47 rezultate pentru eticheta

ionut radu genoa

Ultima ofertă venită pentru Ionuţ Radu! Ar putea juca sub comanda unui fost manager al lui Manchester United

Juventus v Genoa CFC - Serie A

Ionuţ Radu are un nou antrenor la Genoa! Ultima clasată din Serie A încearcă o salvare miraculoasă

Video Genoa - Sampdoria 0-1 | Ionuț Radu, învins la singurul șut pe poartă, cu 5 minute înainte de final!

genoa-sampdoria gol captura

”E ca un Bugatti Veyron. Te sui la volan și n-ai cum să-l compari cu nimic”. Ionuț Radu poate ajunge în topul mondial

ionut radu

Video Ionuț Radu a încasat golul week-end-ului în Serie A! Execuția senzațională în fața căreia nu a avut nicio șansă

ionut radu

Foto Asta îl poate aştepta pe Ionuţ Radu la Genoa! Thiago Motta vrea să joace sistemul 2-7-2, unde portarul devine mijlocaş

motta

Oficial! Ionuţ Radu va fi antrenat la Genoa de Thiago Motta. Preşedintele clubului: "Va surprinde pe toată lumea!"

Thiago Motta

S-a stabilit programul în Serie A. Ce meciuri au jucătorii români din campionatul Italiei în prima etapă

ionut-radu

Inter l-a răscumpărat oficial pe Ionuț Radu. Portarul va fi lăsat încă un an la Genoa

Ionuț Radu este gata de un sacrifiu, dacă va lua aurul olimpic la Tokyo 2020

ionut radu

Exclusiv "Cu ce echipă ţii?". Dezvăluirea făcută de Ionuţ Radu, portarul pe care FCSB şi Dinamo l-au scăpat printre degete

ionut radu

EURO 2019 | Ionuț Radu le-a mulțumit fanilor. "Unde n-au ajuns picioarele a ajuns inima"

radu radoi

"Nu se pune problema! Absolut, nu!". Anunţul făcut de agentul lui Ionuţ Radu. Ce se întâmplă cu portarul român

Ionut radu

Ionuţ Radu, portar de 15 milioane de euro! Valoarea impresionantă la care a ajuns

AS Roma v Genoa CFC - Serie A

Exclusiv Ionuț Radu a explicat de ce vrea neapărat să continue în Italia, în ciuda ofertelor din alte campionate

Ionut Radu, Genoa

Transferul lui Ionuţ Radu, ca şi făcut!? Mesajul goalkeeperului român

ionut-radu

Echipa lui Radu, Genoa, s-a salvat de la retrogradare, dar patronul nu renunţă la vânzare: "Nu mai vreau să trec prin asta"

radu

Video Ionuț Radu, erou pentru Genoa! Paradele sale extraordinare au menținut echipa în Serie A

ionut radu parada

Video Parada fantastică a lui Ionuţ Radu, care o poate salva pe Genoa de la retrogradare. Ce notă i-a dat Eurosport Italia

ionut radu

Soarta lui Ionuț Radu depinde de ultima decizie a celor de la Genoa. Anunțul făcut de club

colaj radu

Video "Extraterestru". Italienii, impresionaţi de Ionuţ Radu, după un meci perfect cu Roma. Faza incredibilă în care a apărat

radu parada

Video Genoa - Roma 1-1. Ionuț Radu s-a remarcat din nou în poarta gazdelor

ionut-radu

Ionuț Radu a vorbit despre o eventuală revenire la Inter

Ionut Radu

Video Anunțul făcut de impresarul lui Ionuț Radu: "Ar fi titular la Inter". Portarul român, de netrecut în jocul cu Napoli

Video Genoa - Juventus 2-0. Cu Ionuț Radu titular, gazdele provoacă prima înfrângere a sezonului pentru campioană

genoa gol 2

Ghinion pentru Ionuț Radu! Motivul pentru care va rata meciul cu Parma

ionut radu

Foto "Enigma numărului 1". Anunțul făcut astăzi de Gazzetta dello Sport despre Ionuț Radu

Genoa CFC v ACF Fiorentina - Serie A

Video Genoa - Sassuolo 1-1. Andrei Radu, impecabil în poarta gazdelor

radu ionut

Exclusiv Ionuț Radu nu-l ia exemplu pe Nicușor Stanciu. ”Mă gândesc numai la carieră, să ajung printre cei mai buni!”

Ionuţ Radu, intervievat de italieni la pauză, după paradele de excepţie din prima repriză de la Empoli

Ionuţ Radu

Genoa i-a stabilit viitorul lui Ionuț Radu, dorit de Inter. A spus-o chiar directorul clubului

Ionuţ Radu

Ionuţ Radu, într-o situaţie foarte grea. Anunţul făcut de italieni după ultima gafă

Ionut Radu

Video Genoa - Sampdoria 1-1. Ionuț Radu, titular la gazde, la sărbătorirea la 125 de ani de existență

Ionuț Radu

"Salvatorul Radu / Uriaş / A sfidat irealul!". Italienii, impresionaţi de parada anului, reuşită de Ionuţ Radu

radu

Ionuț Radu a povestit drama vieții sale: "E modul în care o simt lângă mine". Cum a fost debutul în Serie A

Ionut Radu Genoa

Video Exclusiv Colegii de la Genoa au râs de Ionuţ Radu: "Ce aţi făcut, aţi câştigat Europeanul?"

radu puscas euro

Video Exclusiv Cum a reacționat Ionuț Radu când l-a văzut pe idolul Cristiano Ronaldo în vestiar

De la începutul sezonului, Ionuț Radu a jucat în 4 meciuri pentru Genoa

Presa din Italia sare la gâtul lui Ionuț Radu după înfrângerea cu Parma: "Nu ajută"

Video Repriză de coşmar pentru Ionuţ Radu. A greşit şi a luat trei goluri într-un sfert de oră

radu genoa parma

Ionuţ Radu i-a cucerit în scurt timp pe italieni: "A dovedit că merită 9 milioane de euro"

radu piatek

Primul gol primit de Ionuț Radu în Serie A! Căpitanul României U21 nu are de ce să fie supărat

ionut radu

Ionuţ Radu: "Nu ştiam că voi debuta". Când a fost anunţat şi cum a reacţionat

Ionuţ Radu

Foto Prima reacţie a lui Ionuţ Radu, după ce a avut un debut excelent la Genoa

Ionuţ Radu

Video Ionuț Radu a debutat pentru Genoa și și-a ajutat echipa să obțină o mare victorie. Ce au scris italienii după meci

Ionut Radu debut serie A

”Va fi titular la Genoa, după victoria cu Bosnia!”. Mesajul lui Rădoi pentru eroul Radu

ionut radu

Foto Presa din Italia, la picioarele lui "Spiderman" Radu, după prestația cu Portugalia: "Mesaj clar pentru antrenor"

colaj radu

Genoa îi caută înlocuitor lui Perin, care e aproape de Juve, şi vrea un portar român