au uitat pe Adrian Mutu! Selecționerul U21 a prefațat Derby d'Italia și a rememorat perioada de la Juventus

mutu-del-piero

O legendă a lui Juventus și Inter pune "paie pe foc" înainte de Derby d'Italia: "Ronaldo este în declin, Lukaku e decisiv"

lukaku-ronaldo

Radu Drăgușin, altă veste uriașă! Presa din Italia îl anunță titular la Juventus, în Cupă

Radu Drăgușin, fundașul lui Juventus / Foto: Profimedia

Haos în fotbalul italian! S-a amânat şi Napoli - Inter din Cupa Italiei, iar calendarul este dat complet peste cap

US Sassuolo v Genoa CFC - Serie A

Video Gestul făcut de Ronaldo, în timp ce Dybala acorda un interviu. A urmat Bonucci, care a mers mai departe de atât :)

ronaldo dybala

Le-a răsucit cuțitul în rană. Wanda Nara nu s-a putut abține: ce a spus după Inter - Juventus 1-2

wanda nara tiki taka

Video E considerată "cea mai bună postare din toate timpurile". Ce au publicat cei de la Juventus, după victoria cu Inter

ooops juventus

Video Inter - Juventus 1-2. Gonzalo Higuain aduce victoria torinezilor. Echipa lui Sarri trece pe primul loc

Gonzalo Higuain

Foto Cristiano Ronaldo, imaginea zilei. Ce face starul lui Juventus înaintea derby-ului cu Inter, transmis de Digi Sport 3

Cristiano Ronaldo

Juventus nu renunță la titlul din 2006. Încă un apel, chiar înaintea derby-ului cu Inter

Juventus

Video Ce notă i-au dat italienii lui George Pușcaș, după ce l-a învins pe Gianluigi Buffon, la penalty-uri

george-puscas

Video Cristiano Ronaldo, la al zecelea campionat la rând cu minimum 20 de goluri marcate

Video Început spectaculos în Derby d'Italia. Nainggolan a deschis scorul cu o execuţie senzaţională

Bucurie nainngolan Inter Juve

Inter - Juventus 1-0 :) Cum și-au ironizat nerazzurrii rivalii, după eșecul de la Madrid

Spalletti enervat

Video Inter - Juventus 2-3. Revenire de campioni pentru bianconeri! Două goluri în ultimele minute şi titlul e mai aproape

Higuain

Video Higuain, primul gol după 14 ore şi 24 de minute! "Vom lupta pentru titlu până la moarte"

Juve

Video Coregrafie superbă la Inter - Juventus. Ce au putut să afișeze suporterii

inter juve

Haos la Juventus, înaintea derby-ului cu Inter. Jucătorii s-au revoltat împotriva antrenorului

allegri

Inter visează la titlu înaintea derby-ului cu Juve! Moratti așteaptă spectacol total la Torino

Inter Chievo

Video Gol istoric pentru Icardi în tricoul Interului! Performanța reușită de golgheterul lui Inter la meciul cu Chievo

Icardi Chievo

Interes uriaș pentru primul mare derby al anului! Digi Sport transmite jocul difuzat în 200 de țări, pentru 640 de milioane de oameni

Juve Inter

Allegri primește întăriri de ultimă oră înainte de Derby D'Italia. Meciul e duminică, ÎN DIRECT la Digi Sport

marchisio pogba

VIDEO Silva a fost aproape de golul sezonului. Intervenţie salvatoare a lui Bardi. Storari a fost mare în derby

captura sut silva

Roberto Mancini îi ameninţă supremaţia lui Juve: "Vrem titlul în sezonul viitor"

mancini-1

VIDEO Inter - Catania 0-0. Al patrulea meci fără victorie pentru echipa lui Mazzarri

mazzarri la inter-1

VIDEO Inter va avea o peluză închisă din cauza scandărilor rasiste ale fanilor

fani inter

VIDEO Interiștii și-au omagiat la derby d'Italia un ultras legendar: Paolo Coliva

inter paolo

Derby D'Italia se joacă la Digi Sport 1! LIVE VIDEO&TEXT Inter - Juve (19:00)

inter juve

Inter a trecut de Juventus la Miami după penalty-uri. Chivu, doar în tribună

juventus.inter

Sampdoria - Inter, de la ora 19:30, ÎN DIRECT la Digi Sport 3. "Victoria este crucială"